dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyrkoniowa

Lublin,lubelskie

1 950 zł36 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie o powierzchni 35,60m2 położone na czwartym piętrze budynku przy ulicy Cyrkoniowej w dzielnicy Węglin. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok.20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Lublin,lubelskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulne mieszkanie z balkonem w dobrze skomunikowanej okolicy. *36m2, 1 piętro, ogrzewanie miejskie. *W pobliżu liczne sklepy i punkty usługowe. Wyposażenie: *pokój 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

24 500 zł1 230 m² 19,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo socjalnym o pow. 1230 m2 Hala o pow. 1000 m2, wysokość 5,8 - 7 m, 2 bramy poziom 0, wymiary 5/4,6 m, posadzka niepylna, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

3 800 zł91 m² 41,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Lublina! Mieszkanie o pow. 91m2 składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, kuchni i łazienki z wc. Jest komfortowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wrotków

Lublin,lubelskie

21,05 zł/m²380 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek biurowy o pow. ok 380 m2 zlokalizowany w dzielnicy Wrotków. Budynek dwupoziomowy Parter - ok 170 m2 podzielony na 3 duże pomieszczenia po ok 45 m2 korytarz łazienka. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sekutowicza

Lublin,lubelskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie zlokalizowane na poddaszu w 3 piętrowym bloku z 1995r.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Wrotków

Lublin,lubelskie

13 zł/m²221 m² 2 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal użytkowy w budynku biurowym, w otoczeniu firm o charakterze handlowo usługowym 2. D O D A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Czechów

Lublin,lubelskie

50 zł/m²550 m² 27 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca dla swojej firmy lub zespołu w jednej z najbardziej pożądanej okolicy miasta w Lublinie? Na wynajem cały budynek handlowo-usługowy o powierzchni 550 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Czechów

Lublin,lubelskie

50 zł/m²265 m² 13 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca dla swojej firmy lub zespołu w jednej z najbardziej pożądanej okolicy miasta w Lublinie? Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 265 m2 zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Lublin,lubelskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze kamienicy (ul. 1Maja , w pobliżu Gali) o pow. 36 m2 (2 pokoje o pow. 10 m i 14, m , kuchnia 4 m2 , przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

44,44 zł/m²108 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową lub usługową zlokalizowany przy ulicy Turystycznej - trasa w kierunku Łęcznej. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Lublin,lubelskie

30 zł/m²116 m² 3 481 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal handlowy/usługowy 2. Oferujemy do wynajęcia lokal w galerii handlowej, usytuowanej u zbiegu ważnych ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pergolowa

Lublin,lubelskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkania dla singla,lub pary.bezpieczna,miła okolica,10 min do centrum.sklepy,przystanek autobusowy.atutem jest wielki,zadaszony i oszklony balkon.I cisza nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Willowa

Lublin,lubelskie

70 zł/m²18 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę biuro o powierzchni 18 m2. Cena 70 zł/m2 netto. Szczegóły: - budynek biurowy, - piętro 1/2, - klimatyzacja, - lokal opróżniony, - dostęp do pokoju socjalnego, - miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Lublin,lubelskie

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin*** Do wynajęcia oddzielne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 70 m2 położone na parterze w domu jednorodzinnym na Wieniawie w zacisznej lokalizacji osiedla, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Lubelska

Kraśnik,lubelskie

25 zł/m²32 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal usługowy / biurowy usytuowany w Centrum Kraśnika, przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

33,33 zł/m²360 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Elegancki lokal z biurem i magazynem Oferuję do wynajęcia bardzo ładny lokal położony w świetnej lokalizacji przy ul. Nałęczowskiej w pobliżu nowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjnie wykończone mieszkanie do wynajęcia w Lublinie w dzielnicy Bronowice ul. Wrońska. Mieszkanie jest położone na 11 piętrze budynku z 2022 roku z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

50,51 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w prestiżowym punkcie, w ścisłym centrum Lublina, przy Placu Litewskim. Do wynajęcia pokoje 39,6m2 w cenie 2000 zł brutto/m-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Lublin,lubelskie

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania apartament 3 pokojowy o powierzchni 75 mkw. W samym centrum Lublina, budynek z sauną, portierem, ochroną. Apartament dwustronny przez co jest bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

58,93 zł/m²56 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w samym centrum przy Placu Litewskim w pierwszej kamienicy obok Restauracji mcdonald. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Wzgórze

Lublin,lubelskie

1 990 zł37 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lublin ul. Zielone Wzgórze. Atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie na pierwszym piętrze z doskonałym widokiem na tereny zielone. Bardzo dobry standard wykończenia, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Lubelska

Kraśnik,lubelskie

16,25 zł/m²80 m² 1 300 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

30 zł/m²256 m² 7 692 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

30 zł/m²22 m² 655 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

30 zł/m²23 m² 682 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

2 500 zł64 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin *** Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie w apartamentowcu usytuowanym na Wieniawie, w budynku z ochroną, z dostępem do sauny i siłowni. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

1 800 zł42 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie w centrum Lublina - rejon ul.Wieniawskiej. Wygodna lokalizacja blisko wszelkich urzędów. Zapraszamy na prezentację. 1. O P.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

50,09 zł/m²58 m² 2 900 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

nieruchomości lublin * okolice centrum handlowego plaza W lublinie. 1. Ogólne informacje = do wynajęcia pokój biurowy w centrum miasta. 2. Położenie = lokal na wysokim parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Świdnik

Świdnik,lubelskie

29,53 zł/m²847 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia lokal położony w centrum Świdnika z możliwością przeznaczenia na różnorodną działalność biurową, usługo, handlową. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Szerokie

Lublin,lubelskie

5 050 zł140 m² 36,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Bez prowizji! Po kliknięciu w 1-wsze zdjęcie dostępny jest film z nieruchomości. Idealny dom z 2015r. na dużej działce 30ar! Ul. Szerokie 113! Do wynajęcia dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpinalskiego

Lublin,lubelskie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka z wydzieloną sypialnią w dzielnicy Czechów. Mieszkanie zlokalizowane na zielonym osiedlu, dobrze skomunikowane, w bliskiej odległości "uniwersytet Medyczny". Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Lublin,lubelskie

2 000 zł49 m² 40,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze przy ulicy Popiełuszki w Lublinie. Na powierzchni 49,27 m2 znajduje się: - przestronny pokój dzienny o pow. 17,71m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Wrotków

Lublin,lubelskie

17,50 zł/m²600 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 600 m2 na Wrotkowie w Lublinie na parterze. Możliwość wynajęcia większej powierzchni, bądź mniejszej. Lokale częściowo odnowione, natomiast kwestia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesne 2 pokoje, widne i słoneczne, z balkonem *po remoncie *wyposażone m.in. w zmywarkę, suszarkę do prania *umcs, kul, up w zasięgu spaceru *dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Felin

Lublin,lubelskie

35 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 120 m2 na parterze z windą w nowoczesnym biurowcu na Felinie, w pobliżu strefy ekonomicznej. Wystawa okien południowy- wschód, północny - zachód. 1 sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

44,16 zł/m²77 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal użytkowy położony na parterze budynku handlowo-usługowego obok sklepu Hilti, łatwy dojazd samochodem drogą asfaltową lub komunikacją miejską z pobliskiego przystanku. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Konopnickiej

Lublin,lubelskie

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pierwotnie lokal w amfiladzie składający się z 5 pomieszczeń oraz tarasu ok 10 mkw - obecnie podzielony na 2 części z 2 niezależnymi wejściami oraz 2 sanitariatami - 50 mkw. ( obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bronowice

Lublin,lubelskie

40 zł/m²118 m² 4 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 118 m2 na parterze w galerii handlowej. Lokal z bezpośrednim wejściem z parkingu(100 miejsc parkingowych), duża przeszklona witryna. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Konstantynów

Lublin,lubelskie

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Nałęczowska Lublin! Apartament kawalerka usytuowana na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie w pełni wyposażone, składa się przestronnego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij