dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu hali 350m2. Najważniejsze informacje: lokalizacja - Lublin boczna Abramowickiej. Hala 350m2: - magazyn z płyty warstwowej (blacha - wełna - blacha), -.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł69,99 m² 12 501,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowa lokalizacja Rudnik, lublin Zamieszkaj w zielonej, spokojnej części Lublina dzielnicy Rudnik. To miejsce idealne dla osób szukających balansu między szybkim dostępem do centrum (3 km do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45 m² 10 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 45 m z dużym balkonem | Świdnik, ul. Klonowa | Blok 2014 r. Są mieszkania, które dobrze się ogląda, i takie, które chce się obejrzeć. To ogłoszenie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł18 524 m² 42,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania duża działka rolno-budowlana wraz z budynkami gospodarczymi położonym na terenie gminy Jastków w Województwie Lubelskim. Nieruchomość znajduje w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł167 m² 50,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta domu na wynajem w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjny dom na wynajem w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej (wjazd od ulicy Ustronnej). w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56,11 m² 7 752,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł114 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Siedlisko 44 ary z domem drewnianym ( po generalnej przebudowie w 2008r.) wykonanym z bali, kryty gontem o pow. 95 m2 na ogrodzonej działce w pięknej dolinie rzeki Ciemięgi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż spora działka zagrodowa - 48 arów - w miejscowości Borkowszczyzna niedaleko Piask. Obręb - Majdanek Kozicki Koci Nr działki: 53 Wymiary działki: 24m x 200m Dojazd: - droga.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł63,90 m² 7 183,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe 64,90 m (ponad 70 m po podłodze) - centrum Chełma, ul. Obłońska 6 Gotowe do zamieszkania , Balkon z widokiem , Parking za szlabanem Szukasz mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł724 m² 511,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy Działki budowlane na sprzedaż Zamość, ul. Krucza-Leśna Prestiżowa lokalizacja blisko lasku! Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Działka budowlana o pow. 26 arów na malowniczym Roztoczu Kol. Teodorówka, gm. Frampol Lokalizacja Działka położona w cichej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł3 944 m² 150,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Zemborzycach przy publicznej drodze asfaltowej w pierwszej linii zabudowy. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w niedalekiej odległości Zalew Zemborzycki. Aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł500 m² 2 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży działki, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej dochodzącej do 320mkw, na którą składają się następujące pomieszczenia: na parterze dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,7 m , położonego w spokojnej, zielonej części miasta w dzielnicy Wrotków, przy ul. Bernarda Wapowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,70 m² 11 143,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Dwustronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód z widokiem na zieleń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł37,36 m² 13 383,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie I stan deweloperski I 2 pokoje I winda I miejsce postojowe I garaż podziemny I lublin I czechów I blisko uniwersytet medyczny I umcs I kul.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł3 336 m² 10,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o pow.3336mkw położona w południowo-wschodniej części Opola Lubelskiego. Działka położona przy drodze asfaltowej z dogodnym dojazdem z 2 stron.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł220,50 m² 4 943,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż wyposażona hala z warsztatem samochodowym - Kolczyn 80C Na sprzedaż nieruchomość komercyjna idealnie przystosowana do prowadzenia działalności motoryzacyjnej, położona.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²143 m² 5 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni łącznej około 143m2 - Lublin, centrum Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni: 1. pomieszczenie biurowe 22 m2, 2. pomieszczenie biurowe 22 m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł312 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz miejsca z charakterem, gdzie Twoja wizja architektoniczna może stać się rzeczywistością? Prezentujemy nieruchomość, która dla jednych jest wyzwaniem, a dla drugich idealnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości! Ta przepiękna działka o powierzchni 2450m2, położona w malowniczej okolicy w Okalu, dzielnicy Kazimierza Dolnego, to miejsce marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł133,10 m² 10 142,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wolnostojący dom parterowy z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany przy ul. Kwiatowej w Nowym Krępcu gmina Mełgiew,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 316 000 zł182,34 m² 7 217,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 341,39 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł44,52 m² 4 941,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie przy ulicy Piotra Skargi 1 44,5 m2 Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ulicy Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 703 m² 190,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Oferta tylko w biurze knc city Lublin ul. Krótka 4 ** motycz- gm. Konopnica, pow. działki 1707 m , atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł13 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. ok 1,3 ha, położona w Strefie Ekonomicznej Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok 50/180 m, plus działka na drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł360 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy do wynajęcia lokal magazynowy. * hala w kompleksie magazynowo-biurowy, kondygnacja -1 z komunikacją windą towarową. * obiekt lokalizowany w rejonie hipermarketów Makro, obi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 158 zł84,31 m² 7 996,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł160 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Parterowy dom wolnostojący z dużym garażem w bryle budynku - oddany do użytkowania w 2012 roku. Zadbany, solidny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Trzy niezależne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²25,34 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Adres: ul. Apteczna 2, kock Powierzchnia uż.: 25,34 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: działka ewid. nr 544/2 o pow. 236 m2 (użytkowanie wieczyste) Cena: 30 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł244 m² 2 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 291 m²

Na sprzedaż. Dwie duże działki: - jedna opisana w wypisie z rejestru gruntów jako tereny orne o wielkości blisko 1800m2 na której stoi stary budynek gospodarczy - druga budowlana 0,45 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki budowlanej pod budowę Swojego domu? Sprawdź tą ofertę, bo może jest ona właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

845 900 zł67,69 m² 12 496,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie | 68 m | loggia | garaż | komórka 9 m Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni niespełna 68.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 100 m² 113,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w przepięknej, malowniczej okolicy - 21 ar Blisko Kazimierza Dolnego, przepiękna i spokojna okolica. Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²26,29 m² 815 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Adres: ul. Lubelska 3, puławy Powierzchnia najmu.: 26,29 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 2567/2 o pow. 3 755 m2 (użytkowanie wieczyste) Cena: 31 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²70,51 m² 2 397 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Adres: ul. 11 Listopada 6, włodawa Powierzchnia najmu.: 70,51 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 862/1, 863 o pow. 3937 m2 (użytkowanie wieczyste) Cena: 34 zł/m2 netto do negocjacji Poczta.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł229,60 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, jednorodzinny na 15 arowej działce w miejscowości Piaski (lubelskie). Nieruchomość: dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł4 000 m² 16,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Nowy Gaj, gmina Wojciechów, woj. lubelskie *działka numer 446 *powierzchnia 40 ar *wymiary około 40 x 110 *na działce drzewa *teren nieogrodzony Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dawny lokal gastronomiczno- hotelowy w Panieńszczyźnie przy trasie dw874, w bliskiej odległości od Lublina, z dobrym dostępem do tras S17 i S19, II-kondygnacyjny, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

107,95 zł/m²88 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 88m2 - Lublin, ścisłe Centrum (okolica Deptaka). Ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych, lokal typu "open space" zlokalizowany na parterze, duże.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij