dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 063 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 063 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

457 000 zł64 m² 7 140,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Lublin,lubelskie

519 000 zł61 m² 8 520,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,91 m2, położone w Lublinie, w cenionej i zielonej dzielnicy Czuby Południowe, przy ul. Perłowej. Lokal mieści się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Lubartów,lubelskie

385 000 zł39 m² 9 961,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne i w pełni przygotowane do zamieszkania mieszkanie o powierzchni około 40 m , położone w Lubartów przy ulicy 3 Maja, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

604 100 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Chełm,lubelskie

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą wykończysz według własnego uznania lub pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję mieszkanie o powierzchni 44 m2 przy ul. ks. Piotra Skargi w Chełmie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

670 000 zł70 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrzejów

Andrzejów,lubelskie

1 150 000 zł177 m² 6 504,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 090 m²

***tylko w Imperium Nieruchomości, prowizja 0% od Kupującego*** Ofertą sprzedaży jest rodzinny dom, częściowo do własnej aranżacji, działki około 2000m2, 40minut jazdy trasą ekspresową S19 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Zamość,lubelskie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajęte. Kawalerka 36 m z dodatkowym pomieszczeniem | 2. piętro Zamość, ul. Narutowicza Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które oferuje coś więcej niż standardowa kawalerka? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lublin

Lublin,lubelskie

340 000 zł1 379 m² 246,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiot sprzedaży stanowi atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1397 m2, położona w miejscowości Rudnik ( gmina Wólka ). Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plażowa

Lublin,lubelskie

2 000 zł47 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Plażowa, lublin Do wynajęcia świeżo wyremontowane, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone przy ul. Plażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Lublin,lubelskie

2 500 zł34 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Hetmańskiej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Natalin

Natalin,lubelskie

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący piętrowy z bala drewnianego o powierzchni całkowitej 170 mkw , powierzchnia użytkowa 125mkw. Dom składa się z czterech pokoi ( możliwość pięciu ) dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyzwolenia

Lublin,lubelskie

1 050 000 zł152 m² 6 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Polecam Państwu dom w zabudowie szeregowej wchodzący w skład eleganckiego osiedla położonego na osiedlu Kośminek okolice ul. Wyzwolenia / Głuska w Lublinie. Prezentujemy skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełm,lubelskie

455 000 zł68 m² 6 654,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 3-pokojowe w Chełmie, os. Słoneczne Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na zieleń, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

620 795 zł60 m² 10 262,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

722 898 zł73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,02 m2 położone przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduję się na piątym piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernięcin Poduchowny

Czernięcin Poduchowny,lubelskie

599 999 zł150 m² 3 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 500 m²

Szukasz wolności bez rezygnacji Z komfortu? To funkcjonalne siedlisko na skraju wsi Czernięcin Poduchowny, które łączy totalną prywatność z nowoczesnymi udogodnieniami: asfaltowym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

656 034 zł66 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

888 000 zł77 m² 11 532,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na ul. Kryształowej, osiedle Węglinek, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

541 858 zł54 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 w nowej inwestycji na Wyścigowej, bardzo blisko centrum Lublina. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 11 Listopada

Chełm,lubelskie

229 000 zł25 m² 9 305,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie przy ul .11 Listopada , na 2 piętrze, jednostronna, od strony południowej - jest bardzo nasłoneczniona więc i widna, cicha - nie słyszymy ruchu ulicznego ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w pobliżu uczelni, lsm os. Mickewicza. Idealna propozycja jako inwestycja pod wynajem-gotowiec inwestycyjny lub 1 mieszkanie na start. Bardzo dobre położenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 140 000 zł72 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Węglinie. Duży balkon. Dodatkowo płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Cena sprzedaży zawiera umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młodzieżowa

Zamość,lubelskie

300 000 zł50 m² 6 038 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane Przytulne M3 w centrum Zamościa idealne na start lub inwestycję. Szukasz mieszkania z potencjałem, które zapewni Ci wygodę życia w centrum i świetną lokatę kapitału? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Lublin,lubelskie

575 000 zł65 m² 8 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ofertę sprzedaży stanowi 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 r. (po remoncie dachu). Dzielnica : Śródmieście. Ulica : Obywatelska Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Lublin,lubelskie

1 400 zł11 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny apartament w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina w pobliżu Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego, niedaleko umcs I kul. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadstawna

Biłgoraj,lubelskie

329 000 zł55 m² 5 949,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na 3. piętrze w zadbanym niskim bloku w Biłgoraju przy ul. Nadstawnej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Swoboda

Swoboda,lubelskie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji - 1000 m , piąta linia zabudowy - nr działki 267/3. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

641 984 zł57 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,32m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

525 000 zł1 307 m² 409,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Jakubowice Konińskie (gmina Niemce) o powierzchni 1307 m2. Działka znajduje się w malowniczej i spokojnej okolicy Jakubowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gruntowa

Niedrzwica Duża,lubelskie

128 000 zł924 m² 138,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się przy ul. Gruntowej w Niedrzwicy Dużej. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MM z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową mieszaną. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

570 826 zł55 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,42m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na parterze, z ogródkiem 33,23m2. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

477 462 zł47 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 46,81 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na północ i zachód. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Borków

Borków,lubelskie

85 000 zł11 200 m² 7,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 11 200 m2. Nieruchomość składa się z 2 działek o pow : 5 800 m2 oraz 5 400 m2. Powiat : Lubelski. Gmina : Garbów. Miejscowość : Borków. Media : prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

711 424 zł64 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,52 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

379 999 zł28 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz do wejścia! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Fajsławice,lubelskie

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działki budowlane położona w Fajsławicach w gminie Fajsławice, w powiecie krasnostawskim. Każda o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

1 490 000 zł143 m² 10 412,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż - ul. Pogodna 36, lublin Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Pogodnej 36 w Lublinie. Powierzchnia i układ lokalu: łączna powierzchnia.