dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł180 m² 5 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bez prowizji! Nowoczesna willa w zabudowie bliźniaczej z dużą działką Twoja oaza spokoju pod Lublinem Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która łączy komfort nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²9 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zalety Po remoncie. Dobry standard. Witryny. Miejsce na dużą reklamę. Położenie W pobliżu Galerii Gala. Media Prąd, ogrzewanie, wodociąg, kanalizacja. Do ceny najmu należy doliczyć podatek Vat.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł270 m² 2 959,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom wolno stojący w Trawnikach po generalnym remoncie i przebudowie w 2014r. Budynek powstał w latach 60-tych; ma powierzchnię całkowitą ok. 270 m2 i stoi na świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji frontowej do 14 m, - ilość kondygnacji - max 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 200 zł64,25 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji! brak podatku pcc! Wyobraź sobie, że nie musisz czekać roku na zakończenie budowy. Nie podpisujesz umowy na przyszłość. Nie zastanawiasz się czy inwestycja się opóźni. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł2 100 m² 2,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do najmu teren nieutwardzony o powierzchni około 2 100 m2 położony w Lublinie na działce nr 41 obr. Lublin Tatary.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 0,30 ha w spokojnej miejscowości Zdziłowice Czwarte. To wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie część zabudowaną oraz rolną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł35 700 m² 30,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zalety Istniał tam wyciąg narciarski Schronisko do odbudowy Cena do rozsądnej negocjacji. Położenie Miejscowość Zagrody media W sąsiedztwie, dodatkowe informacje Działka o pow. 35 700 mkw /.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²350 m² 15 068 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o łącznej pow. 350m2 znajdujący się na I piętrze w skład którego wchodzi otwarta przestrzeń z możliwością podziału, wydzielona część socjalna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł91,70 m² 6 423,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis nieruchomości Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta, co zapewnia duży ruch klientów i nabywców. Okolica jest dobrze skomunikowana, posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł700 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Odkryj miejsce, w którym historia spotyka się z naturą. Osada Stary Młyn to niezwykła nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym idealna pod agroturystykę, hotel butikowy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł77,60 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77,60 m położone w Lubartowie przy ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki 5 na drugim piętrze w budynku z 1993 roku.

Szczegóły ogłoszenia

721 900 zł72,20 m² 9 998,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wprowadzenie : Wyjątkowa oferta: komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,2 m położone przy ul. Pielgrzymiej na starannie zagospodarowanym, zamkniętym osiedlu w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł95,62 m² 8 983,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 211 m² 71,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Możliwość podziału powierzchni na pół.( proszę o telefon ustalenia indywidualne ) Działka budowlana na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów Wszystkie media w drodze KANALIZACJA,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł210 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 210 m , położony w miejscowości Motycz, gmina Konopnica, na dużej i zielonej działce o powierzchni 22 ary (2200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 785 zł36,17 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 36,17 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42 m² 10 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam ofertę mieszkania na sprzedaż położone na ul. Konopnickiej w centrum Lublina. Na powierzchni 42 mkw znajdują się : przestronny i widny salon sypialnia kuchnia łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80 160 m² 9,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks gruntów ornych o łącznej powierzchni ok. 8,16 ha, położony w miejscowości Teklin, gmina Krzczonów, powiat lubelski, woj. lubelskie. Nieruchomość tworzy zwarty areał.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²67 m² 1 206 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 67m2, lublin, bursaki Lokal usytuowany w przyziemiu w budynku biurowo-usługowym, lokal składający się z trzech pomieszczeń, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł155 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż: dom wolnostojący Komfortowy, jednopiętrowy, energo-oszczędny dom z 2009 r. , wykonany przez niemiecką firmę.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 496 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu siedlisko w miejscowości Jabłeczna w gminie Sławatycze o powierzchni 4496m2, położone bezpośrednio przy Starorzeczu Bugu. Działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Ruda huta przy ul. Targowej. Dom o powierzchni 52m2 z na działce o powierzchni 1100 m2 na której znajdują się liczne nasadzenia świerków.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,05 m² 7 942,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie na czwartym, najwyższym piętrze bloku na Kalinowszczyznie. Os. Kolejarz - rejon ul. Dembowskiego. Na powierzchnię 59,05m2 składają się 4 pokoje, osobna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł1 600 m² 2,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przemysłowa 1600 m2 dogodne położenie Cena netto

Szczegóły ogłoszenia

706 414 zł66,02 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-12, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu atrakcyjną działkę w uroczym zakątku Lublina w rejonie ul. Turystycznej. Nieruchomość o powierzchni od 1800m 2 do ok. 2200 m2 w zależności od potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł68 200 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż teren inwestycyjny O powierzchni 68 200 M2 w miejscowości huta-dąbrowa gm. Krzywda W skład nieruchomości wchodzi: - hala produkcyjna o powierzchni 2960 m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 56m położonego na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Skierki. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł122,50 m² 4 710,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość piętrowa, mieszkalno-usługowa przy kompleksie usługowo handlowym Lwowska 23 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

7 776 985 zł21 907 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 21 907m2 -lublin Zadębie, powierzchnia zabudowy : 50% Wymiary działki: około 130m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 położona w miejscowości Nowodwór-Piaski gm. Lubartów, przeznaczona pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Działka niezabudowana, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

52,13 zł/m²47 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

W ofercie naszego biura posiadamy lokal pod działalność w ścisłym centrum Lublina kilka metrów od placu Litewskiego przy ul. Ogrodowej. Lokal usytułowany jest na parterze budynku posiad.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł75 m² 3 106,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 114 m²

Na sprzedaż nieruchomość w malowniczej okolicy - Łopiennik Dolny Oferujemy atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i cichej części Łopiennika Dolnego, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 613 zł57,38 m² 10 780,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B2.0.34.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 872 m² 94,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sumin, na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1872 ha, numer ewidencyjny 16/11, o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56m2 - Lublin, centrum okolice ul. Głębokiej (ul. Narutowicza), bardzo blisko Uczelni! W skład mieszkania wchodzą: salon z balkonem (przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 199,58 m² 236,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe parametry: powierzchnia: 2199,58 m (ok. 22 ary) mnóstwo miejsca na dom, ogród i strefę relaksu.Wymiary: Regularny prostokąt 34 m x 66 m idealne proporcje pod niemal każdy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 371 m² 80,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-zagrodowa rm, o pow. 1370 mkw, wymiary 20x174 m. Dojazd drogą gminną, częściowo utwardzoną. Nie ogrodzona. Przy działce dostępna jest linia energetyczna, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 43,09 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku przy ul. Koncertowej. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,99.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 068 m² 889,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana - Lublin, ul. Lazurowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij