dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Sprzedaży Nieruchomości Komercyjnej. Możliwość Wynajmu. Lokal idealny pod usługi medyczne ze względu na swoje położenie blisko szpitala. Szanowny Kliencie, mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tylko Teraz! super Oferta! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Prezentujemy ofertę nowego mieszkania nr 16 - 3 -pokojowe o powierzchni 54,07 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. Sprzedam Apartament zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 41,83 m , I piętro, z balkonem Na sprzedaż nowoczesny, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 260 m² 368,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Działka mieszkaniowo-usługowa o pow. 3260 mkw w doskonałej lokalizacji Biłgoraj, ul. Jana Pawła II/ ul. Zielona Lokalizacja: doskonale wyeksponowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojacego , położonego na spokojnym osiedlu. Nieruchomośc znajduje się na ponad 6 arowej działce. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w Puławach przy ul. Kołłątaja. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym. Kondygnacja na.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł2 700 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 2700 mkw, dąbrowica, , gmina Jastków, plan zagospodarowania media bardzo blisko lublina Działka: - 2 linia zabudowy - prostokąt - działka płaska Wymiary: - 29x86m Media: - woda: tak - prąd:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wspaniale położona, podmiejska działka przy ul. Kryształowej w Żółtańcach Kolonii. Teren przeznaczony jest w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową (mn). Powierzchnia 1248m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł69,71 m² 19 509,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament w ścisłym centrum Lublina w nowoczesnym apartamentowcu - ul. Żołnierzy Niepodległej Oferuję przestronny i elegancki apartament o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Na skraju lasu, tam gdzie cisza ma swój własny rytm, a wiatr szepcze historie sprzed lat, stoi dworek z duszą pamiętający rok 1905. Otulony zielenią, zanurzony w starodrzewiu, trwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marysin- gm. Jastków, działka rolna o powierzchni 3000 m2. Doskonała lokalizacja przy jednej z osiedlowych ulic, z szybkim dojazdem do Lublina. Uprawiana, wymiary ok. 37 m x 80 m, media.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł72,50 m² 10 468,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje miejsce dla rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie było przez lata zadbanym domem jednej rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 800 m² 163,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1800 m , zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy w Jastkowie. Lokalizacja gwarantuje szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Nieruchomość z sprzedawana z wadą prawną - budynek znajdujący się na sprzedawanej działce musi być przesunięty z uwagi na to, iż częściowo posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 11 780 mkw., w pobliżu przejścia granicznego. Oferta dostępna za pośrednictwem ad rem nieruchomości cezary papliński. W razie pytań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł62,59 m² 9 346,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową propozycją mieszkania o powierzchni 62,59 m2, które idealnie pasuje dla rodziny jak i świetnie się sprawdzi jako zakup inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 408 zł70,83 m² 9 874,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w inwestycji realizowanej przy ul. Dereckiego Mieszkanie nr 17 budynek B o powierzchni 70,83 mkw. składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. ok. 24,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł842 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży dwie działki położone obok siebie (2x845 mkw) Lokalizacja: szopinek (trzecia linia zabudowy od ulicy Hrubieszowskiej), gmina Zamość, powiat zamojski, woj. lubelskie) -działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł94 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w ścisłym Centrum Lublina, w oficynie kamienicy. Idealna opcja inwestycji. 1. O P I S B L O K.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 428 zł60,41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m zlokalizowane w Lublinie, dzielnica Wieniawa. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku i przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł220 m² 2 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Białej Podlaskiej przy ul. Reymonta, składającą się z trzech w pełni niezależnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,83 m² 6 000,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,83 m , położone na III piętrze budynku przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

agencja nieruchomości Lublin * Posesja 51 arów z dostępem do rzeki - Jabłonna, 12 km od Lublina! Oferujemy do sprzedaży miejsca z potencjałem, z możliwym przeznaczeniem na własny biznes.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę w gminie Niemce. Ważne informacje: - 8 km od Lublina, - działka o powierzchni 1500 m2, - dostęp do drogi publicznej, - 1 linia zabudowy, - media: woda, prąd, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł323 m² 6 749,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowa nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Dominów, usytuowaną tuż przy lesie, co zapewnia nie tylko piękne widoki, ale także ciszę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł205 m² 3 902,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 205m2 - Lublin - Śródmieście- bardzo dobra lokalizacja - lokal położony przy bardzo ruchliwej ulicy, oraz w głównym ciągu pieszych! Duże, widoczne witryny.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 456 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej pow. 3456 m2. Powiat: lubartowski. Gmina: kamionka. Miejscowość: kamionka. Działka leży przy drodze szutrowej, jest płaska i ma kształt prostokąta. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 300 m² 239,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 192/2 o pow. 3300m2 w Lublinie, ul. Pliszczyńska. W mpzp symbol działki - 7mn. 7mn - teren.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 482 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki obok siebie, każda o powierzchni 1482 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy Michałki Kolonia, gmina Rokitno. Idealne miejsce na Twój dom blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł51,50 m² 5 728,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Polnej. Nieruchomość usytuowana jest na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,90 m² 6 471,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej części Puław przy ul. Curie-Skłodowskiej. To idealna przestrzeń dla singla, młodej pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł140,22 m² 927,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Dom z częścią usługową i możliwością adaptacji piętra idealny pod działalność lub zamieszkanie. Na sprzedaż budynek o powierzchni 140,22 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł75 m² 3 973,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:413 m²

Nieruchomość znajduje się w Krasnymstawie, w spokojnej i cichej okolicy Zastawie Przedmieście, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum miasta. Dom na powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 803 zł25,64 m² 13 876,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł151,55 m² 5 410,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym projekt "wymarzony 11" Zarzecze k. Zamościa 126,4 m . Zarzecze, gm. Zamość, woj. lubelskie Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 407 m² 228,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się w lokalizacji Lublin-Zadębie. Działka umiejscowiona jest w cichej i spokojnej okolicy. Droga dojazdowa jest asfaltowa a media są tuż obok działki. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 858 zł54,24 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Cena! Dostosowane dla osób jeżdżących na wózku! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy nowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji o nr 1.36 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł12 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w strefie aktywności gospodarczej o pow. 12500 m2. W mpzp - teren przeznaczony pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny. Działka płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 000 zł153,30 m² 7 462,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowa inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153m2 w zabudowie bliźniaczej w Jakubowicach Konińskich na działce 439 m2. Dodatkowa strych ok 50 m2. Około 2500m od.

Szczegóły ogłoszenia

33,63 zł/m²113 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 113m2 - Lublin, ścisłe Centrum Lokal obecnie ma wymienione wykładziny oraz lampy na ledowe, lokal na pierwszym piętrze - wejście od klatki schodowej, okna lokalu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij