dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Braciejowice

Braciejowice,lubelskie

449 000 zł47 m² 9 518,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Braciejowice, gmina Łaziska. Dom o powierzchni użytkowej ok. 47 m2 położony na działce o powierzchni 3100 m2. Wybudowany w 1993 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Migdałowa

Lublin,lubelskie

535 000 zł39 m² 13 867,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38.58 m , usytuowane na parterze budynku z 2025r. Kameralne osiedle Narcyzowe w dzielnicy Ponikwoda. Inwestycja usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

675 500 zł68 m² 9 948,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

652 458 zł60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeskiej

Lublin,lubelskie

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Rury przy ulicy Magdaleny Brzeskiej 8. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego kameralnego bloku, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Kolonia Kiełczewice Dolne,lubelskie

130 000 zł2 018 m² 64,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 486/2 w drugiej linii zabudowy o pow. ok.2018m2 w miejscowości Kolonia Kiełczewice Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembowskiego

Lublin,lubelskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Dembowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

419 000 zł38 m² 11 026,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Montażowej 1 (lublin, tatary). To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

512 000 zł65 m² 7 876,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublina Czuby Północne, ul. Kaczeńcowa 2. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Lublin,lubelskie

515 000 zł62 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,7 m , położonego w spokojnej, zielonej części miasta w dzielnicy Wrotków, przy ul. Bernarda Wapowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartek

Lublin,lubelskie

395 000 zł52 m² 7 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W stanie do generalnego remontu Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym | śródmieście, ul. Czwartek 14 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastków

Jastków,lubelskie

1 050 000 zł123 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Zapraszam do zakupu przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m , położonego w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Aksamitnej w Marysinie (gmina Jastków).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m zlokalizowane na parterze 3-piętrowego bloku z 2006 roku przy ul. Domeyki 7 (wrotków, lublin). Na 49,98 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilków

Wilków,lubelskie

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko z domem o powierzchni 200 m , położone w malowniczej gminie Wilków (miejscowość: dobre) u podnóża Skarpy Dobrskiej, zaledwie 8 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Lublin,lubelskie

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego w świetnie skomunikowanej części Lublina Tatary, ul. Motorowa 1. To doskonała propozycja pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

939 250 zł101 m² 9 262,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatem domu | 101,4 m | ul. Jutrzenki Komfort domu z pełnym dostępem do udogodnień miasta. Czasem potrzeba czegoś więcej niż standardowego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Lublin,lubelskie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego w spokojnej, zielonej części Lublina na osiedlu Konopnickiej (ul. Żarnowiecka 6, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

255 000 zł23 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w stanie do generalnego remontu przy ul. Droga Męczenników Majdanka 36 (bronowice, lublin). Na 22,5 m składają się (sprawdź rozkład na załączonym rzucie oraz spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Niemce,lubelskie

1 100 000 zł3 398 m² 323,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa o pow. 3398m2 w Leonowie, gm. Niemce pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

445 000 zł36 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,3 m , położonego w dzielnicy Wieniawa, przy ul. Weteranów 19. To niemal ścisłe centrum, które daje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

489 000 zł101 m² 4 863,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Malownicze siedlisko W kępie borzechowskiej, w sąsiedztwie rzeki! Polecam do sprzedaży malownicze siedlisko z parterowym domem wolnostojącym, o powierzchni 100,5 m2. Na działce, poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Okopowa 16 w Lublinie. Nieruchomość: powierzchnia 51m2. 1 piętro. Kamienica. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Lublin,lubelskie

3 000 zł29 m² 102,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertę stanowi wynajem bardzo atrakcyjnego nowego mieszkania o pow. 29,28 m2 położnego na parterze prestiżowego apartamentowca orkana Residence z portiernią 24 h przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Staw

Nowy Staw,lubelskie

3 090 000 zł16 400 m² 188,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek idealny pod inwestycję deweloperską lub zabudowę osiedla domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Nowy Staw. Na nieruchomość o powierzchni 16400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

530 000 zł1 307 m² 405,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1307 m2 mn w Jakubowicach Konińskich k Lublina. Przedmiotem oferty jest działka idealna pod zabudowę jednorodzinną. Działka charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granata

Lublin,lubelskie

959 000 zł65 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i dwoma balkonami | Osiedle Regaty | Lublin, wrotków Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

850 000 zł110 m² 7 706,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość usytuowaną na czwartym piętrze w jednej z najpiękniejszych zabytkowych kamienic Lublina. Kamienica z 1890 r. zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radawiec Duży

Radawiec Duży,lubelskie

299 000 zł3 954 m² 75,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlano - rolną o powierzchni 3954 m2 położoną w miejscowości Radawiec Duży w gminie Konopnica Działka płaska, w kształcie prostokąta położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Hetmańskiej 12 w Lublinie (czuby Północne) - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

101,01 zł/m²99 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal usługowy 99 m2 | Czechów | garaż podziemny | taras Do wynajęcia atrakcyjny, dwupoziomowy lokal usługowy o powierzchni 99 m2, położony w nowoczesnym budynku na Czechowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

530 000 zł1 307 m² 405,51 zł/m²

 

 

 

Zalesie,lubelskie

163 000 zł2 507 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana w pierwszej linii zabudowy nr 339/6 położona w Zalesiu w gminie Wilkołaz, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkrasne

Podkrasne,lubelskie

229 000 zł5 000 m² 45,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Pragnę zaproponować Państwu unikalną okazję nabycia pięknej, zabudowanej działki o imponującej powierzchni 5000 mkw. Ta płaska parcela posiada bezpośredni zjazd z drogi krajowej nr 17, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

333 000 zł51 m² 6 489,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

#rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej (koło Akademii Bialskiej) Nieruchomość o powierzchni 51.31m2, znajduje się na parterze, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 100 zł48 m² 43,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na drugim piętrze w spokojnej okolicy przy ul. Jantarowej 25. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Samoklęski-Kolonia Druga,lubelskie

99 000 zł3 443 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa położona w gminie Kamionka, powiat lubartowski w miejscowości Samoklęski Kolonia Druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

639 000 zł59 m² 10 847 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,91 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku. Nieruchomość stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

699 552 zł73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 72,87 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

490 000 zł48 m² 10 166 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na piątym piętrze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czuby w Lublinie. Lokal ma bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Niemce,lubelskie

998 800 zł3 398 m² 293,94 zł/m²

 

 

 

Stary Orzechów,lubelskie

25 000 zł6 216 m² 4,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadrzewiona działka leśna w Starym Orzechowie o powierzchni 6216 m2, położona przy Kanale Wieprz-Krzna. Lokalizacja: stary Orzechów, 440 metrów od dk820, gmina Sosnowica, powiat.