dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 073 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 073 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

367 968 zł32 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania zapytaj O listę mieszkań W promocji - umów się na budowie I zgarnij dodatkowy rabat! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Lublin,lubelskie

530 000 zł67 m² 7 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 67,24 m , położonego w zielonej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Rury - przy ulicy Zachodnia 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Migdałowa

Lublin,lubelskie

379 000 zł35 m² 10 822,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, dużego tarasu 12m2 Do mieszkania przynależy: miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

528 954 zł46 m² 11 499 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sikorskiego

Terespol,lubelskie

70 000 zł689 m² 101,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Sikorskiego w Terespolu o wielkości 689 m . Działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach 17,8 m x 38,8 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

687 888 zł67 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 67,44 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Niewątpliwym atutem mieszkania są dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Chełm,lubelskie

530 000 zł69 m² 7 658,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom wolnostojący z dużym ogrodem w zacisznej okolicy Sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękujemy :-) Lokalizacja: chełm, ulica Grunwaldzka Cena: 530.000 [do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

64 900 zł800 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Strachosław

Strachosław,lubelskie

175 000 zł22 800 m² 7,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2,28 ha z częścią budowlaną o powierzchni ok. 2 534 m , położona w miejscowości Starachosław w gminie Kamień, 10 km od Chełma. Można tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Puławska

Gołąb,lubelskie

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam jedną z dwóch działek budowlanych w miejscowości Gołąb przy ul. Puławskiej. Działki po ok. 1000m2 każda, zdjęcie z geoportalu przedstawia działkę przed podziałem. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Lublin,lubelskie

3 275 844 zł248 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 248,17 m2, położony na I piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grabanów-Kolonia

Grabanów-Kolonia,lubelskie

65 000 zł1 115 m² 58,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Grabanów Kolonia oferta dotyczy działki numer: 5 Oferujemy do sprzedaży 18 atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Grabanów Kolonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

518 016 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 53,96m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Narcyzowej, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Araszkiewicza

Lublin,lubelskie

2 500 zł56 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5 m2 położone na wysokim parterze w 2-piętrowym współdomu przy ulicy Araszkiewicza. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Lublin,lubelskie

859 000 zł96 m² 8 983,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 95,62 m2 z dwoma zewnętrznymi miejscami w cenie 50 000 złotych. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piaskowa

Janów Lubelski,lubelskie

1 200 000 zł312 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 654 m²

Poszukujesz budynku dla swojej firmy w świetnej lokalizacji? Budynku z dużą i przestronną działką ? Sprawdź tą ofertę! opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

1 499 788 zł159 m² 9 460 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 158m , położony w ścisłym centrum Lublina. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Turów

Turów,lubelskie

160 000 zł3 048 m² 52,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3048 m , położona w miejscowości Turów, gmina Kąkolewnica. Parametry i atuty: powierzchnia: 3048 m Działka z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

959 000 zł64 m² 14 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie W wysokim standardzie | wrotków, ul. Granata 7 Na sprzedaż nowoczesne, stylowe mieszkanie o wyjątkowym charakterze w lubelskiej dzielnicy Wrotków - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na piętrze 3 inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B1.3.26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włodawa

Włodawa,lubelskie

320 000 zł88 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 74,32 m2, powierzchni pomieszczeń przynależnych wynosi 13,48 m2. Lokal mieszkalny składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiercieńskiego

Nałęczów,lubelskie

590 000 zł59 m² 10 082 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 z ogródkiem około 120 m2 w Nałęczowie znajdujące się na ul. Wiercieńskiego. Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubomelska

Lublin,lubelskie

799 000 zł46 m² 17 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostęna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o podwyższonym standardzie w centrum Lublina przy ul. Lubomelskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gorczańska

Lublin,lubelskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Ekskluzywne, dwupoziomowe, pięciopokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 180m2, użytkowej 161m2 na III i IV piętrze / z IV w budynku z 1998 r. przy ul. Gorczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Moniaki-Kolonia

Moniaki-Kolonia,lubelskie

449 000 zł565 m² 794,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż: budynek handlowo-usługowy z halą magazynową 290 m + hala magazynowa 275 m Moniaki Kolonia, gmina Urzędów | 26km od Drogi Ekspresowej S19 Via Carpatia | 58km od Lublina Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

459 000 zł36 m² 12 893,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Peowiaków

Lublin,lubelskie

806 080 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 50,38 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem 21,54 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

435 000 zł60 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne dwupokojowe ( trzypokojowe) mieszkanie o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jaspisowa

Lublin,lubelskie

368 000 zł737 m² 499,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o łącznej pow. 737 m2 przy ul. Jaspisowej na Węglinie Południowym. Przeznaczenie z mpzp- 2mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, bliźniacza lub szeregowa; 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagiellońska

Chełm,lubelskie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dom po generalnym remoncie - jak nowy! Wykończenie domu pod klucz , w standardzie wybranym przez Kupującego.Chełm, ul. Jagiellońska Szukasz domu, który łączy nowoczesny standard, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

535 000 zł42 m² 12 759,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 41,93 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy. Ostatnie mieszkanie o powierzchni do 45 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Nowy Dwór

Nowy Dwór,lubelskie

2 399 000 zł1 276 m² 1 880,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 472 m²

Do sprzedaży budynek warsztatowo-magazynowo-produkcyjny, położony w miejscowości Nowy Dwór, gm. Wysokie, woj. lubelskie. Nieruchomość składa się z budynku parterowego murowanego, krytego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Okszów-Kolonia

Okszów-Kolonia,lubelskie

565 000 zł3 543 m² 159,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka 307/1 o pow. 3543 m2 zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi Ponadto jest możliwość odrębnej sprzedaży działek budowlanych -304/3 o pow. 1794 m2 , -303/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na osiedlu Krasińskiego, blisko lubelskich Uczelnii. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z dwóch ustawnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 290 000 zł283 m² 4 564,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:342 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z 1997 r. o pow. całkowitej 282,60m2, użytkowej 189,70m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaszczów,lubelskie

2 197 832 zł400 m² 5 494,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:39 200 m²

Siedlisko z ogrodem o pow. 3,92 ha w Jaszczowie (gmina Milejów) Kameralna oaza wśród zieleni Nieruchomość położona jest na niemal 4-hektarowej działce otoczonej starodrzewiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Lublin,lubelskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 położone na parterze w niskim bloku przy ulicy Romera. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, łazienki, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, dwupokojowy lokal o łącznej powierzchni 40m2, z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka. Lokal usytuowany jest w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

486 000 zł49 m² 9 997,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lublin - Dziesiąta | 2 pokoje | balkon 8 m | niski blok 2015 r. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,61 m , położone przy ul. Nowy Świat w lubelskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł136 m² 7 305,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Janówek, gm. Piaski, powiat Świdnik, województwo lubelskie. Dom jednorodzinny wolnostojący z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

685 000 zł60 m² 11 462,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wejdź i poczuj tę wyjątkową atmosferę i ciepło, lekkość i komfort miejsca, które od pierwszej chwili daje poczucie to jest to. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, absolutnie bez.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij