dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z ulicy. Duża, dobrze widoczna witryna zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych. W skład lokalu o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 169 zł42,55 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji i 0% podatku pcc Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Położone pod lasem siedlisko - dom wraz z budynkami gospodarczymi w Wierzchowiskach Dolnych, gmina Bełżyce. Na działce o powierzchni 8300m2 oprócz domu są jeszcze dwa murowane budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Na skraju lasu, tam gdzie cisza ma swój własny rytm, a wiatr szepcze historie sprzed lat, stoi dworek z duszą pamiętający rok 1905. Otulony zielenią, zanurzony w starodrzewiu, trwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł210,60 m² 5 223,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży działkę o powierzchni 1503m2 zabudowaną domem typu bliźniak położoną w bardzo atrakcyjnym miejscu bezpośrednio przy ul. Głuskiej w Lublinie. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł38,50 m² 7 376,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 217 000 zł170 m² 7 158,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 783 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w zielonej i spokojnej okolicy Grabanów-Kolonia, nieopodal Białej Podlaskiej Jeśli marzysz o komfortowym domu w otoczeniu natury, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł5 244 m² 49,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 366/2 Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m ), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów,.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Poszukujesz lokalu biurowego w atrakcyjnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę na Bronowicach w Lublinie, zaledwie kilka kroków od Makro i przystanków komunikacji miejskiej mpk.

Szczegóły ogłoszenia

99 777 zł800 m² 124,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 800m2 zlokalizowana w miejscowości Zagrody Przybysławskie gm. Garbów zaledwie 10km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł4 546 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 4546 m 2 (1506 m2 + 1505 m2 + 1535 m2) położone w Dąbrowicy gm. Jastków, ok. 4 km od Lublina. Działki płaskie, lekki skłon w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł15 439 m² 29,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Siedlisko idealne do celów wypoczynkowych, położone w Klementowicach, gmina Kurów. Nieruchomość położona jest w odległości ok. 40 km od Lublina, 17 km od Kazimierza Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

185 008 zł31,90 m² 5 799,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa, jakiej dawno nie było! Idealna pod wynajem - ul. Mickiewicza Szukasz "perełki" inwestycyjnej w Chełmie? A może marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę dwóch działek pod zabudowę zagrodową na sprzedaż Położonych w zielonej okolicy w pobliżu kilku jezior w miejscowości Orzechów- kolonia. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł55 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Sławinek. Okna mieszkania wychodzą na południe i północ z widokiem na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł7 768 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana w miejscowości Panieńszczyzna (gm. Jastków) o powierzchni 7768 m2. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w cichym zakątku tuż pod miastem,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł59,50 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lublin, mieszkanie, 4 pokoje, 60m2, ul. Pana Balcera Opis mieszkania: - piętro: 8/10 - powierzchnia mieszkania: 59,4 m2 - salon, kuchnia i trzy pokoje - ogrzewanie miejskie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł120 m² 3 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Bytyń 56 - Dom całoroczny lub letniskowy 120 m , 882 m działki, tylko 300 m od rzeki Bug! Na sprzedaż funkcjonalny i solidny dom o powierzchni 120 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł10 110 m² 35,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż piękne siedlisko w malowniczej okolicy składającą się z części mieszkalnej, zabudowanej starym domem drewnianym, budynkiem dospodarczym przerobionym na mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł194 m² 6 829,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Na sprzedaż zadbany, parterowy dom położony w malowniczej i spokojnej okolicy Nowa niższa cena! Obniżka o 195 000 zł! Nowa cena - 1 200 000 zł Lokalizacja - Piszczac Pierwszy, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł64,80 m² 8 719,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni 64,80 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego budynku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokojna, urokliwa przestrzeń pod wymarzony dom na Roztoczu!majdan Kasztelański, gm. Józefów Położenie i okolica: działka malowniczo zlokalizowana w spokojnej, małej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł17 900 m² 8,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1,79 ha blisko chełma | cisza, zieleń, potencjał Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i realnym potencjałem? Ta oferta to połączenie natury, prywatności i dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 476 zł31,08 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka o powierzchni projektowej 31,08 m2 położone na drugim piętrze/ii w Elizówce z szybkim dojazdem do Lublina. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 048 zł37,76 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam kawalerkę w stanie deweloperskim zlokalizowaną na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49,76 m² 5 527 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ciekawa alternatywa w Dęblinie dla osób szukających własnego mieszkania w spokojnej okolicy Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,76 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł70,89 m² 14 078,15 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjny, gustownie wykończony i w pełni wyposażony apartament, w wysokim standardzie. Apartament składa się z: salonu z jadalnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 853 zł72,79 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim to możliwość swobodnej, elastycznej aranżacji indywidualnej przestrzeni. To znakomite miejsce do życia .Mieszkania znajdują się daleko od hałaśliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł22,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina -prezentowane mieszkanie o powierzchni 22,50 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 864 zł49,52 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina- czechów Górny. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł192 m² 3 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 815 m²

Dom na dużej działce 2815 m2 z budynkami gospodarczymi - Krasnystaw, woj. lubelskie Cena: 590 000 zł Powierzchnia domu: 192 m2 - Liczba pokoi: 5 - Oddzielna kuchnia Powierzchnia budynków.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71,80 m² 9 735,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Sprzedam lokal mieszkalny 71,80 m2 | ul. Młodej Polski | Dwa niezależne, dwupokojowe mieszkania Do sprzedaży bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 71,80 m2 położony na parterze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa Działka zagrodowa w Łucka-Kolonia na sprzedaż. Działka ma powierzchnię 56 arów, ma kształt prostokąta a teren jest ukształtowany płasko. Media znajdują się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 539 zł54,12 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

54,59 zł/m²458 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 458 m , zlokalizowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Przestrzeń typu open space stanowi idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł215 m² 5 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący 5 pokojowy - wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim. Powierzchnia całkowita to 215 m2 i położona jest na działce o powierzchni 600 m2. NA.

Szczegóły ogłoszenia

399 600 zł1 480 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1400 m2 położoną w Pólku. Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 44,7m (od ulicy) x 49,6m x 38,7m x 27,3m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, w którym słychać naturę zamiast miejskiego zgiełku, ta działka w Jedlance Starej daje dokładnie taki klimat. Duża powierzchnia, wygodne parametry pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,87 m² 11 071,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia mamy panel biurowo-usługowo-produkcyjny o powierzchni 300mkw, podzielony na 9 pomieszczeń o powierzchni od 11 do 58 mkw. Parter. Na planie zaznaczony na pomarańczowo. Media- woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł190 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 079 m²

Stylowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem i energooszczędnymi rozwiązaniami na cichym, spokojnym osiedlu ul. Parkowa 56, m. Biłgoraj Dom przy ulicy Parkowej to idealne miejsce dla osób ceniących.