dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Janów

Janów,lubelskie

3 140 000 zł1 256 m² 2 500,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny obiekt gastronomiczno-hotelowy o powierzchni 1.500 m2 położony na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Lublin,lubelskie

11 000 zł298 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom piętrowy, murowany w zabudowie bliźniaczej, położony na Węglinie Południowym, os. Węglinek. Spacer 3D: dom o powierzchni całkowitej 297,96 m2 składa się z: podpiwniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

438 730 zł28 m² 15 861,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 27,66 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Milanów,lubelskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Ta nieruchomość znalazła właśnie nowych właścicieli. Jeśli chcecie Państwo, żebyśmy także Wam skutecznie pomogli w sprzedaży domu, działki lub mieszkania, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

590 000 zł86 m² 6 840,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące na Czubach na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni całkowitej 86.25 m2 - użytkowej 83,99 m2 zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

859 000 zł96 m² 8 983,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

631 600 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Motycz-Józefin

Motycz-Józefin,lubelskie

499 320 zł3 600 m² 138,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 3600 m2 w Motyczu - Józefin, ok. 10 km od centrum Lublina. I linia zabudowy, dojazd drogą asfaltową, możliwość podziału działki, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

538 000 zł63 m² 8 499,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,30m2 na III piętrze / z IV w bloku z 1991 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

899 000 zł79 m² 11 385,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 78,96 m2 znajdujące się w dzielnicy Konstantynów Na nieruchomość składają sie: - pokój dzienny (22,30 m2) z wyjściem na taras. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Lublin,lubelskie

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal na handel, usługi, gastronomię. Bardzo dobra lokalizacja vis a vis Dworca Głównego pkp. Główny węzeł komunikacyjny miasta. W sąsiedztwie bank, kebab i sklep odzieżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lublin,lubelskie

790 000 zł3 300 m² 239,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 192/2 o pow. 3300m2 w Lublinie, ul. Pliszczyńska. W mpzp symbol działki - 7mn. 7mn - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Panieńszczyzna,lubelskie

320 000 zł1 793 m² 178,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana w miejscowości Panieńszczyzna (gm. Jastków) o powierzchni 1793 m2. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w cichym zakątku tuż pod miastem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sobianowice

Sobianowice,lubelskie

385 000 zł2 348 m² 163,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sobianowice (gm. Wólka), o powierzchni ok. 23 a. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w cichym zakątku pod miastem, jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Hetmańskiej 12 w Lublinie (czuby Północne) - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

78 zł/m²95 m² 7 410 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 95 m w nowoczesnej inwestycji Onyksowa Design przy ul. Onyksowej w Lublinie, w dzielnicy Czuby (część Węglin Południowy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Białka,lubelskie

17 000 zł3 355 m² 5,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadrzewiona działka leśna w miejscowości Białka o powierzchni 3355 m2. Lokalizacja: białka, 1600 metrów asfaltowej drogi gminnej, gmina Dębowa Kłoda, powiat parczewski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Staw

Staw,lubelskie

360 000 zł16 800 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o idealnym miejscu na budowę swojego wymarzonego domu lub rozwinięcie agroturystyki? Przedstawiamy wyjątkową działkę o powierzchni 1,68 ha, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leonów

Leonów,lubelskie

899 000 zł81 m² 11 153,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom wolnostojący z Fotowoltaiką o powierzchni użytkowej 80,60 m w Leonów. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2009 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

3 150 zł180 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe w kompleksie budynków położonym w strategicznej lokalizacji na Wrotkowie w Lublinie. Kompleks składa się z budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Pułankowice,lubelskie

2 805 000 zł795 m² 3 528,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek komercyjny o powierzchni 795,3m2, zlokalizowany w Pułankowicach. Obiekt o wysokiej kubaturze, położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

1 850 000 zł342 m² 5 409,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2024 roku. Położony na działce o pow. 1070 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanowicza

Lublin,lubelskie

719 000 zł65 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,51 m2 na pierwszym piętrze w 3 kondygnacyjnym bloku z 2014 r. zlokalizowane jest przy ul. Urbanowicza na Osiedlu Felin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Bystrzejowice Pierwsze

Bystrzejowice Pierwsze,lubelskie

250 000 zł2 734 m² 91,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 27 ar w miejscowości Bystrzejowice Pierwsze, gmina Piaski. Charakterystyka działki:Przeznaczenie: rolno-budowlana Plan miejscowy: tak teren oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

21 500 zł856 m² 25,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 736 m 2 z częścią biurową o pow. 120 m 2. Magazyn klasy A: wysokość 7,8 m, ogrzewanie z sieci miejskiej, jedna brama wjazdowa poziom 0 - 4/4,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radawiec Duży

Radawiec Duży,lubelskie

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 106 m2 w zabudowie bliźniaczej, z rynku pierwotnego w Radawcu Dużym - Gmina Konopnica, na działce ok. 415 m2. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

415 200 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 41,52 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dominów

Dominów,lubelskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta na zakup domu w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy) Dominów - Lublin. Kameralne osiedle, kompleks 2 budynków "bliźniaków" na granicy Dominowa i Lublina. Domy są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

670 000 zł70 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Majdan Skrzyniecki

Majdan Skrzyniecki,lubelskie

58 000 zł7 506 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomości gruntowe zlokalizowana Majdanie Skrzynieckim gmina Borzechów o powierzchni 7506 m2 porośnięte lasem. Informacje ogólne: powierzchnie działek 2618 m2 i 4888 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

102,25 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy na wynajem o powierzchni 19,56m2 w Lublinie, przy ul. Jasna 8, na parterze kamienicy. Zapraszam na prezentację: tel. Expander.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 070 000 zł129 m² 8 300,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do zakupu inwestycja składająca się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Szczegóły: poniższa oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Doświadczalna

Lublin,lubelskie

325 000 zł31 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 31,2m , znajdujące się w budynku wielorodzinnym przy ul. Doświadczalna, lublin, felin - jednej z dynamicznie rozwijających się części Lublina. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosarzew Dolny

Kosarzew Dolny,lubelskie

1 299 000 zł521 m² 2 492,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Sprzedane - ta nieruchomość ma już nowych właścicieli. Planujesz sprzedaż mieszkania, domu lub działki? Porozmawiajmy o Twoich planach. 521 m powierzchni i hektar działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

1 149 000 zł190 m² 6 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Rezerwacja Energooszczędny dom w doskonałej lokalizacji, składający się z 5 pokoi, oddzielnej kuchni i 2 łazienek, z dużym garażem i dużym pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jastków,lubelskie

920 000 zł145 m² 6 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m2 w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 600 m2 w Jastkowie, 3 km. od granicy Lublina. Termin realizacji III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdniczek

Świdniczek,lubelskie

1 050 000 zł180 m² 5 847,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż - dom, połówka bliźniaka o powierzchni całkowitej 179 m2, na działce o pow. 1500 m2 w miejscowości Świdniczek okolice Borka. Na nieruchomość składają się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

2 900 zł35 m² 83,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 34,92 m2 przy ul. Kwarcowej 16, w dzielnicy Węglinek. Nieruchomość z 2024 roku w stanie bardzo dobrym. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

683 000 zł85 m² 7 997,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 85,40m2 na II piętrze / z IV w bloku z 1988 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

72 zł/m²105 m² 7 595 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 105 m w nowoczesnej inwestycji Onyksowa Design przy ul. Onyksowej w Lublinie, w dzielnicy Czuby (część Węglin Południowy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

890 000 zł57 m² 15 682,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji Wieniawska 11, w ścisłym centrum Lublina. Mieszkanie usytuowane na 3.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij