dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Osmolice Pierwsze

Osmolice Pierwsze,lubelskie

354 000 zł7 302 m² 48,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość rolną, wraz z działalnością (możliwą do dalszego prowadzenia) - ulokowaną w miejscowości Osmolice Pierwsze, gm. Strzyżewice. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

389 000 zł1 423 m² 273,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować kompleks pięciu działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Jakubowice Konińskie - Kolonia, w gminie Niemce, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Tatarakowa

Świdnik,lubelskie

5 000 000 zł17 972 m² 278,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy niezwykle atrakcyjną działkę budowlano-usługową , zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającym się mieście Świdnik. Nieruchomość ulokowana jest w pierwszej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

499 000 zł36 m² 14 036,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na ul. Kwarcowej - wysoki standard, spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tyśmienica

Tyśmienica,lubelskie

79 000 zł800 m² 98,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej, usytuowanej w leśnym zaciszu miejscowości Tyśmienica, w gminie Parczew. Powstała w wyniku podziału nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

580 000 zł44 m² 13 107,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Choiny

Lublin,lubelskie

379 000 zł1 200 m² 315,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna - okolice ul. Choiny, lublin Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka o powierzchni 1200 m , położona w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Płouszowice-Kolonia

Płouszowice-Kolonia,lubelskie

379 000 zł1 601 m² 236,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu interesujące działki budowlane, usytuowane w ustronnej i zielonej miejscowości Płouszowice Kolonia w gminie Jastków. Oferowane grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Radosna

Jastków,lubelskie

290 000 zł1 660 m² 174,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1660 m - Jastków, gm. Jastków Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1660 m , położona w miejscowości Jastków , w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

735 000 zł67 m² 10 913,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,35 m2 w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze bloku z 2001 roku. Mieszkanie posiada duży balkon. Mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Fiołkowa

Dąbrowica,lubelskie

499 000 zł1 580 m² 315,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Dąbrowicy - przestrzeń dla Twoich planów i inwestycji Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 1 580 m , zlokalizowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023

Lublin,lubelskie

249 000 zł526 m² 473,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność prezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej zlokalizowanej w cichej i ustronnej części Lublina - przy ul. Wólczańskiej. Prostokątny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

522 193 zł50 m² 10 443,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Jedyna inwestycja najbliżej Uniwersytetu Medycznego! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2- pokojowy apartament I Kręta 5 I Wysoki standard I Nowe! Oferuję na wynajem nowoczesny nigdy nie zamieszkały apartament! Lokal o powierzchni 49 m2 na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Zarzeka

Zarzeka,lubelskie

429 000 zł2 935 m² 146,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu interesujący grunt budowlany z prywatnym stawem, mieszczący się w urokliwej miejscowości Zarzeka w gminie Wąwolnica. Prostokątny grunt o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Reja

Lublin,lubelskie

315 000 zł363 m² 867,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Lublinie, przy ulicy Mikołaja Reja 45. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zadębie

Lublin,lubelskie

129 000 zł1 148 m² 112,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną zlokalizowaną w Lublinie, w prężnie rozwijającej się dzielnicy miasta - Zadębie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Głuska

Lublin,lubelskie

725 000 zł7 176 m² 101,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu działki budowlane o potencjale inwestycyjnym, ulokowane w Lublinie na ul. Głuskiej. Nieruchomości o łącznej powierzchni całkowitej 7176.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Swoboda

Swoboda,lubelskie

180 000 zł1 999 m² 90,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli poszukujesz miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu to miejsce z pewnością Cię zainteresuje. Działka o pow. 2000m2 zlokalizowana w miejscowości Swoboda (gmina Niemce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Polanówka

Polanówka,lubelskie

180 000 zł8 200 m² 21,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować ciekawy grunt rolno-budowlany, idealny pod inwestycję. Działka mieści się w cichym i spokojnym zakątku miejscowości Polanówka, w gminie Strzyżewice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kolonia Świdnik Mały

Kolonia Świdnik Mały,lubelskie

359 000 zł1 492 m² 240,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Kolonii Świdnik Mały - 1490 m | Media w drodze | mpzp: zabudowa zagrodowa (rm) | Blisko Lublina Prezentowana nieruchomość to działka o powierzchni 1490.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Baran

Baran,lubelskie

94 000 zł1 346 m² 69,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu nietuzinkową działkę budowlaną na planie trójkąta , usytuowaną w miejscowości Baran Kolonia, w gminie Firlej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Żabia Wola

Żabia Wola,lubelskie

309 000 zł5 851 m² 52,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5851 m , położona w malowniczej miejscowości Żabia Wola, w gminie Strzyżewice, województwo lubelskie. Nieruchomość usytuowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

1 250 000 zł898 m² 1 391,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu interesującą działkę inwestycyjną , objętą planem zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej - zlokalizowaną w Świdniku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czołki

Czołki,lubelskie

120 000 zł1 591 m² 75,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka z potencjałem - Czołki, gm. Sitno | 1591 m | Media w działce | Blisko Zamościa Na sprzedaż działka o powierzchni 1591 m położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Włóki

Niemce,lubelskie

265 000 zł2 000 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnej działki budowlanej o powierzchni 2000 m , zlokalizowanej w miejscowości Niemce , w gminie Niemce (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

135 000 zł1 240 m² 108,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych usytuowanych w cichej i malowniczej miejscowości Strzyżewice, gm. Strzyżewice. Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

750 000 zł608 m² 1 233,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu interesującą działkę zabudowaną domem , objętą planem zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej - zlokalizowaną w Świdniku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

139 000 zł1 360 m² 102,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu bardzo interesującą nieruchomość budowlaną położoną w miejscowości Panieńszczyzna, w gminie Jastków. Grunt o powierzchni 1360 m2 , oraz szerokości frontu 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Snopków

Snopków,lubelskie

465 000 zł4 517 m² 102,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 4517 m położoną w prężnie rozwijającej się miejscowości Snopków (gmina Jastków, woj. lubelskie), zaledwie 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

518 016 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na lipiec / sierpień 2025 rok! Bud 2 = 5 mieszkań gotowych na lipiec 2025 rok. Bud 3 = 25 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dębówka

Dębówka,lubelskie

1 090 000 zł4 747 m² 229,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka produkcyjno-usługowa o powierzchni całkowitej 4747 m , położona w miejscowości Dębówka, w gminie Jastków, w województwie lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Długie

Długie,lubelskie

65 000 zł4 274 m² 15,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu interesujący grunt rolny, zlokalizowany w miejscowości Długie, w gminie Wólka. Prostokątna nieruchomość o powierzchni 4274 m2, położona jest na płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Lublin,lubelskie

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Wolne od sierpnia 2025 4 oddzielne pokoje w bloku z windą. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni ok 6 0 mkw w nowym budownictwie z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smugi

Smugi,lubelskie

249 000 zł1 350 m² 184,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu interesującą ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych umiejscowionych w malowniczym zakątku miejscowości Smugi, w podlubelskiej gminie Jastków. Nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Felin, na nowoczesnym, prężnie rozwijającym się osiedlu. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zawieprzyce

Zawieprzyce,lubelskie

213 000 zł2 391 m² 89,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 2391 m w Zawieprzycach - otoczenie lasów, duży potencjał zabudowy Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2391 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Janowice

Janowice,lubelskie

169 000 zł14 763 m² 11,45 zł/m²