dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 409 ogłoszeń

31,15 zł/m²16,21 m² 505 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Sadurki. Przedmiotem najmu jest lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

28,05 zł/m²320,80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5 Lokale o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59,27 m² 12 822,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferte sprzedaży stanowi mieszkanie o powierzchni 59,27m2 położone w Lublinie przy ul. Jantarowej. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w niskim bloku (3 piętrowym) oraz składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

524 682 zł50,94 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie posiadamy różne metraże mieszkań zarówno mniejsze, jak i większe lokale 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Są to ostatnie dostępne mieszkania w tej inwestycji, oddanie mieszkań już trwa! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,30 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwa pokoje na drugim piętrze w bloku mieszkalnym przy ul.Lwowskiej. Salon, sypialnia, oddzielna widna kuchnia, łazienka. Okna wychodzące na zachód. Standard wykończenia: ściany - gładź.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł310 m² 354,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieduża działka usługowa w dzielnicy Tatary - blisko ul. Mełgiewskiej i Al. Wincentego Witosa Działka o powierzchni 310 m w bezpośrednim sąsiedztwie ciągu pieszego biegnącego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy do wynajęcia, powierzchnia 20m2, lublin, konstantynów Lokal na 2 piętrze, toalety w częściach wspólnych budynku, parking, czynsz najmu - 45 zł netto, zapraszamy do oglądania! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł210 m² 2 995,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

NA sprzedaż Funkcjonalny, rodzinny dom w zabudowie szeregowej w Puławach w dzielnicy Włostowice Powierzchnia całkowita domu (z poddaszem i piwnicami) - 210 m2 Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka 10ar na spokojnym osiedlu - możliwość zabudowy zarówno jednorodzinnej jak i usługowej Pierwsza linia zabudowy, przy osiedlowej drodze asfaltowej, łatwy i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²148,50 m² 5 198 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia sale / lokale - Lublin, czechów Lokale o powierzchni od około 36m2 do około 390m2 łącznie, możliwość wynajęcia poszczególnych pomieszczeń: - sala "open space" 148,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł896 m² 691,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana o pow. 896 m2 przy ul. Jaspisowej i ul. Berylowej na Węglinie Południowym Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 400 m² 135,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu z ogrodem! Do sprzedania kilka atrakcyjnych działek budowlanych o pow. 1400 m i 1000m2 -(280000zł) w miejscowości Kębło, gmina Wąwolnica woj. Lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,74 m² 8 952,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,74 m . Położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Puławskiej 12. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²45 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 45 m , położony w Białej Podlaskiej, przy ulicy Brzeskiej Lokal znajduje się na terenie kompleksu budynków, który jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł113,47 m² 10 126,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej segment zewnętrzny, wybudowany w 2021 roku, o powierzchni całkowitej 113,47 m oraz powierzchni użytkowej 107,22 m , zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 055 m² 92,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, dąbrowa, ludwin, 10,5 ar, media, jezioro Rogóźno Możliwość zakupu kilku lub wyboru: nr1 120 tys zł nr2-3 98 tys zł nr4-5 60 tys zł Działka: - 1 linia zabudowy - 1055 m2 - wymiary 21m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 800 zł68,85 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowy, doskonale wyeksponowany lokal usługowy 68,85 m 2 w prestiżowej lokalizacji w centrum Biłgoraj ul. Tadeusza Kuźmińskiego Położenie i okolica: korzystna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Derło, w gminie Rokitno (kod 21-504), tuż obok jednej z najpiękniejszych rzek wschodniej Polski Bugu. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 zlokalizowane na parterze w wysokim bloku przy ul. Karola Lipińskiego 27. W skład nieruchomości zaliczamy: - kuchnia, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie w Centrum o pow. użytkowej 47 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku, a na nieruchomość skłądają się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki budowlanej pod budowę swojego domu? Sprawdź tę ofertę być może znajdziesz tu idealne miejsce dla siebie! Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł311,90 m² 1 343,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w spokojnej miejscowości gminnej Księżpol Położenie i okolica: księżpol - miejscowość gminna pełniąca funkcję lokalnego ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł137,60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży duży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 137,60 m2 położony w bloku na Czechowie przy ulicy Koncertowej. Lokal jest dwupoziomowy, znajduje się na parterze i w.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł5 000 m² 469,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania dwie działki inwestycyjne o łcznej poweirzchni ok 5000m2 położone w powiecie łęczyńskim. Dojazd do obu działek drogą utwardzoną, powierzchnia błaska. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

2 805 000 zł795 m² 3 528,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek komercyjny o powierzchni 795,3m2, zlokalizowany w Pułankowicach. Obiekt o wysokiej kubaturze, położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

7,02 zł/m²161 m² 1 131 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczeń o łącznej powierzchni 161,63 m2 usytuowanych w budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 252 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Parypse gm. Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł102 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Udziały w kamienicy przy ul. Lubelskiej w centrum Kraśnika. Środkowy segment o powierzchni całkowitej 102m2. W tej cenie oprócz kamienicy znajduje się również działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo-usługowy z magazynami, okopy Kolonia, gm. Dorohusk Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 371 m , położona na działce o powierzchni 2000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł120,69 m² 10 522,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowy dom parterowy z 2024 roku gotowy do zamieszkania. Nowoczesne wykończenie oraz bliskość Lublina i Turki.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł120 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:389 m²

Na sprzedaż dom w centrum, przy ul. Lubelskiej, przekształcony w obiekt usługowy. Budynek z lat 70-tych, parterowy z poddaszem użytkowym i w 1/3 podpiwniczony. Ostatnio działała.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł26 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stara huta, gm. Krasnobród Działka leśna znajdująca w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Działka położona w kompleksie leśnym na pięknym , urokliwym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka nr 75/4 o pow. 1543m2 w Kalinówce, ul. Cyrkoniowa. Dojazd od ul. Lipowej i ul. Cyrkoniowej. Symbol dkl66 rm - teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zalety Wysoki standard. Parking przy budynku. Internet światłowodowy. Położenie W dobrej lokalizacji. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią liczne firmy, instytucje finansowe, instytucje publiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

11 588 zł515 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 515m2 - Lublin Wysokość hali 4,7m - 5,8m Brama wjazdowa o wymiarach szer. 3,71m x 3,8m Ogrzewanie pompą ciepła, kurtyna powietrzna nad bramą, hala.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 190 m² 109,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1190mkw w południowo-wschodniej części miasta Opole Lubelskie. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł75 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m , położony na działce 970 m , na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:624 m²

Przedstawiam Państwu działkę wraz z domem w atrakcyjnej części Lublina, w pobliżu Ogrodu Botanicznego. Działka ma powierzchnię 624 mkw, jest lekko nachylona. Podłączona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł245 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Na sprzedaż duży zadbany i funkcjonalny dom z 2004 rok, położony w spokojnej części Franciszkowa w gminie Mełgiew. Dom położony jest przy drodze asfaltowej. idealny dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 558 000 zł204,64 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni około 204,64m2- lublin, czechów płd. okolice ul. Północna. Lokal z najemcą! Pozyskiwany czynsz najmu 13 400zł netto, umowa na czas określony. Nowe.