dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 405 ogłoszeń

500 000 zł37,36 m² 13 383,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie I stan deweloperski I 2 pokoje I winda I miejsce postojowe I garaż podziemny I lublin I czechów I blisko uniwersytet medyczny I umcs I kul.

Szczegóły ogłoszenia

28,99 zł/m²172,50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 172 m2 z możliwością powiększenia na I piętrze o funkcji: handlowej usługowej lub biurowej. Lokal mieści się w budynku z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł161,57 m² 12 069,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:491 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 7. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 900 zł62,19 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na piątym piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł949 m² 658,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana o pow. 949 m2 przy ul. Jaspisowej na Węglinie Południowym. Przeznaczenie z mpzp- 2M zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 000 zł32,23 m² 11 697,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32,23 m , położone na 2. piętrze w nowej inwestycji Orion Deweloper na lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę w gminie Niemce. Ważne informacje: - 8 km od Lublina, - działka o powierzchni 1000 m2, - dostęp do drogi publicznej, - 2 linia zabudowy, - media: woda, prąd, -.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł1 550 m² 24,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę gruntu pod obiekt produkcyjno - magazynowy w Janowie Lubelskim. Teren o powierzchni 4602 m2 posiada prawomocne pozwolenie na budowę hali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70 m , położone w Łęcznej przy ul. Staszica. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w niskim, zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł6 711 m² 222,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Terespolu przy ul. Przelotowej. Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 1924/4 o powierzchni 6 711 m2. ,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Absolutny top na rynku najmu powierzchni biurowych w Lublinie. Na wynajem w pełni wykończone, nowoczesne, komfortowe i funkcjonalne biuro o pow. ok. 720 m2 zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł122,50 m² 4 710,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość piętrowa, mieszkalno-usługowa przy kompleksie usługowo handlowym Lwowska 23 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

8 856 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia biura, hale magazynowo - biurowe o pow. od 300 - 350m2 - zlokalizowane w Lublinie. Magazyny, biura, sale konferencyjne, zaplecze socjalno - sanitarne ogrzewane. Wysokość 7m (nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na Twój wymarzony dom? Mamy to! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1286 m2 (0,1286 ha), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Bortatycze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 242 887 zł113 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiż I spokój W sercu ponikwody - 0% prowizji bez podatku pcc oddanie: sierpień 2026 Zapraszam do zakupu apartamentu aż 113 m przestrzeni , zaprojektowanej z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł300 m² 6 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom z dużą działką w otoczeniu zieleni Smugi pod Lublinem Wyjątkowe miejsce, w którym komfort spotyka się z naturą. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 500 zł55,52 m² 9 699,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł46,50 m² 8 924,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 46,5 m2 i działką 549 m2 z potencjałem w centrum miasta Biała Podlaska, przy ul. Narutowicza. Dom jest murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł108,74 m² 3 117,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż niska kamienica o bogatej historii w Centrum Hrubieszowa Lokalizacja: ul. Staszica, hrubieszów Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 1/2 kamienicy, zlokalizowanej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż funkcjonujący obiekt pensjonatowo-hotelowy Złoty Klucz, położony w atrakcyjnej lokalizacji w województwie lubelskim, gm Niedrzwica Duża, trojaczkowice. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dom parterowy w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta Biłgoraj, ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 15 Lokalizacja: atrakcyjna i wygodna lokalizacja, która zapewnia łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Kąkolewnicy przy ul. Akacjowej o powierzchni ok. 120 m2 (parter 60 m2 + piętro 60 m2), w całości podpiwniczony, położony na działce 727 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł196,90 m² 5 835,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Minkowice-Kolonia 196,90 m2 | użytkowa 170,23 m2 | działka 15 arów | 5 sypialni | 3 łazienki | 2025 r. Cena: 1 149 000 pln Dostępnych 6 domów - wybierz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł26 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w Lublin przy ul. Króla Rogera 5, usytuowane na 10. piętrze budynku wyposażonego w windy. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

53,40 zł/m²694 m² 37 103 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zalety Wysoki standard. Parking przy budynku Internet światłowodowy. Można wynająć mniejsze lub większe powierzchnie. Media Stałe łącze internetowe, prąd, ogrzewanie, klimatyzacja i monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,20 m² 12 127,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Starego Miasta w Lublinie - ul. Cyrulicza Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze zrewitalizowanej kamienicy na lubelskim Starym Mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 601 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana w miejscowości Oleśniki, oddalona o 4 km od miejscowości Trawniki, powiat świdnicki. Piękna, rodzinna, spokojna okolica. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa przestrzeń do wynajęcia - 427,81 m , ul. Sitnicka, biała Podlaska Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię komercyjną o łącznej powierzchni 427,81 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Lublina Mieszkanie dostępne dla max 2 osób. Akceptowane są małe pieski.

Szczegóły ogłoszenia

616 900 zł47,46 m² 12 998,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikalny loft dwupoziomowy wyjątkowa przestrzeń w Lublinie, ul. Jemiołuszki, węglinek. Na sprzedaż niepowtarzalny loft dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 47,46 m , a w.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 718 m²

Szukasz siedliska w pięknej okolicy? A może zależy Ci na spokojnym sąsiedztwie i ładnych widokach? Prezentujemy nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Chłaniów, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł195 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom Z ogródkiem | 4 sypialnie I 2 łazienki I gabinet I taras I balkon | garaż | działka 595 m I dla rodziny kameralna okolica I 12 minut do centrum I umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy znajdującej się w ścisłym centrum Lublina - bezpośrednio przy ul. Krakowskie Przedmieście. W promieniu 300.

Szczegóły ogłoszenia

2 545 000 zł116 m² 21 939,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w Hiszpanii i ciesz się słońcem przez cały rok! Spełnij marzenie o życiu nad Morzem Śródziemnym, gdzie błękit nieba, plaże i klimat Costa del Sol tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż dom nad Jeziorem Białym w Okunince (gmina Włodawa)! Zapraszam do odkrycia tego nowoczesnego domu o powierzchni 103 m2 z działką o powierzchni 320 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł208 m² 1 899,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 375 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w Czemiernikach (powiat radzyński), woj. lubelskie Parametry 208,80 m powierzchnia użytkowa33750 m - powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł146,55 m² 6 482,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom / bliźniak w zabudowie szeregowej położony blisko Lublina / 4000 metrów od ikei. Zakup bez podatku pcc. Doskonały do zamieszkania dla większej rodziny poszukującej domu blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 170 m² 76,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż cztery działki budowlane znajdujące się w miejscowości Zaberbecze -9 km od Białej Podlaskiej. Działki w kształcie prostokąta, teren płaski łatwy do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość 20 min od lublina! Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną o charakterze usługowo-komercyjnym, obejmującą działkę budowlaną o powierzchni 25 ar (2 500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 080 zł50,38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 50,38 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem 21,54 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na parterze w bloku na Węglinie przy ul. Kwarcowej. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z kuchnią, - pokój, -.