dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

432 000 zł54,10 m² 7 985,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone w Świdniku przy ul. Niepodległości. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m zlokalizowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Roztocze w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35,72 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i dużą loggią gotowe do wprowadzenia Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,72 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 000 zł75,55 m² 9 093,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł31,40 m² 7 006,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalna kawalerka w doskonałej lokalizacji - położona na 1 piętrze w bloku przy ul. gen. Grota Roweckiego. Wnętrze przytulne zadbane, w prosty sposób nadające się do ew.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,80 m² 10 458,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

| tatary | 3 pokoje | 3 piętro | wyremontowane pod klucz | Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, usytuowane na 3 piętrze z 4 w bloku przy ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²12 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana w Borownicy, bezpośrednio przy zjeździe z drogi ekspresowej S19 Węzeł Janów Lubelski Północ. Położenie zapewnia szybki i wygodny dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł8 001 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę w miejscowości Sadurki, gmina Nałęczów, powiat puławski Działka ewidencyjna numer 116/3 Powierzchnia 8001 mkw Wymiary szerokość prawego boku od.

Szczegóły ogłoszenia

3 620 zł65 m² 55,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m - ul. Poligonowa, lublin Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, zadbane i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwarcowej 36 w Lublinie, położone w nowoczesnej części miasta w dzielnicy Węglinek. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 929 zł42,46 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekend Atuty mieszkania i inwestycji: możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia drugie piętro w wolnostojącym domu jednorodzinnym, przystosowanym na potrzeby zakwaterowania pracowników. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 264 m² 157,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Żyrzynie przy ul. Polnej. 1. działka numer 338/3 o powierzchni 1264 mkw wymiary: około 33,7 x 32 m oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w Lublinie przy ul. Stefana Okrzei 2,gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na parterze z ogródkiem przy ul. Wędrownej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem 20m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

33,10 zł/m²72,50 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Proponuję na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 72,5 m , położony na I piętrze zadbanego budynku z windą. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pierwsze piętro w wolnostojącym domu jednorodzinnym, przystosowanym na potrzeby zakwaterowania pracowników. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

55,40 zł/m²182,30 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 182,3 m , położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego w ścisłym Śródmieściu Lublina. Lokal będzie dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł85,80 m² 2 890,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Czemierniki przy ul. Kasztanowej, obejmująca działkę o powierzchni 2014 m2 zabudowaną klimatycznymi budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59,82 m² 8 859,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne 3 pokoje gotowe do zamieszkania | Dziesiąta | ul. Nowy Świat | 59,82 m Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie? To przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 161 m² 212,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Sporniak, gmina Konopnica. Nieruchomość o nr ewidencyjnym 454/1 znajduje się w pierwszej linii zabudowy oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł68,10 m² 9 251,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,11 m , położone na parterze w bloku z windą przy ul. Bursztynowej 6 na osiedlu Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlano-rolna działka w gminie Żyrzyn przy ul. Partyzantów. Działka ma kształ trapezu i szerokość od drogi wynoszącą około 43m. Około 24ary to teren oznaczony symbolami mr (siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 999 zł214,61 m² 6 989,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bez prowizji! hit cenowy Dom 215 m z działką 9 ar Jastkowie! 0% prowizji brak pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 215 m , położony na działce 9.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł566,70 m² 635,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Budynek starego browaru w Końskowoli przy ul. Pożowskiej. Na parterze budynku są trzy pomieszczenia (łącznie około 185mkw) - główna sala (169mkw) - wiatrołap (10mkw) - schowek (6mkw) Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Okazja na już! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni wśród Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-uslugowy w ścisłym Centrum Puław przy ul. Fieldora Nila 18. Lokal znajduje się na parterze i ma dużą witrynę od frontu. Rozkład pomieszczeń : - główna sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł34,32 m² 9 586,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na niskim parterze w punktowcu na osiedlu Cichockiego w Puławach. Rozkład mieszkania : - duży pokój (16mkw) z wyjściem na loggie - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Dunikowskiego w Lublinie. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł83,02 m² 9 624,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,02 m wraz z powierzchnią przynależną (piwnicą), położone w atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , klimatyzacja, garaż na parkingu podziemnym, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomość usługowa o pow. 5000 m , położona w Trzcińcu gm. Lubartów, woj. lubelskie. Zalety działki > Doskonała lokalizacja w rozwijającej się okolicy, ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomość usługowa o pow. 2000 m , położona w Trzcińcu gm. Lubartów, woj. lubelskie. Zalety działki > Doskonała lokalizacja w rozwijającej się okolicy, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - idealne miejsce dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ideweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Oaza Spokoju to synonim elegancji i prywatności - jedyne w Lublinie osiedle, w którym wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna Małaszewicze Duże (łąki i pastwiska trwałe) Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni około 8000 m o numerze 230 , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno - budowlana Małaszewicze Duże Oferuję na sprzedaż działki rolno budowlane o numerach 431. 431 o łącznej powierzchni około 13 000m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł16 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż jednostanowiskowy, garaż przy ul. Melomanów dzielnicy Czechów. Odrębna nieruchomość Powierzchnia ok.16m2 Prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,50 m² 6 828,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w centrum miasta! 2 pokoje, pow. 55,5 m2, IV p. Biłgoraj, ul. Sikorskiego 16 Położenie i okolica: lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij