dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 072 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 072 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Strzelce

Strzelce,lubelskie

250 000 zł1 800 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka we wsi Strzelce przy drodze powiatowej (2202L) Nałęczów - Czesławice. Powierzchnia1800 mkw. Wydana decyzja o warunkach zabudowy. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smugi

Smugi,lubelskie

295 000 zł1 460 m² 202,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki pod nieduży projekt deweloperski lub indywidualny. Możliwość postawienia 2 bliźniaków z indywidualnymi wjazdami (4 domy) lub 2 domów wolnostojących. Smugi (gm. Jastków) 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

425 000 zł40 m² 10 678,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! zniżki sięgają nawet do 80000zł Przy zakupie 1 mieszkania! nowe osiedle nad zalewem! deweloper lublin! bez podatku pcc! bez prowizji biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

535 000 zł48 m² 11 099,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Świetna oferta dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 48,20 m zlokalizowane przy ul. Franciszka Kleeberga. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

386 100 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

347 352 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kraśnik,lubelskie

208 000 zł39 m² 5 279,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum Kraśnika- w odnowionej kamienicy z zamkniętym podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 69,98 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

1 000 000 zł445 m² 2 247,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z przeznaczeniem na działalność gospodarczą o pow. 445 m2. Jest usytuowany na dwóch kondygnacjach tj. na 1 i 2 piętrze w budynku (biurowcu). Na pierwszym piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadleśna

Świdnik,lubelskie

4 550 000 zł13 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę przemysłową o pow. ok 13000 m2. Działka położona jest przy ul. Nadleśnej w Świdnickiej Strefie Aktywności Gospodarczej obok Panattoni, nesobus, db Schenker,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

570 400 zł55 m² 10 299,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Terespol,lubelskie

355 000 zł57 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciepłe i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie - salon, dwie sypialnie, kuchnia, oddzielne łazienka i ubikacja, garaż, dwie piwnice i duży balkon. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamojska

Hrubieszów,lubelskie

259 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego na parterze przy ul. Zamojskiej w Hrubieszowie. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Dęblin,lubelskie

399 000 zł92 m² 4 336,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie o loftowo-rustykalnym charakterze, położone w pięknie zachowanej kamienicy z 1890 roku. Przestrzeń o wysokości ponad 4 metrów, oryginalne belki stropowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nagietkowa

Elizówka,lubelskie

1 195 000 zł135 m² 8 854,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Aleja Elizówka to powstające pięć nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej położone tuż przy granicy Lublina, zaprojektowane z myślą o komforcie i niskich kosztach utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Bekiesza,lubelskie

168 000 zł5 500 m² 30,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki pod Cycowem- dostępna tylko w naszym biurze. Duża, prostokątna działka (55a) stwarza szerokie możliwości aranżacji terenu. Malowniczy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Lublin,lubelskie

599 000 zł58 m² 10 381,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe Lublin, szerokie, ul. Gnieźnieńska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,7 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z wystawą okien z trzech stron, znajdujące się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z windą. Termin realizacji I kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skowieszyńska

Puławy,lubelskie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apatrament mieszczący się na terenie Rezydencji "sosnowa" przy ul. Skowieszyńskiej 61 w Puławach. Apartament o powierzchni 43 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kosarzew Dolny

Kosarzew Dolny,lubelskie

1 300 000 zł521 m² 2 492,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Nieruchomość dla osób, które potrzebują więcej przestrzeni niż oferują standardowe domy. Jeśli gotowe projekty wydają się zbyt ciasne, a kluczowe jest poczucie swobody i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudnik,lubelskie

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim - w zabudowie bliźniaczej, budowany wg indywidualnego projektu. Bez podatku pcc Odbiór do użytkowania II kwartał 2026 roku. Budynek oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

629 253 zł75 m² 8 399 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

777 168 zł41 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy ulicy Wieniawskiej w Lublinie. Opis nieruchomości: oferowana nieruchomość ma 41,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnik

Świdnik,lubelskie

369 000 zł47 m² 7 784,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,40 m2, położone na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Wschód w Świdniku. Spokojna, zielona okolica sprzyjająca relaksowi po dniu pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Lublin,lubelskie

680 000 zł66 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Husarskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jezuicka

Lublin,lubelskie

799 999 zł42 m² 19 161,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie w sercu Starego Miasta ul. Jezuicka, tuż przy Bramie Krakowskiej! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Lublinie - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Maszki k. Wojciechowa,lubelskie

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka rolna nr 466/3 (część działki) o pow. 1500m2 w miejscowości Maszki. Pierwsza linia zabudowy przy szosie asfaltowej. Wymiary: 23m x 65m. Aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

530 999 zł61 m² 8 747,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie na parterze - Lublin, czuby | 60,70 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,70 m , usytuowane na parterze niskiego bloku na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczowa

Lublin,lubelskie

459 000 zł49 m² 9 438,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zestawienie powierzchni. Salon z aneksem kuchennym (18,57 m ) Dodatkowo dwie niezależne sypialnie (10,07 m i 9,10 m ), łazienka (3,51 m ) Funkcjonalny hall (6,59 m ) Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Lublin,lubelskie

622 160 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 61,6 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Z. Krasińskiego w Lublinie. Ta starannie zaprojektowana przestrzeń wyróżnia się nie tylko najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł31 m² 67,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31 m2 położone na 1 piętrze w bloku oddanym do użytku w 2024 roku przy ulicy Kwarcowej 14. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Ruda-Kolonia

Ruda-Kolonia,lubelskie

119 000 zł63 m² 1 891,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-handlowym, położona w miejscowości Ruda Kolonia, bezpośrednio przy drodze powiatowej Chełm Wola Uhruska. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Iłowa

Iłowa,lubelskie

245 000 zł50 m² 4 870,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,30 m , położone na parterze w spokojnej miejscowości Iłowa koło Sawina. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

584 463 zł29 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż w Lublinie, przy ulicy Wieniawskiej, to wyjątkowa propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesności i wysokiego standardu. Mieszkanie znajduje się.