dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Kraśnik,lubelskie

24 zł/m²309 m² 7 416 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 309 m w ścisłym centrum Kraśnika. Lokal znajduje się na parterze z bezpośrednim narożnym wejściem, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Granata

Lublin,lubelskie

2 300 zł48 m² 47,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Wrotków - 2 pokoje, 48,4 m2. Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku przy ulicy Ks. Wincentego Granata w Lublinie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

2 500 zł46 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46 m2 położone na 4 piętrze w bloku oddanym do użytku w 2021 roku przy ulicy Kwarcowej 22. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jasna

Lublin,lubelskie

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 25 m2 położoną w nowo oddanym do użytku budynku przy ulicy Jasnej 7 w Lublinie w samym centrum miasta obok Ogrodu Saskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

55 zł/m²153 m² 8 415 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 153 m2 (na załączonym rzucie lokal oznaczony kolorem zielonym) zlokalizowany na I piętrze z II, w nowoczesnym budynku biurowym na lsm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

26,74 zł/m²746 m² 19 950 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni ok. 590 m , położonej w dzielnicy Zadębie, w okolicy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Obiekt dysponuje zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

88 zł/m²105 m² 9 240 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 105 m w nowoczesnej inwestycji Onyksowa Design przy ul. Onyksowej w Lublinie, w dzielnicy Czuby (część Węglin Południowy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

3 100 zł62 m² 50,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo słoneczne, rozkładowe, mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, w niedalekim sąsiedztwie wszystkich lubelskich uczelni wyższych (np 1,5 km od Politechniki, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46 m2 położone na 1 piętrze w bloku oddanym do użytku w 2022 roku przy ulicy Wolińskiego 24a. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

23,08 zł/m²130 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na 1 piętrze w kamienicy, przy ul. St. Staszica o powierzchni 130m2, składający się z sali głównej, 2 pomieszczeń, pom. gospodarczego, 2 łazienek. Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 200 zł30 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem blisko Miasteczka Akademickiego! Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę, idealnie położoną w pobliżu Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 200 zł30 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy w pełni wyposażoną kawalerkę w Centrum przy ulicy Junoszy. Nowoczesny blok z windą, dwa kroki od parku Saskiego i Miasteczka Akademickiego umcs. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 300 zł31 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku przy ul. Wolińskiego 12 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

630 zł11 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia duży pokój jednoosobowy w trzypokojowym mieszkaniu przy ul. Probostwo 23 w Lublinie. Nieruchomość: powierzchnia 11m2. Parter. Części wspólne: widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

1 500 zł14 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mini kawalerka w ścisłym centrum- narutowicza 56C, lublin. Nieruchomość: wysokie, przestronne wnętrza. Ogrzewanie i ciepła woda miejska. Bezpiecznie, bez gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

2 300 zł23 m² 100,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie typu studio w Lublinie przy ul.Chodźki , o podwyższonym standardzie wykończenia w pełni umeblowane i wyposażone, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

1 890 zł43 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ciepłe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na zielonym osiedlu przy ul. Agatowa 12 w Lublinie. *Nieruchomość* Powierzchnia 43 m2. Piętro 0/4. Ogrzewanie miejskie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 29 m2 przy ulicy Okrzei (dzielnica Kalinowszczyzna), położonego na wysokim parterze, z widokiem na zielony wąwóz: -Pokój - 17,70 m2 -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

103,50 zł/m²213 m² 22 043 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Lokal użytkowy na wynajem w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 212,98 m2 z dużymi witrynami. Możliwość powiększenia lokalu o dodatkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz wygodnego apartamentu w centrum z kamienicznym klimatem, to jest to mieszkanie! Pięknie wykończone mieszkanie oferujące dużo przestrzeni. Do dyspozycji mamy: -duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnik,lubelskie

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M-3, 2 pokoje, 52 m2, norwida, świdnik, wynajem. Na wynajem umeblowane przestronne mieszkanie o pow. 52 m2 położone na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Świdnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lublin,lubelskie

4 500 zł53 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni użytkowej 53 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku. Na nieruchomość składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

2 300 zł23 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie: wynajem mini studio 23 m w świetnej lokalizacji ul. Chodźki, lublin

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem od zaraz! Dwa pokoje w doskonałej lokalizacji, ul. Spadochroniarzy, wieniawa - centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni około 45 m2 znajduje się na trzecim piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Bazylianówka

Lublin,lubelskie

1 000 zł18 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 400 zł

2 pokojowe rozkładowe 50 m2 z widną kuchnią ,blisko centrum, obok galerii Olimp, umeblowane ,po remoncie , nowa pralka i lodówka oddzielnie łazienka i wc , duży przedpokój, obok sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Hirszfelda

Lublin,lubelskie

1 310 zł13 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 310 zł

Pokój do wynajęcia idealny dla studenta Uniwersytetu Medycznego! Lokalizacja: ul Hirszfelda zaledwie 5 minut minut pieszo od Uniwersytetu Medycznego! Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

35,78 zł/m²252 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na parterze w bloku o powierzchni 251,53m2 w okolicy Galerii Orkana, obi. Wejście bezpośrednio z ulicy. Idealnie nadaję się na prowadzenie rożnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

3 000 zł57 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem Lublin, czuby Węglinek 3 pokoje | 57 m | II piętro | balkon z widokiem na zieleń | nowy blok 2024 Mieszkanie jest dwustronne, co zapewnia doskonałe doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

3 500 zł52 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 52,25 m , zaprojektowane przez uznaną projektantkę wnętrz. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

2 400 zł25 m² 95,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Ogród Saski - kameralne i nowoczesne osiedle usytuowane w historycznej dzielnicy miasta w samym środku miasta - na Wieniawie. Mieszkanie o pow. 25,05 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chopina

Lublin,lubelskie

2 300 zł24 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w samym centrum Lublina składająca się z pokoju połączonego z kuchnią, przedpokoju oraz łazienki razem z wc.Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielskiego

Lublin,lubelskie

2 250 zł78 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 78m2 zlokalizowany na 1 piętrze apartamentowca (z windą) na strzeżonym osiedlu Brzozowy Park. Nieprzechodnie, komfortowo urządzone pokoje w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chełm,lubelskie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - ul. Piotra Skargi, chełm Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 3 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, jeszcze nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

1 700 zł23 m² 74,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna, umeblowana kawalerka w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kunickiego. Salon z aneksem kuchennym (zabudowa i sprzęt agd- lodówka, kuchenka, zmywarka). Dużo pojemnych szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Terebelska

Biała Podlaska,lubelskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 36m2 na 4 piętrze w bloku przy ul. Terebelskiej. Pokój z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon wyposażony w komodę, sofę. Drugi pokój sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazylianówka

Lublin,lubelskie

2 250 zł57 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Bazylianówka 99 w Lublinie. -50% za najem W jednym miesiącu! Nieruchomośc: powierzchnia 57m2 4/4 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Lublin,lubelskie

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 56 m2 położone na wysokim parterze w bloku z windą przy ulicy Zana 8 w dzielnicy lsm. Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 000 zł51 m² 39,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 51,23 m2,.