dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 072 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 072 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący o dwóch kondygnacjach naziemnych z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony na działce 525m2 w Puławach Parter: - wiatrołap - salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²384 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

1 499 000 zł129 m² 11 638,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Gotowiec inwestycyjny przy ul. Kościuszki Dwa u meblowane i wyposażone apartamenty z niezależnymi wejściami w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Litewskiego, w kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felin

Lublin,lubelskie

583 929 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna cena! 3 pokojowe mieszkanie - felin łap okazję - tylko teraz obniżone ceny! Nie czekaj, zadzwoń i zarezerwuj! Cena standardowa - 9300 zł / m2, a teraz tylko 8900 zł / m2. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł42 600 m² 8,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna | zalesiona | z pozostałością siedliska, powierzchnia 4,26 ha, świerszczów, gm. Cyców. Działka o pow. 42600 m2, (składająca się z trzech sąsiadujących działek), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Albertów,lubelskie

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 100 m²

Dom z budynkami gospodarczymi | działka 3,01ha | siedlisko | Albertów | Puchaczów Oferuję na dom murowany z budynkami gospodarczymi ulokowany na szerokiej działce (75m) o pow. 3,01 ha. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

475 592 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 29 - 2 -pokojowego o powierzchni 45,73 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

734 999 zł63 m² 11 615 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niesamowita okazja! bez prowizji! wysoki standard! lublin - Węglinek! Ul. Kwarcowa! Na sprzedaż unikatowe dwustronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w zadbanej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

830 000 zł77 m² 10 780,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3/4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 76.99m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zelwerowicza, na parterze z ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kolorowa

Lublin,lubelskie

349 000 zł60 m² 5 768,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży 61-metrowego lokalu użytkowego na osiedlu Sławinek ul. Kolorowa. Lokal posiada urządzoną księgę wieczystą. Dotychczas wynajmowany był pod najem krótkoterminowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazylianówka

Lublin,lubelskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku. Zlokalizowane na Ponigwodzie jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka usytuowana w ścisłym centrum miasta- na Miasteczku Akademickim.Mieszkanie dostępne od zaraz.Czynsz 1700zł plus 300pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Motycz

Motycz,lubelskie

1 449 000 zł183 m² 7 913,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 851 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 183 m , położony na przestronnej działce 18,5 ara w miejscowości Motycz, zaledwie 15 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

484 000 zł48 m² 10 020,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48.30 m2 położone na szóstym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Blok usytuowany jest na zielonym, spokojnym osiedlu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

628 050 zł79 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

nieruchomości Lublin * Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 79 m (107 m po podłodze) z balkonem i parkingiem Na sprzedaż eleganckie, klimatyzowane mieszkanie w bloku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Biała Podlaska,lubelskie

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do sprzedania dom w spokojnej atrakcyjnej okolicy w zaciuszu domów jednorodzinnych. W okolicy nie ma żadnych bloków ani ruchliwych ulic. Cisza spokój , dom znajduje sie na zakończeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chemiczna

Chełm,lubelskie

7 000 zł1 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Usługi Magazynowe - Twoje Korzyści z Outsourcingu Lokalizacja: chełm, 20km od przejścia granicznego dorohusk/jagodzin z Ukrainą Z przyjemnością prezentujemy nasz magazyn spedycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

798 821 zł112 m² 7 110,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania nowopowstający dom w stanie deweloperskim, położony w Leonowie, 10minut od centrum Lublina. (wylot ikea) Odbiór budynku będącego przedmiotem oferty w styczniu 2026r. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Sawin,lubelskie

159 000 zł5 176 m² 30,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka zagrodowa, o powierzchni 5176 m2, zlokalizowana w miejscowości Sawin przy ulicy Chełmskiej, gmina Sawin, powiat chełmski, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

352 144 zł34 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w podlubelskim Dominowie o powierzchni 33,86 mkw. Dojazd mpk Lublin W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

799 000 zł78 m² 10 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 77,76 m2 osiedle Botanik Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia. Pokój. Kuchnia z zabudową meblową (sprzęt agd w cenie - lodówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraśnik,lubelskie

899 000 zł245 m² 3 670,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Wyjątkowy Zameczek z ogrodem w Kraśniku Dostępność tylko u nas Do sprzedania wyjątkowy dom wolnostojący w Kraśniku Fabrycznym z 2000 roku o powierzchni całkowitej 244m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Świdnik,lubelskie

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - ul. Deotymy , Świdnik Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Deotymy w Świdniku. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozubszczyzna

Kozubszczyzna,lubelskie

980 000 zł220 m² 4 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu wolnostojący dom w Motyczu! Wybudowany w 2001 rok w technologii tradycyjnej murowanej, w 2019 roku zostały wymienione okna, drzwi wejściowe oraz zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 600 001 zł144 m² 18 031,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na wzgórzu przy ulicy Szkolnej, zaledwie 700 metrów od kazimierskiego Rynku stoi nowoczesna willa o powierzchni całkowitej ok. 180 m . Posadowiona na działce 495 m , została pomyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł45 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam , do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , w niskim czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana z doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

899 000 zł109 m² 8 225,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

M ieszkanie o pow. 109,3m2 na Węglinie z garażem i udziałem w działce Cztery pokoje, trzy z wyjściem na balkon. Otwarta kuchnia z jadalnią, zabudowa meblowa i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

849 760 zł134 m² 6 331,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania nowopowstający dom w stanie deweloperskim, położony w Leonowie, 10minut od centrum Lublina. (wylot ikea) Odbiór budynku będącego przedmiotem oferty w czerwcu 2026r. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Lublin,lubelskie

1 700 zł46 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Bronowice przy ul. Sokolej. Lokal znajduje się na II piętrze, w niskim, zadbanym budynku. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadochroniarzy

Lublin,lubelskie

359 000 zł35 m² 10 170 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka Z balkonem | lublin I śródmieście I wieniawa | miasteczko akademickie I umcs I kul | uniwersytet przyrodniczy I klucze od ręki I idealne na start! Masz dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

289 000 zł10 200 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,0200 ha położona w Kozłówce gm. Kamionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 27 m x 375.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Zana

Lublin,lubelskie

250 zł8 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przytulny i słoneczny pokój 8 m2 na wysokim parterze 3-piętrowego bloku przy ul. Zana 50 w Lublinie Nieruchomość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Niemce

Niemce,lubelskie

920 000 zł251 m² 3 665,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w spokojnej okolicy. Dom znajduje się w miejscowości Niemce, w cichym i spokojnym otoczeniu, oddalony nieco od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

439 000 zł38 m² 11 706,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie zostało urządzone tak, by w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyzwolenia

Lublin,lubelskie

699 000 zł94 m² 7 457,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lublinie - ul. Wyzwolenia Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Planowany termin zakończenia budowy: marzec 2026 Powierzchnia domu nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

519 000 zł48 m² 10 844,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.86 m2 z pełnym wyposażeniem do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Lokal usytuowane na trzecim piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ulicy Gęsiej 13 wraz prywatnym garażem 18 m2 zlokalizowanym na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurantowa

Lublin,lubelskie

543 000 zł74 m² 7 357,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * *oferujemy do sprzedaży zadbane 4-pokojowe mieszkanie na bliskim czechowie. *idealny, funkcjonalny rozkład, wszystkie pomieszczenia oddzielne, obecnie są 4 pokoje ale można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zarajec

Zarajec,lubelskie

160 000 zł120 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości drewniany dom o powierzchni 120 m2, położony na 7 arowej działce, w miejscowości Zarajec, gmina Modliborzyce (około 15 km od Janowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Włodawa,lubelskie

350 000 zł78 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny Włodawa, ul. Wojska Polskiego Szukasz mieszkania, w którym cała rodzina poczuje się swobodnie? To 78 m wygodnie zaplanowanej przestrzeni na 3.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij