dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 265 ogłoszeń

25 983 zł460 m² 56,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Kąkolewnica, ul. Rudnik 76 460 m Powiat radzyński | woj. lubelskie Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 460 m , położony przy jednej z głównych arterii miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²300 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia powierzchnię handlowo-usługową w galerii handlowej w Kraśniku Fabryczny. powierzchnia ok. 300 m2, położona jest na I piętrze ogrzewanie gazowe - nadmuchowe,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł162 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu pomieszczenie biurowe 66 mkw., wraz z magazynem 96 mkw., składającego z 3 pomieszczeń, znajduje się przy obiekcie duży parking, wjazd od ul. Puławskiej. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

28,99 zł/m²172,50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 172 m2 z możliwością powiększenia na I piętrze o funkcji: handlowej usługowej lub biurowej. Lokal mieści się w budynku z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w unia Art Residence - Lublin Przedstawiam wyjątkową ofertę wynajmu luksusowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie unia Art Residence w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł1 550 m² 24,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę gruntu pod obiekt produkcyjno - magazynowy w Janowie Lubelskim. Teren o powierzchni 4602 m2 posiada prawomocne pozwolenie na budowę hali.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Absolutny top na rynku najmu powierzchni biurowych w Lublinie. Na wynajem w pełni wykończone, nowoczesne, komfortowe i funkcjonalne biuro o pow. ok. 720 m2 zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę sale do nauki tańca ewentualnie innych aktywności, możliwość wynajmu na godziny., ewentualnie elastyczny czas wynajmu

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²780 m² 23 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa po kompleksowej modernizacji, gotowa na najbardziej wymagające procesy technologiczne. Oferujemy do wynajęcia niezależną halę o powierzchni ok. 780 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Warszawska 34a, międzyrzec Podlaski Powierzchnia najmu.: 167,27 m2 Liczba pomieszczeń: 18 Grunt: dz. ewid. nr 807/2 o pow. 4 778 m2 Cena: 30 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł49 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie stworzone z myślą o 1 osobie lub parze pracującej/pracująco-studiującej, która ceni sobie spokój i wygodę. Będziesz mieszkać kameralnie, bo mieszkanie jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

53,40 zł/m²694 m² 37 103 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zalety Wysoki standard. Parking przy budynku Internet światłowodowy. Można wynająć mniejsze lub większe powierzchnie. Media Stałe łącze internetowe, prąd, ogrzewanie, klimatyzacja i monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa przestrzeń do wynajęcia - 427,81 m , ul. Sitnicka, biała Podlaska Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię komercyjną o łącznej powierzchni 427,81 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

20 475 €6 500 m² 3,15 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa 6 500 m2. Teren na którym znajdują się hale, zapewnia bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Lublina Mieszkanie dostępne dla max 2 osób. Akceptowane są małe pieski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy znajdującej się w ścisłym centrum Lublina - bezpośrednio przy ul. Krakowskie Przedmieście. W promieniu 300.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł4 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac o powierzchni około 4000m2 - Lublin, południowa część Lublina Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni, obecnie około połowa placu jest utwardzona, proponowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia kondygnację w domu ok.70m2 w dzielnicy Dziesiąta dla pracowników firmy, rodziny, pary. Rozkład pomieszczeń : 2 pokoje- wyposażone w łóżka 1 osobowe, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Oferta wynajmu - 3 pokoje | skrobów (4 km od Lubartowa) Skrobów - tylko 4 km od centrum Lubartowa 1 000 zł / miesiąc za pokój Dom wolnostojący | duża działka | spokojna okolica Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

25 200 zł840 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kompleks magazynowo - produkcyjny o powierzchni ok 7390 m 2 z możliwością podziału na moduły, dostępne powierzchnie: 7390m 2 powierzchni produkcyjnej, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

34,74 zł/m²230,30 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5 Lokal o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

31,30 zł/m²16,36 m² 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Kraśnik przy ul. Kolejowej 55. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²250 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmę powierzchnię biurową w dzielnicy dziesiąta, bardzo atrakcyjna lokalizacja - ulica Feliksa Strojnowskiego, lublin Nieruchomość jest: - dobrze skomunikowana, - nadaje się do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowoczesny Lokal 70 m2 z Witryną - Lublina ul. Narutowicza (śródmieście) Prezentujemy wykończony w wysokim standardzie lokal biurowo-usługowy, zlokalizowany na parterze w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

89,59 zł/m²89,30 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 89,30 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiej 11 w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

42 700 zł1 856 m² 23,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o pow. 1856 m 2. dostępna od stycznia 2026 Lublin dzielnica Bursaki. Wysokość 6.5 m Posadzka niepylna Rampa Nieogrzewana Plac manewrowy Możliwość wynajmu biur.

Szczegóły ogłoszenia

25,88 zł/m²309,17 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do wynajęcia pomieszczenia o łącznej powierzchni około 309,17 m2 usytuowane na II piętrze w budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy Ul. Solnej w centrum Lublina, dostępne od ręki! Polecam do wynajęcia mieszkanie w centrum Lublina, usytuowane na 1-wszym piętrze bloku 4-kondygnacyjnego. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

47,56 zł/m²82 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 82 m2, przeznaczenie usługowe, możliwość prowadzenia gabinetów

Szczegóły ogłoszenia

40,58 zł/m²99,07 m² 4 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem w sercu Lublina ul. Szopena 13. Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 99,07 m , położony na pierwszym piętrze reprezentacyjnej kamienicy w centrum Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje i duży balkon i miejsce parkingowe. Blisko Stokrotka ,kościół, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje + kuchnia z jadalnią | 73 m2 | Idealne dla studentów i rodziny. Świetna lokalizacja - w pobliżu uczelni, przystanków mpk, sklepów i całej niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 zł60,52 m² 32,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,52 m przy ul. Parkowej w Zamościu. Mieszkanie dostępne na 3 piętrze. Czynsz najmu: 1940 zł Opłata eksploatacyjna: 7,2zł/m2 Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Adres: ul. Łopacińskiego 5a, lublin Powierzchnia do wynajmu: 86,27 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 25/6, 25/7 o pow. 3 248 m2 Cena: 45 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł976 m² 24,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o pow.976 m 2 położona na działce 2200 m2 Obiekt magazynowy Wymiary hali - ok 13,5/72 m Wysokość składowania - 7 m, 2 bramy poziom 0, 4/4m Posadzka niepylna, Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

71,54 zł/m²285 m² 20 389 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię / sprzedam gotowy biznes centrum rozrywki dla dzieci i młodzieży w Lublinie. Lokal został zaadaptowany od stanu deweloperskiego - to w pełni przygotowana przestrzeń do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Motorowej. W skład nieruchomości zaliczamy: 2 oddzielne pokoje (21m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o powierzchni 65,0 mkw - open space - z wc, w budynku biurowym, na II piętrze, w zachodniej części miasta w odległości ok. 2 km od Centrum. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

45,91 zł/m²10,89 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia lokal zlokalizowany przy pl. Dworcowym 1 w Międzyrzeczu Podlaskim na działce nr 252/6. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

63,98 zł/m²23,85 m² 1 526 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową w ścisłym Centrum miasta w budynku klasy A, powierzchnia: pokój o powierzchni 18,85m2 (powierzchnia rozliczeniowa 23,85mkw) na I piętrze,.