dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 401 ogłoszeń

40 000 zł7 344 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna wśród malowniczych, pagórkowatych krajobrazów w sercu Roztocza! Wywłoczka, gm. Zwierzyniec Położenie i okolica: działka znajduje się w spokojnej wsi Wywłoczka, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż** Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2.

Szczegóły ogłoszenia

47,52 zł/m²14,73 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł188 m² 4 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom piętrowy 188,40 m Białopole oferta tylko W naszym biurze - na wyłączność! Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Białopole, powiat chełmski, gmina Białopole,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 900 zł30,97 m² 11 620,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30,97 m2 zlokalizowane przy ul. Królowej Jadwigi na Felinie. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł35 m² 5 282,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | nowa cena | idealne pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Opolu Lubelskim. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal do wynajęcia! Prezentowana nieruchomość mieści na osiedlu domów jednorodzinnych na Konstantynowie! Ulica Mieczysława Romanowskiego , bo na niej mieści się wspomniana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł307 m² 1 205,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Hrubieszów, przy ulicy Dwernickiego 2- gmina Hrubieszów- miasto, powiat hrubieszowski, województwo lubelskie. Położona jest w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł225 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Gmina Mełgiew - dom o powierzchni 225 m2. Garaż 3-stanowiskowy. Działka 15 a. Budynek: 225 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 2003 - po świeżym remonciewymurowany z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł1 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal magazynowy, pow.1000 m2 można zwiększyć powierzchnię do 3000 m2. Wszystkie media, duży plac przed budynkiem. Wysokość 3,5 metra

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro vesta przedstawia lokal do wynajęcia, położony w miejscowości Marysin, woj. lubelskie. Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 330 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 370 m² 117,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam nieruchomość gruntową w Mętowie (gm. Głusk) o powierzchni 2370 m2. Grunt składa się z 2 działek budowlanych, położony jest w trzeciej i czwartej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania, położonego w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,48m2 położony jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż zlokalizowany w pięknej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu na sprzedaż, który znajduje się w uroczej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w sercu Chełma ul. Zakątek | 47 m2 | dwupoziomowe | przy parku miejskim! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w samym centrum Chełma,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 900 zł62 m² 10 030,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Termin realizacji 4 kwartał 2026 r. Budynek 7 piętrowy na Choinach, świetna komunikacja z centrum Lublina, szybki dostęp do Akademii Medycznej. W promieniu 400 m punkty handlowo- usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

198 900 zł3 000 m² 66,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3000 m2 zlokalizowana w miejscowości Nowogród gm. Łęczna zaledwie 15 km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rados 9 w dzielnicy Czuby. Mieszkanie usytuowanym na czwartym piętrze w bloku z windą. Prezentowane mieszkanie to 60 metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł55,41 m² 9 348,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwustronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód i południowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł80,13 m² 4 867,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Marzysz o miejscu, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta, otoczony zielenią i śpiewem ptaków? Ta nieruchomość spełni te oczekiwania. Na sprzedaż klimatyczny, murowany dom całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

11 732 000 zł11 732 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana Działka pod zabudowę jednorodzinną i usługową - opis w miejscowym planie: 1mn/u. Link do uchwały:

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Kwarcowej. W skład nieruchomości zaliczamy: salon z aneksem kuchennym,2.

Szczegóły ogłoszenia

31,15 zł/m²16,21 m² 505 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Sadurki. Przedmiotem najmu jest lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To miejsce, siedlisko w miejscowości Ochoża-Pniaki, gmina Wierzbica, powiat chełmski jest pełne potencjału i czeka na nowego właściciela, który nada mu nowy blask. Urokliwa działka.

Szczegóły ogłoszenia

28,05 zł/m²320,80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5 Lokale o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł81,74 m² 6 961,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z dwiema łazienkami i garderobami - przestrzeń i komfort w zielonej okolicy. Szukasz mieszkania, które daje poczucie domu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni około 35m2 - Lublin, śródmieście okolice ul. Bernardyńskiej Mieszkanie będzie w pełni umeblowane na koszt wynajmującego, klimatyzacja, agd: telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,13 m² 7 509,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne Mieszkanie o pow. 53,13 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnika, na drugim piętrze w bloku z cegły. Opis mieszkania Mieszkanie obejmuje 2 oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59,27 m² 12 822,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferte sprzedaży stanowi mieszkanie o powierzchni 59,27m2 położone w Lublinie przy ul. Jantarowej. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w niskim bloku (3 piętrowym) oraz składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

524 682 zł50,94 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie posiadamy różne metraże mieszkań zarówno mniejsze, jak i większe lokale 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Są to ostatnie dostępne mieszkania w tej inwestycji, oddanie mieszkań już trwa! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,30 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwa pokoje na drugim piętrze w bloku mieszkalnym przy ul.Lwowskiej. Salon, sypialnia, oddzielna widna kuchnia, łazienka. Okna wychodzące na zachód. Standard wykończenia: ściany - gładź.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona przy ulicy Skowronkowej w Lublinie o powierzchni 1044 m2 o wymiarach 25 m x 42 m, przeznaczona pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł101 m² 4 940,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom z potencjałem na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Sienkiewicza Nowa niższa cena! - 499 000 zł (poprzednia - 645 000 zł) Dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 101 m2 - 5 pokoi przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 000 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka siedliskowa w miejscowości Dobromyśl, gmina Kodeń, powiat bialski, województwo lubelskie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki siedliskowej na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²135 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: lokal handlowo - usługowy w reprezentacyjnym budynku w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Powierzchnia: 135 m2 , II piętro Biłgoraj, ul. 3 maja 18 Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

2 545 000 zł116 m² 21 939,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w Hiszpanii i ciesz się słońcem przez cały rok! Spełnij marzenie o życiu nad Morzem Śródziemnym, gdzie błękit nieba, plaże i klimat Costa del Sol tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 75m2, lublin, dziesiąta Sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze z toaletą (w tym dwa pomieszczenia które mogą pełnić funkcję chłodni) Dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł196,90 m² 5 835,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Minkowice-Kolonia 196,90 m2 | użytkowa 170,23 m2 | działka 15 arów | 5 sypialni | 3 łazienki | 2025 r. Cena: 1 149 000 pln Dostępnych 6 domów - wybierz.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł310 m² 354,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieduża działka usługowa w dzielnicy Tatary - blisko ul. Mełgiewskiej i Al. Wincentego Witosa Działka o powierzchni 310 m w bezpośrednim sąsiedztwie ciągu pieszego biegnącego.

Szczegóły ogłoszenia

952 000 zł136 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136m2 - 6 pokoi. Lokal położony jest na ostatnim piętrze kamienicy w samym sercu Lublina. Nieruchomość idealna dla osób szukających dużej.