dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

2 000 zł36 m² 55,52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w nowym osiedlu przy ul. Wojciechowskiej. Czynsz najmu wynosi 2000 zł -wraz z dużą komórką lokatorską (7m2) wykończoną w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 300 zł32 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania na osiedlu Oslo w Lubelskim Felinie Lokalizacja: osiedle Oslo, lubelski Felin Powierzchnia mieszkania: 31,5 m2 Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 16,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sasankowa

Lublin,lubelskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 lata po kapitalnym remoncie, brak oznak uzytkowania i zniszczenia. Wieżowiec, czuby, winda. Umeblowane, pralka, zmywarka, prysznic, instalacja internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzetuskiego

Lublin,lubelskie

1 400 zł32 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,5 m2 położone na parterze w wieżowcu przy ulicy Skrzetuskiego 8 w dzielnicy lsm. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

3 168 zł192 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe w nowoczesnym kompleksie budynków położonym w strategicznej lokalizacji na Wrotkowie w Lublinie. Kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

56,99 zł/m²163 m² 9 290 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentowany lokal o powierzchni 163m2 znajduje się na parterze przy skrzyżowaniu jednych z głównych ulic miasta o bardzo dużym natężeniu ruchu. Przestronny "open space "z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Wyżynna

Lublin,lubelskie

800 zł15 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia samodzielny pokój na ul. Wyżynnej z łazienką na niskim parterze (oddzielne wejście , domofon) dla spokojnej , niepalącej osoby. Pokój wyposażony min. w lodówkę oraz kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

1 502 zł91 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 2-pokojowe na Rogatce Warszawskiej. Uwaga - świetna cena! Tylko 2 przystanki autobusu od Miasteczka Akademickiego oraz uczelni kul i umcs. Czwarte piętro niskiego bloku z 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

44,44 zł/m²18 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy, powierzchnia 18m2, lokal znajduje się na 1 piętrze biurowca przy ul. Mełgiewskiej. Lokal podzielony na dwa pomieszczenia po 18 m2 Ogrzewanie z sieci miejskiej. Cena 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Montażowa

Lublin,lubelskie

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ulicy Montażowej o powierzchni 22 m2 w skład którego wchodzi: pokój, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowickiego

Lublin,lubelskie

5 600 zł126 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:64 m²

Mam do zaoferowania Dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 126mkw. Nieruchomość ta została wykończona wysokiej jakości materiałami i znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy umcs, kul. Idealne dla studentów; młodych pracujących. Możliwość dodatkowego umeblowania wg potrzeb. Dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Żeromskiego

Lublin,lubelskie

800 zł15 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Pokój jednoosobowy dla studentki ceniącej sobie porządek, ciszę i spokój. Pokój jest przeznaczony dla 1 osoby, jest w pełni wyposażony w meble, tv, wifi dostępne w całym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

1 280 zł14 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum przy ulicy Narutowicza 56C *powierzchnia 14 m2, piętro 2 *ogrzewanie miejskie *stare Miasto 15 minut spacerem *politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

1 350 zł17 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Narutowicza 16-18 *zlokalizowana w ścisłym centrum *w pełni wyposażona *całe Śródmieście w zasięgu ręki *dla studentów - Wydział Pedagogiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

1 590 zł36 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia widne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Przyjaźni 22 *lokal jest ciepły, przytulny *ciepła woda i ogrzewanie miejskie *w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

2 600 zł41 m² 63,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,14m2 położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ulicy Dożynkowej w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym przy ulicy Bursztynowej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Pasternik

Łęczna,lubelskie

8 000 zł5 179 m² 1,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę działkę przemysłową w Łęcznej.- dzielnica Pasternik. Działka narożna, dwie bramy wjazdowe Powierzchnia 5179 2m Brak ograniczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjnie wykończone mieszkanie do wynajęcia w Lublinie przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie na parterze z ogródkiem. Na powierzchni 38 m2 znajdują się: - salon z kuchnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Lublin

Lublin,lubelskie

26,67 zł/m²15 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym. Znajduje się w bloku mieszkalnym przy ulicy Wyścigowej. Powierzchnia 15 m2. Jeden poziom. Cena wynajmu 400 zł. Dostępny od zaraz. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Lublin,lubelskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, nowoczesne mieszkanie w ogrodzonym, monitorowanym osiedlu przy ul. Popiełuszki. Wolne od września Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchnię ceramiczną, okap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krochmalna

Lublin,lubelskie

37,88 zł/m²330 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chciałbym Państwu zaprezentować duży wolnostojący budynek do wynajęcia. Lokal o powierzchni 330m2 idealnie nadaje się na biura. Nieruchomość odpowiednia również pod usługi : - handlowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skautów

Lublin,lubelskie

1 550 zł42 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42,2 m2 położone w Lublinie przy ul. Skautów. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. W lokalu mieszkalnym znajdują się: - dwa przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miernicza

Lublin,lubelskie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w domu jednorodzinnym Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój Ogród do dyspozycji Dostępne od zaraz Wysoki parter w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 20m2 składające z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą. Mieszkanie niedawno przeszło generalny remont. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

1 600 zł31 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ulicy Głębokiej w Lublinie. Na powierzchni 31 m2 znajdują się : - przestronny pokój o pow. 21,79 m2 ( kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skibińska

Lublin,lubelskie

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane jest na parterze w kamienicy w pobliżu Parku Bronowice. W skład metrażu 50m2 wschodzą: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne, przytulne, umeblowane mieszkanie. Oddzielne 2 pokoje, kuchnia wyposażona w potrzebny sprzęt oraz naczynia i sztućce, posiada też łazienkę i oddzielną toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Lublin,lubelskie

1 900 zł59 m² 32,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe świeżo po remoncie o powierzchni 58,5 m2 położone na parterze w niskim bloku przy ulicy Różanej 21 w dzielnicy Czuby. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pergolowa

Lublin,lubelskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadbane, 2 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Botaniku. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym z 2007roku. Na powierzchnię 43 mkw składa się : - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament na osiedlu Nowy Standard, dożynkowa 38 (właśnie odbierane mieszkania). Apartament na parterze, -rekuperacja z chłodzeniem - naturalnie chłodne pomieszczenia. -Stacja uzdatniania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krańcowa

Lublin,lubelskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone mieszkanie przy skrzyżowaniu Krańcowej z Drogą Męczenników Majdanka. Nowy budynek. Winda. 8 piętro. Bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum. Obok przystanki mpk, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Namysłowskiego

Lublin,lubelskie

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący spełniający funkcję budynku biurowo- usługowego o powierzchni całkowitej 150 m2 m2. posadowiony na działce o pow. 1100 m2 Lokal jest w trakcie remontu, który zakończy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Lublin,lubelskie

1 400 zł38 m² 36,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni ponad 38,5 m2 położoną na I piętrze budynku przy ulicy Chmielnej blisko samego centrum Lublina. Mieszkanie składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Romera

Lublin,lubelskie

104,17 zł/m²24 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponuję Państwu do wynajęci lokal w atrakcyjnej lokalizacji, przy ruchliwej ulicy Romera. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy co zapewnia większy przepływ ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Dubieckiego

Lublin,lubelskie

750 zł16 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Pokój do wynajęcia w domu jednorodzinnym bez dodatkowych opłat. Pokój duży z balkonem, umeblowany. Do dyspozycji aneks kuchenny (dwupalnikowa kuchenka, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

48,57 zł/m²70 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia niezależną powierzchnię biurową usytuowaną w nowoczesnej kamienicy z windą w ścisłym centrum Lublina. Lokal posiada bezpośredni dostęp windą wprost do holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

34,44 zł/m²100 m² 3 444 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. ok. 100 m2, przystosowany do prowadzenia sklepu spożywczego, położony w budynku wielofunkcyjnym, w pobliżu drogi krajowej w Lublinie. Cena najmu 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kameralna

Lublin,lubelskie

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 33 m2 położoną na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kameralnej 5 w dzielnicy Czechów. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, widnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij