dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 270000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 351 m² 443,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Informacje ogólne Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1351m2 położonej przy ul. Dożynkowej. Nieruchomości jest na planie zbliżonym do kwadratu z dojazdem drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł180 m² 3 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Dom 180 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 714 m2 ( z możliwością powiększenia działki o 4000 m2) z opcją zakupu drugiej połowy jako całości w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego oraz jasnego mieszkanie położonego na parterze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 36,81 m2, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł250 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 957 m²

Idealne miejsce pod własną działalność usługową w ruchliwym miejscu, z dużym placem 2957 m.kw. Na sprzedaż obiekt - market spożywczy wraz z mieszkaniem na piętrze, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36,50 m² 10 657,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na 4 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Hutnicza o powierzchni 36,5 m2. Forma własności: odrębna własność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - malownicza działka budowlana W sercu roztocza Warunki zabudowy | Otoczenie lasu | Blisko atrakcji turystycznych Marzysz o domu w spokojnym, zielonym zakątku Roztocza? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Wyobraź sobie poranki przy kawie na własnym tarasie, komfort i ciszę, której nie zakłóca miejski zgiełk. To wszystko czeka na Ciebie przy ul. Malowniczej w Zamościu! Na sprzedaż dwa.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł170 m² 3 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 755 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom usytuowany w I linii zabudowy, w malowniczej miejscowości Brzeźnica Bychawska gm. Niedźwiada. Na działce znajduje się zabudowa z lat 90-tych XX wieku: 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,66 m² 10 893,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem oraz świetnym widokiem bez sąsiadów. Wykończone mieszkanie z zabudową meblową robioną na wymiar oraz granitowym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 300 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka blisko Nałęczowa - 53ar pod zabudowę jednorodzinną - Maszki. Duża działka położona w malowniczym miejscu, o wymiarach 121 m szerokości x 45 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²285,74 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 285,74m2 - Lublin, ścisłe Centrum Ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu! Piętro 1, klimatyzacja, ogrzewanie z sieci miejskiej, proponowany czynsz najmu netto,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 966 m² 355,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 241/6 o pow. 1966m2 w Marysinie, ul. Chmielna. W mpzp symbol mar21-mn. Wymiary działki 75,50m.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:574 m²

Połówka parterowego bliźniaka na działce z pięknym ogrodem - nieopodal centrum miasta. Budynek po generalnym remoncie. Nowe izolacje pionowe, docieplony strop, termomodernizacja budynku, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł240,80 m² 6 436,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom na sprzedaż w Dąbrowicy Idealny dla rodziny i pracy zdalnej Opis nieruchomości: szukasz przestronnego domu, który pomieści całą rodzinę i zapewni wygodę do pracy zdalnej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

43,53 zł/m²170 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal na Czechowie ul. Braci Wieniawskich możliwe przeznaczenie handlowe, usługowe, medyczne, cena netto, zdjęcia poglądowe obecnie stan deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł13 688 m² 620,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 13 688 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł1 100 m² 19,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok 1100 m 2 , położona w Lublinie z bardzo dobrym dojazdem do obwodnicy. Budynek murowany, wysokość 4,3 - 4,7 m, posadzka kostka brukowa, 4 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

1 796 000 zł133,36 m² 13 467,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chciałbym Państwu zaoferować atrakcyjny lokal inwestycyjny w super lokalizacji! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 133 m2, usytuowany na parterze w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 159 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: chyża, gm. Zamość, woj. lubelskie Działka położona w podmiejskiej miejscowości Chyża w spokojnej i cichej okolicy, kilka minut drogi samochodem od centrum Zamościa.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39,13 m² 9 941,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. Pileckiego Szukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w malowniczych Zawieprzycach - idealne miejsce na dom blisko natury i miasta! Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Kolczyńska. Domek rekreacyjny około70 m na dużej działce 1000m idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł166 m² 2 891,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Przewale, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł69,20 m² 11 994,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie wykończenia, wyposażonej w pełni meblowane, usytuowane w nowym budynku przy ul.Czechowskiej w Lublinie. Wyśmienita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 800 zł42,59 m² 10 302,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie o powierzchni 42,59mkw,II etap inwestycji przy ul.Daliowej. Mieszkanie o powierzchni 42,59m 2 usytuowane na pierwszym piętrze obejmuje salon z kuchnią, sypialnię, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

399 001 zł2 508 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod dom jednorodzinny lub bliźniak w Kazimierzu Dolnym, przy ul. Góry jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części miasta. Działka położona w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł6 600 m² 287,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zalety Pozwolenie na budowę budynków mieszkalnych o pow. użytkowej 1 400 mkw Wokoło tereny niezabudowane położenie W Konopnicy dodatkowe informacje Działka o pow. 6 600 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

10 300 000 zł500 m² 20 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Rezydencję w Hajownikach, woj. lubelskie. Posiadłość to ok 8 ha parku ze starodrzewiem, stawem, rzeźbami i dwoma domami. Dom na wyspie to domek.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki R.O.D Słonecznik przy ul. Żeglarskiej w Lublinie o pow. 300 m2. Działka jest częściowo ogrodzona, zabudowana domkiem do remontu. Prąd znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 687 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży nieruchomość w Kazimierzu Dolnym przy ul. Góry, oddaloną zaledwie 1,3km od kazimierskiego rynku, składającą się z działki o powierzchni 1,3687ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w Świdniku położona przy ulicy Wyszyńskiego o powierzchni 1343 m2. objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) o oznaczeniu w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

183 975 zł1 115 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka budowlana położona w Trojaczkowicach gmina Niedrzwica Dużą o powierzchni 1115 m2 oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako mr - Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

30 136 zł3 767 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek - hala produkcyjna oraz część biurowa - położona w Kraśniku. Dobry dojazd. Konstrukcja hali produkcyjnej stalowa jednokondygnacyjna, ściany osłonowe z cegły. Dach hali.

Szczegóły ogłoszenia

41,86 zł/m²43 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 43 m2 składający się z 1 pomieszczenia i wc położony na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w centrum miasta. Czynsz najmu 1800 zł netto/m-c + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedania mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Witolda Pileckiego. Mieszkanie składa się z: korytarz 13,39 m łazienka 4,16 m pokój 13,76 m pokój 14,94.

Szczegóły ogłoszenia

48,10 zł/m²79 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia idealny pod działalność biurową lub medyczną. Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy zlokalizowany w Lublin dzielnica Śródmieście, przy ul. Chopina 18.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 689 m² 62,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2689 mkw Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka zlokalizowana tuż przy granicy miasta, w drugiej linii zabudowy miejscowości Gromada, bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Komfortowy dom na 15-arowej działce cisza, przestrzeń i funkcjonalność Oferujemy solidny, murowany dom o powierzchni użytkowej 120 m , oddany do użytku w 2015 roku. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 720 zł30,50 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.