dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 071 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Dąbrowica,lubelskie

262 000 zł1 100 m² 238,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 147/1 w Dąbrowicy, gm. Jastków, powierzchnia 1100 m Możliwość zakupu terenu za oferowaną działką: część budowlana pow. 226m2 - 33 900 zł (150zł / m2) Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Majdanek Kozicki

Majdanek Kozicki,lubelskie

135 000 zł4 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w miejscowości Majdanek Kozicki w gminie Piaski , powiat świdnicki , woj. lubelskie. Działka o powierzchni 4500 mkw [0,45 ha] klasy : Ps, riiia,riiib,riva za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Czechowska

Lublin,lubelskie

41,67 zł/m²22 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal/pokój pod działalność biurową, kancelarię adwokacką/doradcy kredytowego w apartamentowcu na ul. Czechowskiej! 1 piętro Do dyspozycji Najemcy pokój o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Międzyrzecka

Radzyń Podlaski,lubelskie

153 000 zł1 181 m² 129,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję już tylko 2 działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną lub usługową w miejscowości Radzyń Podlaski, przy ul. Międzyrzeckiej. Przeznaczenie działek pozwala stworzyć osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Puławy,lubelskie

209 000 zł41 m² 5 039,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,47 m , położone przy ul. Marii Skłodowskiej 9 w Puławach (woj. lubelskie), na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ponikwoda

Lublin,lubelskie

520 000 zł51 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,7 m2, ul. Bazylianówka, lublin Klient kupujący zwolniony jest z opłaty dla biura. Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 50,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Junoszy

Lublin,lubelskie

639 000 zł76 m² 8 361,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państw dom w systemie szeregowym do własnej aranżacji(remont) w centrum miasta, doskonałym miejscu dla studenta a następnie dla jego rodziny. Dom składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordonówny

Lublin,lubelskie

580 000 zł52 m² 11 214,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,72 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 2010 roku przy ul. Hanki Ordonówny (granica dzielnic : Bronowic i Felina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

385 000 zł45 m² 8 510,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,24m2 położone w Lublinie przy ul. Hutniczej. Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym jeden przechodni z możliwością stworzenia osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Tuligłowy

Tuligłowy,lubelskie

390 000 zł27 800 m² 14,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość rekreacyjna o łącznej powierzchni 2,78 ha, obejmująca duży staw z dwiema wyspami oraz teren leśny w otulinie Skierbieszowskiego Parku Chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Niemce

Niemce,lubelskie

3 099 000 zł16 694 m² 185,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 16 694 m przy węźle Niemce-Południe (s19) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o numerze ewidencyjnym 1978/1 i powierzchni 16 694 m , położona tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

79,17 zł/m²12 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Chciałbym Państwu zaproponować do wynajęcia małe biura w atrakcyjnej lokalizacji! Boczna Drogi Męczenników Majdanka przy nowo powstającym osiedlu. Prezentowana nieruchomość jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

36,61 zł/m²87 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal usytuowany w ścisłym centrum Lublina, z niezależnym wejściem, przeznaczony na różnorodną działalność usługową. Możliwość parkowania auta na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smugi

Smugi,lubelskie

235 000 zł1 350 m² 174,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Smugach - Dla rodzin i nie tylko! Ofertę sprzedaży stanowią 4 atrakcyjne działki budowlane położone w cenionej i pożądanej miejscowości Smugi , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

119 000 zł800 m² 148,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w Niedrzwicy Dużej - idealne miejsce na budowę domu Twoich marzeń! Jeśli marzysz o stworzeniu swojego wymarzonego domu w spokojnej okolicy, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krańcowa

Lubartów,lubelskie

645 000 zł78 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w nowo wybudowanym domu wielorodzinnym. Nieruchomość budowana z nowoczesnych i solidnych materiałów. Teren ogrodzony, wjazd na pilota. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

615 000 zł57 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż doskonała inwestycja Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,58 m , położone na 3. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

629 944 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Franciszków,lubelskie

291 980 zł1 123 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mn, powierzchnia 1123m2 , Franciszków, gm. Mełgiew Bez prowizji Oferta na wyłączność. Działka numer 126/18 o pow. 1123 m2, położona w jest w m. Franciszków, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

537 300 zł54 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 54 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borkowizna

Borkowizna,lubelskie

199 000 zł13 628 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlano rolną wraz z łąką, bezpośrednio przylegającą do rzeki Bystrzyca. Nieruchomość o powierzchni 13 628 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Akacjowa

Firlej,lubelskie

750 000 zł 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka ok 0,5 ha, położona w pierwszej linii zabudowy przy drodze gminnej, wszystkie media w drodze, nowo powstające osiedle. Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej oraz usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Dębówka,lubelskie

288 000 zł1 163 m² 247,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w malowniczej i spokojnej części miejscowości Dębówka, gm. Jastków: działka nr 125 - 1163 m Działka nr 118 - 1039.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Nałęczów,lubelskie

755 000 zł101 m² 7 482,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro vesta z przyjemnością przedstawia Państwu przestronny dwupoziomowy apartament z tarasem i balkonem , położony w malowniczej, cichej i spokojnej części Nałęczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

755 000 zł101 m² 7 482,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! do 30.11.2025 CENA 755 000,00 ZŁ, ZAMIAST 770 000,00 ZŁ. Do sprzedania apartament dwupoziomowy o pow. 100,9 m2 w spokojnej i cichej okolicy Nałęczowa, które jest jedynym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starościn

Starościn,lubelskie

1 080 000 zł179 m² 6 031,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Ofertę sprzedaży stanowi wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 179.05 m , osadzony na malowniczej działce 1040 m w miejscowości Starościn. Nowoczesna forma, naturalne materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Dęblin,lubelskie

439 000 zł92 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie o loftowo-rustykalnym charakterze, położone w pięknie zachowanej kamienicy z 1890 roku. Przestrzeń o wysokości ponad 4 metrów, oryginalne belki stropowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Lublin,lubelskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 37 m2 położone w niskim bloku przy ulicy Niecałej 13. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, jeszcze nie zamieszkane, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kraśnik

Kraśnik,lubelskie

464 000 zł4 734 m² 98,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane Wyżnianka-Kolonia, kraśnik Fabryczny. Na sprzedaż działki budowlane w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie 2 km od Kraśnika Fabrycznego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

910 000 zł88 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokalizacja: lublin, rury, ul. Nadbystrzycka (przy alei kasztanowców) Cena: 910 000 zł (do negocjacji) opis nieruchomości Prezentujemy unikalne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzeszkowice Duże

Strzeszkowice Duże,lubelskie

119 000 zł800 m² 148,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Strzeszkowicach Dużych - idealne miejsce na budowę domu Twoich marzeń! Jeśli marzysz o stworzeniu swojego wymarzonego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Husarska

Lublin,lubelskie

680 000 zł76 m² 8 935,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ul. Husarskiej w dzielnicy Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

527 488 zł49 m² 10 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 49,22 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow. 25,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 41,85 m2 na IV piętrze / z XVIII w Lublinie, ul. Pana Balcera - Metropolitan. Wynajem minimum na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irydiona

Lublin,lubelskie

440 000 zł58 m² 7 612,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,80 m2 na III piętrze / z IV w budynku z 1971 r. w Lublinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

1 680 000 zł197 m² 8 527,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż prestiżowy jednorodzinny dom w klasycznym stylu, z ogrodem i wolnostojącym garażem | Krężnica Jara | k. Lublina zadzwoń do nas oferta na wyłączność. Oferta bez prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

759 000 zł57 m² 13 383,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferowana nieruchomość to wyjątkowo eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie na Węglinie Południowym niewymagające dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie z niemal 100-metrowym ogródkiem, wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

525 000 zł48 m² 10 921,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,07 m , położone na parterze niskiego bloku z 2015 roku na popularnym Osiedlu Europejskim w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

1 390 000 zł300 m² 4 633,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Do sprzedania budynek biurowo - usługowy w okolicy ul: turystycznej! Prezentowana nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta, przy ulicy Zimnej! Oferowany obiekt to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 799 001 zł662 m² 2 719,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Hala/chłodnia o powierzchni 661,59 mkw (z możliwością rozbudowy) z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, 8 km od Opola Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Suchodoły

Suchodoły,lubelskie

149 000 zł5 438 m² 27,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 5438 m2 położoną we Wsi Suchodoły gmina Krasnystaw przy drodze krajowej nr 17. Działka zabudowana domem, stodołą i budynkiem gospodarczym wyburzenia. Nasadzenia wieloletnie,.