dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 200m2 - Lublin, czuby Lokal zlokalizowany na parterze, pięć pomieszczeń biurowych + pomieszczenie gospodarczo-socjalne + dwie toalety, adaptacja powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł150 m² 4 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:45 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w spokojnej i malowniczej okolicy Kolonia Chruszczów, w gminie Nałęczów, słynącej z pięknych krajobrazów i uzdrowiskowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²30 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30,2 mkw. na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, który świetnie nadaje się na wszelką działalność biurową. Pokój na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ciekawa działka dla miłośników przyrody oraz osób szukających gruntów na terenie miasta oferujących walory rekreacyjne i krajobrazowe. Nieruchomość położona jest w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki budowlanej pod budowę swojego domu? Sprawdź tę ofertę być może znajdziesz tu idealne miejsce dla siebie! Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

8,99 zł/m²834 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem hala magazynowo-produkcyjna Obiekt zlokalizowany jest kilka kilometrów na wschód od Lublina przy zjeździe z drogi ekspresowej S17. Budynek: - murowany - posadzka niepylna betonowa -.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł45 m² 3 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej działki z własnym lasem i łąką w sercu Roztocza, w miejscowości Szewnia Dolna, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł146 m² 6 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny w nowoczesnym budynku jednorodzinnym wolnostojącym, w którym wydzielono dwa niezależne lokale. Wybór dla wymagających nowoczesność, elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł311,90 m² 1 343,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w spokojnej miejscowości gminnej Księżpol Położenie i okolica: księżpol - miejscowość gminna pełniąca funkcję lokalnego ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

38,02 zł/m²144,66 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem atrakcyjny lokal na parterze przy ul. Piłsudskiego Idealny na Twoją działalność! Oferujemy Państwu wyjątkową okazję wynajmu lokalu o powierzchni 145 m , usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno -magazynowa, pow.450 m2 można zwiększyć powierzchnię do 1500 m2. Wszystkie media, duży plac przed budynkiem. Budynek ogrzewany

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł137,60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży duży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 137,60 m2 położony w bloku na Czechowie przy ulicy Koncertowej. Lokal jest dwupoziomowy, znajduje się na parterze i w.

Szczegóły ogłoszenia

6 320 000 zł31 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka składająca się z dwóch numerów o łącznej powierzchni 3,16 ha położona w miejscowości Serniki. Teren idealny pod budowę obiektów o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł63,30 m² 8 499,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,30m2 na III piętrze / z IV w bloku z 1991 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 567 000 zł585 m² 6 097,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący obiekt handlowy o powierzchni 585 m2, zlokalizowany w województwie lubelskim. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny z zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 008 m² 1 091,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hala magazynowa z dwoma komorami, z częścią socjalną, położona w miejscowości Kamień, w pobliżu Opola Lubelskiego. Jest to doskonała inwestycja dla przedsiębiorstw.

Szczegóły ogłoszenia

390 200 zł1 951 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana o pow. 1951 m2 z warunkami zabudowy w Motyczu w gm. Konopnica. Wymiary działki: 33m.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł5 000 m² 469,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania dwie działki inwestycyjne o łcznej poweirzchni ok 5000m2 położone w powiecie łęczyńskim. Dojazd do obu działek drogą utwardzoną, powierzchnia błaska. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dawny lokal gastronomiczno- hotelowy w Panieńszczyźnie przy trasie dw874, w bliskiej odległości od Lublina, z dobrym dostępem do tras S17 i S19, II-kondygnacyjny, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 805 000 zł795 m² 3 528,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek komercyjny o powierzchni 795,3m2, zlokalizowany w Pułankowicach. Obiekt o wysokiej kubaturze, położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ze stawem w Snopkowie Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę ładnej, unikatowej działki budowlanej z możliwością wykopania własnego stawu i bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Dembowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o powierzchni 65,0 mkw - open space - z wc, w budynku biurowym, na II piętrze, w zachodniej części miasta w odległości ok. 2 km od Centrum. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia pokój dwuosobowy w trzypokojowym mieszkaniu blisko uczelni - dzielnica Wieniawa. Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m w lokalizacji typowo studenckiej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²79,40 m² 4 288 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Chodźki 10 to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Lublina, oferujący atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Budynek składa się z 7 pięter. Typowe piętro ma.

Szczegóły ogłoszenia

7,02 zł/m²161 m² 1 131 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczeń o łącznej powierzchni 161,63 m2 usytuowanych w budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 252 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Parypse gm. Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł64,80 m² 8 719,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni 64,80 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego budynku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł102 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Udziały w kamienicy przy ul. Lubelskiej w centrum Kraśnika. Środkowy segment o powierzchni całkowitej 102m2. W tej cenie oprócz kamienicy znajduje się również działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo-usługowy z magazynami, okopy Kolonia, gm. Dorohusk Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 371 m , położona na działce o powierzchni 2000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 202 m² 55,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziaka w centrum malowniczej i spokojnej miejscowości. W pobliżu sklepy, przystanek autobusowy, szkoła. W okól liczne lasy, tereny zielone, rozlewiska rzeczne. Do rzeki Wieprz ok 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²32 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 32m2, lublin, bronowice Lokal typu "open space", toalety w częściach wspólnych budynku, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł120,69 m² 10 522,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowy dom parterowy z 2024 roku gotowy do zamieszkania. Nowoczesne wykończenie oraz bliskość Lublina i Turki.

Szczegóły ogłoszenia

15 600 zł400 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia, powierzchnia około 400m2, lublin, wrotków Konstrukcja murowana, dwa segmenty z 2 bramami wjazdowymi - 3,7m x 3,7m oraz 3,7m x 4m, wysokość hali od 4m do 7m, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 35 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Kraśniku Fabrycznym. Usytuowany na wysokim parterze, w pasażu handlowym - w sąsiedztwie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona 15 minut od centrum Lublina w miejscowości Tomaszowice Kolonia - gmina Jastków. Bardzo ładna okolica, otoczona częściowo nowoczesną zabudową z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł120 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:389 m²

Na sprzedaż dom w centrum, przy ul. Lubelskiej, przekształcony w obiekt usługowy. Budynek z lat 70-tych, parterowy z poddaszem użytkowym i w 1/3 podpiwniczony. Ostatnio działała.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł26 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stara huta, gm. Krasnobród Działka leśna znajdująca w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Działka położona w kompleksie leśnym na pięknym , urokliwym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka nr 75/4 o pow. 1543m2 w Kalinówce, ul. Cyrkoniowa. Dojazd od ul. Lipowej i ul. Cyrkoniowej. Symbol dkl66 rm - teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,22 m² 10 991,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o metrażu 47,22 m2 znajdujące się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej (deweloperskiej) o powierzchni aż 20 000 m , usytuowanej w malowniczej miejscowości Pokrówka przy ul. Gminnej 104,.