dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Makowa

Lublin,lubelskie

419 000 zł1 222 m² 342,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Lublin, ul. Makowa 1222 m Marzysz o przytulnym domu w spokojnej, zielonej i bezpiecznej okolicy, a jednocześnie w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Biała Podlaska,lubelskie

337 000 zł50 m² 6 754,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, położone przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 49,89 m , położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

467 880 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal inwestycyjny nr 7 o pow. 38,99 m2 Na sprzedaż lokal inwestycyjny zlokalizowany na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

63,43 zł/m²134 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w Centrum miasta o pow. 134m2 Lokal w Centrum Lublina położony przy ul. Narutowicza o powierzchni 134 m2, składający się z 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

460 000 zł52 m² 8 914,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - ul. Dożynkowa, lublin Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,16 m , położone na 1. piętrze w bloku z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaski

Piaski,lubelskie

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny z 1926 r., położony w Piaskach. Bardzo dobra lokalizacja, w centrum miejscowości. Działka o powierzchni 200 m2, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pomyków

Pomyków,lubelskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Cisza, spokój, lasy, stawy. Zadrzewiona działka w dobrze skomunikowanym miejscu. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Od ulicy - zadrzewiona, dzięki czemu dom oraz postała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnik,lubelskie

380 000 zł45 m² 8 353,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2/3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Świdniku na ul. Racławickiej. 3 piętro w niskim 4 piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie przeszło remont kilka lat temu podczas, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

786 240 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal usługowy o pow. 60,48 m2 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Śródmieściu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

598 000 zł52 m² 11 420,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - ul. Niecała 12 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina przy ul. Niecałej. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

703 591 zł85 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Najlepiej usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

452 000 zł56 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na lsm, os. Mickiewicza Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Kraśnik,lubelskie

799 000 zł151 m² 5 282,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy, dom wolnostojący o łącznej powierzchni 151,26 m , z czego 102,29 m to powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

572 250 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Paryska, os. Chopina, czechów, lublin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku (5 kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

510 261 zł43 m² 11 949,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie o pow. 48m2 na V piętrze / z X w bloku z 1972 r. przy ul. Niepodległości. Zestawienie pomieszczeń: pokój dzienny o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

897 000 zł109 m² 8 206,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

M ieszkanie o pow. 109,3m2 na Węglinie z garażem i udziałem w działce Cztery pokoje, trzy z wyjściem na balkon. Otwarta kuchnia z jadalnią, zabudowa meblowa i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lotnicza

Biała Podlaska,lubelskie

250 000 zł38 m² 6 596,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Lotniczej w Białej Podlaskiej Nieruchomość o powierzchni 37.9m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turka

Turka,lubelskie

158 000 zł303 m² 521,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane o pow. 303 m2, 326 m2, 349 m2 oraz 371 m2 położone w podlubelskiej Turce os.Borek, o łącznej powierzchni 1349 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

97 000 zł16 m² 6 006,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedania garaż podziemny o pow. 16,15 m2 przy ul. Chodźki 3. Zbudowany w technologii żelbetonowej, izolowany w części podziemnej, jednostanowiskowy z bramą metalową otwieraną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki po generalnym remoncie - ul. Hutnicza, lublin Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 26 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowana na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Aleje Tysiąclecia

Lublin,lubelskie

5 658 000 zł2 436 m² 2 322,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka budowlana o wysokim potencjale inwestycyjnym, położona przy głównej arterii komunikacyjnej Lublina. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, którzy chcą natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jantarowej w Lublinie (dzielnica Węglin Południowy). Mieszkanie znajduje się w bloku z 2019 roku, osiedle ogrodzone z pilotem do bramy wjazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skautów

Lublin,lubelskie

530 000 zł55 m² 9 636 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Wieniawie, ul. Skautów - zadbane, funkcjonalne, blisko centrum. Lokalizacja Wieniawa to topowa lokalizacja dla studentów i osób pracujących w centrum. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krasińskiego

Zamość,lubelskie

123 750 zł750 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul. Zygmunta krasińskiego, os. Karolówka, miasto Zamość, woj. lubelskie Bardzo ładne, spokojne, zaciszne miejsce do zamieszkania. Nieruchomość w kształcie prostokąta o równej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł46 m² 10 793,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 46,23 m2 - stan deweloperski premium - Kalinowszczyzna, lublin. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,23 m2, zlokalizowane w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

306 300 zł26 m² 11 997,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

746 900 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Okuninka,lubelskie

314 000 zł460 m² 682,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 460 m2 w Okunince nad Jeziorem Białym! Lokalizacja: okuninka, ul. Turystyczna, przy promenadzie Jeziora Białego, w pobliżu plaży Rusałka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

656 034 zł66 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Snopków,lubelskie

487 890 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertę sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 62.55 m , usytuowane na parterze budynku nowoczesnej inwestycji Snopków Park, zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wieniawie centrum idalne na biuro/kancelarię Na wynajem wyjątkowe przestronne mieszkanie z wysokimi sufitami o powierzchni 90 m , zlokalizowane w samym sercu Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 055 000 zł124 m² 8 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:547 m²

Na sprzedaż dom 1b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 546,62 m2 Powierzchnia 123,57 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Lublin,lubelskie

469 000 zł59 m² 7 949,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie bezczynszowe znajdujące się w domu wielorodzinnym w dzielnicy Czuby (ul. Szczytowa 12). Budynek został wybudowany w 1993 roku i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Biała Podlaska,lubelskie

1 600 zł36 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,72 m , położone na 1 piętrze w budynku z 2025 roku przy ul. Witolda Pileckiego 31a. Mieszkanie dostępne od zaraz pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dziewanny

Lublin,lubelskie

575 000 zł59 m² 9 670,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 59,46m2 na IV piętrze z VII w bloku z 2009 roku w Lublinie, czuby Ruta, ul. Dziewanny W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

40 zł/m²125 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin *** Do wynajęcia lokal o powierzchni 125 m2 na parterze budynku położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Termin wydania do uzgodnienia. Obecnie mamy 4 sale+zaplecze+2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,68 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

480 000 zł60 m² 7 960,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyzna. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Lublina

Lublin,lubelskie

1 200 zł12 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia studio mieszkalne o powierzchni 12 m2 położone na 1 piętrze w 2-piętrowym segmencie przy ulicy Obrońców Lublina. Mieszkanie składa się z otwartej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerniawy

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 580 001 zł180 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Stylowo urządzony, elegancki dom przy ulicy Czerniawy, z pięknie wykończonymi, jasnymi wnętrzami, słonecznym tarasem i wyjściem do ogrodu, w którym można postawić jacuzzi, saunę lub.