dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 zł56 m² 34,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, na lsm ul. Chrobrego Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na ul. Chrobrego na Miasteczku Akademickim. Mieszkanie jest 3 pokojowe, wszystkie pokoje rozkładowe, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Operowa

Lublin,lubelskie

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Operowej 1 (nowe osiedle na Czechowie) - boczna ulicy Koncertowej. Wolne od 1 grudnia 2025r. Mieszkanie położone na III piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krochmalna

Lublin,lubelskie

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne biura ewentualnie gabinety lub lokale usługowe na wynajem w Lublinie w bliskim sąsiedztwie Dworca Głównego Lublin, targów Lubelskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

4 300 zł104 m² 41,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy w pełni wyposażony apartament na III piętrze przy Placu Litewskim. Salon z jadalnią i wyjściem na balkon (telewizor, dwie sofy, ława, stół, krzesła), dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Zamość,lubelskie

36,90 zł/m²150 m² 5 535 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana kwota najmu brutto razem z vat. Oferujemy na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni całkowitej ok 150 m , przy ul. J.Kilińskiego w Zamościu. Lokal przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na Czechowie - 2 pokoje, 40 m2. Nieruchomość położona na 2 piętrze w bloku z winda przy ulicy T. Leszetyckiego w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Lublin,lubelskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umeblowana kawalerka w spokojnej okolicy. pokój z aneksem kuchennym , mała łazienka , mały pokój dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krochmalna

Lublin,lubelskie

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo- handlowy 100 m2. Bardzo atrakcyjne położenie przy ruchliwej ulicy Krochmalnej, blisko Dworzec Główny pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

2 500 zł32 m² 78,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu ładnego, 2-pokojowego mieszkania w dzielnicy Węgline Południowy (ul. Jemiołuszki) w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajduje się na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

3 300 zł42 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy Apartament w Nałęczowie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka), sypialnia, łazienka z wc (kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł39 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2017r. o pow. 38,73m2 przy ul. Kryształowej, wykończone w wysokim standardzie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

1 800 zł28 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa i słoneczna kawalerka na parterze w wieżowcu przy ul. Okrzei. Obok wąwóz z miejscem do rekreacji z alejkami do spacerowania oraz ścieżkami rowerowymi. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:9/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji , w centrum miasta a jednocześnie w bardzo cichym miejscu.Z racji położenia- blisko miasteczka akademickiego jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

3 900 zł76 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, klimatyczne mieszkanie przy ul. Okopowej. Salon z aneksem kuchennym (zabudowa meblowa i sprzęt agd). Dwie sypialnie. Łazienka z wc (kabina prysznicowa, pralka, suszarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²384 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazylianówka

Lublin,lubelskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku. Zlokalizowane na Ponigwodzie jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka usytuowana w ścisłym centrum miasta- na Miasteczku Akademickim.Mieszkanie dostępne od zaraz.Czynsz 1700zł plus 300pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chemiczna

Chełm,lubelskie

7 000 zł1 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Usługi Magazynowe - Twoje Korzyści z Outsourcingu Lokalizacja: chełm, 20km od przejścia granicznego dorohusk/jagodzin z Ukrainą Z przyjemnością prezentujemy nasz magazyn spedycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Świdnik,lubelskie

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - ul. Deotymy , Świdnik Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Deotymy w Świdniku. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł45 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam , do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , w niskim czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana z doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Lublin,lubelskie

1 700 zł46 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Bronowice przy ul. Sokolej. Lokal znajduje się na II piętrze, w niskim, zadbanym budynku. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Zana

Lublin,lubelskie

250 zł8 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przytulny i słoneczny pokój 8 m2 na wysokim parterze 3-piętrowego bloku przy ul. Zana 50 w Lublinie Nieruchomość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ulicy Gęsiej 13 wraz prywatnym garażem 18 m2 zlokalizowanym na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

47,29 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. Pomieszczenie biurowe o pow. 47m2, pomieszczenie socjalne 2,41m2, toaleta. Nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

2 750 zł66 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie na wynajem w Lublinie przy ulicy Dunikowskiego. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Dziesiąta, w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wigilijna

Lublin,lubelskie

2 650 zł53 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,4m2 w bloku na 3 piętrze - ul. Wigilijna. Pokój dzienny o pow. 11m2 z wyjściem na balkon. Oddzielna kuchnia (zabudowa, sprzęt agd: zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skołuby

Lublin,lubelskie

2 500 zł47 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Skołuby na Czechowie Południowym. Nieruchomość o powierzchni 47,2 m usytuowana jest na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

2 500 zł50 m² 50,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Zostań pierwszym Najemcą po generalnym remoncie W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mieszczańska

Lublin,lubelskie

6 150 zł205 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 205 m2 wraz z piwnicą 60 m2, usytuowana na działce o powierzchni 1 100 m2 zlokalizowana przy ul. Mieszczańskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

2 250 zł49 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Niepodległości w centrum Lublina, w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

900 zł10 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia pokój o powierzchni 10 m2 znajdujący się w mieszkaniu o pow. 55 m2 usytuowanym na 6 piętrze w wieżowcu przy ul. Nowomiejskiej na przeciwko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Lublin,lubelskie

1 750 zł65 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe wyposażone mieszkanie na wynajem w Lublinie przy ulicy Władysława Jagiełły. Mieszkanie: na powierzchni 65 m2 znajduje się: - salon z balkonem - I pokój - II pokój - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paganiniego

Lublin,lubelskie

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie składające się z 2 niezależnych pokoi o powierzchni 65m2 położone w Lublinie, dzielnica Czechów, w bloku przy ulicy Paganiniego 12. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Organowa

Lublin,lubelskie

2 000 zł44 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1998 roku przy ul. Organowej 19 w Lublinie. Budynek jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

23,08 zł/m²130 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na 1 piętrze w kamienicy, przy ul. St. Staszica o powierzchni 130m2, składający się z sali głównej, 2 pomieszczeń, pom. gospodarczego, 2 łazienek. Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Lublin,lubelskie

3 500 zł56 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56m2 przy ul. Północnej w Lublinie. Mieszkanie składa się z: - przestrony salon o powierzchni 17,5m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Lublin,lubelskie

1 975 zł29 m² 68,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładna, rozkładowa kawalerka w ścisłym centrum Lublina (50 m od Placu Litewskiego). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w odnowionej kamienicy. Stan mieszkania idealny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Fabryczna

Lublin,lubelskie

490 zł10 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój jednoosobowy w 4-pokojowym mieszkaniu przy ul. Fabryczna 9 w Lublinie, bardzo blisko od ansim. Nieruchomość: 10,4 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij