dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

150 000 zł1 594 m² 94,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gm. Puchaczów, turowola - kolonia. 1600m2 - uzbrojona działka budowlana. Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana. 1,5 km od centrum gminy Puchaczów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 583 m² 115,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2583 m2. Położona jest w miejscowości Pryszczowa Góra (gm. Niemce) - malowniczej wsi nieopodal Lasów Kozłowieckich, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł360 m² 999,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, znajdująca się w centrum Turki o powierzchni 0,036ha Według mpzt oznaczenie mn - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do II kondygnacji może budowac się każdy Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 517 m² 427,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Tęczowej w Świdniku. Bardzo dogodna lokalizacja dla osób lubiących spokój, a jednocześnie ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Dęblin, os. Wiślana 37 m Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na osiedlu Wiślana w Dęblinie. Idealne dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

23 300 zł1 161 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o pow. 1161 m 2 Hala 1161 m 2 Hala typu nrd, jednokondygnacyjna, niepodpiwniczona, ściany do wysokości okien murowane, wyżej z płyt.

Szczegóły ogłoszenia

61,20 zł/m²8,17 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Białej Podlaskiej przy ul. Rondo Dmowskiego 1. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Idealny stan - I piętro - Duża kuchnia - piwnica - blok po termomodernizacji. Serdecznie zapraszam. do zakupu pieknego mieszkania w sercu Krasnika. Na sprzedaż ustawna i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł332,20 m² 4 214,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:140 m²

Piękna kamienica położona w centrum miasta. Trzy kondygnacje, niepodpiwniczona, ze strychem nieużytkowym. Nowe okna mahoniowe, nowe parkiety, rozprowadzona instalacja klimatyzacji, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²187 m² 10 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na potrzeby biura lub usług o powierzchni 187m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na III piętrze, w częściach wspólnych dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł6 900 m² 65,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w otoczeniu lasu i rezydencji, zabudowa do 100m od drogi. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 1000 m drogą utwardzoną. W otoczeniu nowe domy. Media na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 592 zł45,73 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w powstającej inwestycji w dzielnicy Dziesiąta. 0% podatku pcc do Urzędu Skarbowego. 0% prowizji. Inwestycja ukończona w grudniu 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł892 m² 106,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana do zabudowy jednorodzinnej w Okszowie. Trasa do Chełma zajmuje około pięć minut jazdy samochodem. Atrakcyjna lokalizacja, dojazd z drogi osiedlowej asfaltowej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

439 997 zł28,71 m² 15 325,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż - kawalerka przy Starym Mieście w Lublinie | ul. Zamojska 29 Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanym w 2024 roku budynku w doskonałej lokalizacji w Centum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 45 000 m , składająca się z czterech odrębnych działek oraz drogi dojazdowej, zapewniającej doskonałe połączenie z trasą.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł300 m² 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek przemysłowy o powierzchni 300 m2 na działce 0.50 ha. Wybudowany z cegły i opoki. Dach pokryty blachą. Krokwie drewniane w dobrym stanie technicznym. Budynek wymaga renowacji,.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł36,40 m² 6 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą: -Salon -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 834 m² 68,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

#rezerwacja# Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, lub jako lokata kapitału w czasach wysokiej inflacji. Na sprzedaż ładna działka budowlana, położna w miejscowości Dubów, gm. Łomazy,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 072 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 271 m² 438,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Puławach przy ulicy Składowej 16 - bezpośrednio przy linii kolejowej łączącej Dorohusk - Lublin - Warszawa - bocznica.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 546 m² 258,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowi piękna działka budowlana o powierzchni 1546m2 położona przy ul. Słonecznej w Kazimierzu Dolnym. Do działki przynależy udział w drodze dojazdowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł7 500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ludwin - ładna i ustawna działka o powierzchni 75 arów z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i przemysłowym. Blisko zarówno Łęcznej, bogdanki, lublina jak.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze w doskonałej lok alizacji Biłgoraj, ul. Nadstawna 10 pow. 59 mkw, 3 pokoje Lokalizacja: lokal mieszkalny w 3-piętrowym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²64,36 m² 2 574 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem budynek handlowo-usługowy, o powierzchni 542,61 m2 ( 40zł netto /m2), składający się z trzech kondygnacji z możliwością wynajmu pojedynczych pomieszczeń w Lublinie na.

Szczegóły ogłoszenia

20 575 zł823 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 823m2 - Lublin, zadębie Do hali przynależą biura o powierzchni 70m2, wysokość hal 6 m w świetle do spodu konstrukcji. Wymiary bramy 3 x 4,25.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł104 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:849 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Biała Podlaska, ul. Szumowa Drewniany dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Białej Podlaskiej. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 61,7 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Wapowskiego w Lublinie. Nieruchomość dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²140 m² 3 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-magazynowy do wynajęcia, powierzchnia około 140m2, lublin, czechów Lokal usytuowany na szóstym piętrze, lokal typu "open space" + toaleta, wejście od recepcji, dwie windy towarowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 852 zł31,10 m² 13 274,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł231,30 m² 6 463,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowoczesny dom z 2019r., na szerokiej działce w Klikawie pod Puławami. Rozkład pomieszczeń : Parter - salon z jadalnią (35,2mkw) - kuchnia (11,8mkw) - pokój (13,8mkw) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł851 m² 14,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: gromada : W kilku słowach: działka położona przy trakcie Frampolskim, łączącym w linii prostej Biłgoraj oraz Korytków, w otoczeniu licznych ścieżek rowerowych, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim z 2022 roku, położony w samym centrum miejscowości Kijany. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

61 000 zł3 300 m² 18,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Lublin od 1650 m2 do 30000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej zlokalizowanej w parku logistycznym. Ilość bram wjazdowych i doków dostosowana jest do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł9 993 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o pow. 9993 m2 z możliwością wynajęcia mniejszej powierzchni z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność, położona przy ul. Parysa ( boczna al.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Poszukujesz domu na pięknej działce w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o ciszy z widokiem na wodę ? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! opis nieruchomości 2900 m2 działki z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł99,76 m² 9 522,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

NA sprzedaż domy W zabudowie bliźniaczej boczna, cicha uliczka od Skowronkowej 6 lokali do wyboru B1/1 - powierzchnia użytkowa 99,76 m2 - powierzchnia ogródka 250 m2 B1/2 - powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²18 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem ostatni wolny pokój o powierzchni 18m zlokalizowany w biurowcu przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Najważniejsze informacje: - jasne, przestronne pomieszczenie, - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł47,70 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Tylko u nas! Ciche, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 - piętrze niskiego bloku. Lokal składa się: * salonu ( 18,71 m2) * sypialni (9,80 m2) * kuchni ( 6,78 m2) * łazienki (3,60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł57,67 m² 9 537,02 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,67 m2 usytuowane na parterze w wieżowcu zlokalizowanym przy ul. Radzyńskiej (dzielnica Czechów, osiedle Lipińskiego). Rozkład powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Tomaszowice-Kolonia w gminie Jastków, o powierzchni 1666 m oraz 1350 m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł130 m² 8 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedam obiekt 130 mkw na Czubach, okolice Poręby. Jedna kondygnacja. Po remoncie. Wynajęty [4500 netto miesięcznie]. Lokal świetnie sprawdzi się pod cele biurowe, handlowe bądź nieuciążliwe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij