dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 405 ogłoszeń

850 000 zł10 300 m² 82,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną pod zabudowę usługowo-handlową, położoną w Styrzyńcu, miejscowości oddalonej 5 km do Białej Podlaskiej. Bardzo atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32,50 m² 12 769,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie, na 7 piętrze wieżowca w os. Sienkiewicza. Stan prawny - pełna własność. Na powierzchni 32,5m2 jest przestronny pokój dzienny z którego wchodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 476 m² 343,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową składającą się z trzech geodyzjnych działek o łącznej powierzchni 2476 m2 położonych w miejscowości Dys (gm. Niemce) w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł57 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na 2 piętrze w nowym bloku przy Al. Kraśnickiej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł156,50 m² 6 325,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Oferta sprzedaży przestronnego domu położonego w Woli Przybysławskiej, gmina Garbów. To propozycja idealna dla tych, którzy pragną spokoju, otaczającej natury i przestrzeni. Dom leży na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł182 m² 6 038,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do sprzedania lokal o powierzchni 182m2 znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego. Nieruchomośc znajduje się na prężnie rozwijającym się osiedlu mieszkalnym. W chwili obecnej lokal.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44,50 m² 7 123,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane przy ul. Chopina w Lubartów. Lokal znajduje się na parterze w bloku czteropiętowym, co stanowi dodatkowy atut zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł60,50 m² 5 371,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest Lokal usługowy(zlokalizowany na poziomie -1, czyli na poziomie piwnic) z możliwością przekształcenia w lokal mieszkalny. Ul. Kolorowa 6. Czynsz ok 450zł, plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2885m2 zlokalizowana w miejscowości Krasienin-Kolonia. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie jednorodzinnych domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 45m2 - Lublin, centrum Przyziemie - wejście bezpośrednio z ulicy, lokal typu "open space" Dodatkowo pomieszczenie biurowe (magazynek), pomieszczenie socjalne + toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł64 m² 46,72 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe 64m mieszkanie przy umcs Pierwszy najem! Szukasz idealnego miejsca do życia i nauki? Oferujemy przestronne, nigdy niezamieszkane, mieszkanie na parterze w bloku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,20 m² 51,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Braci Wieniawskich. Dwustronny układ zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł69,30 m² 6 767,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bełżyce - prawie 70m mieszkania mieszczącego 3 przestronne pokoje Mieszkanie na trzecim piętrze bloku położonego blisko centrum - idealne zarówno dla rodziny chcącej mieszkać w centrum jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł9,61 m² 84,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia pokój o pow. 9,61 m2 znajdujący się w czteropokojowym mieszkaniu o pow. 87,41 m2. Mieszkanie usytuowane w bloku 2 piętrowym z 1938 roku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 017 zł49,37 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,77 m² 5 446,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na 3. piętrze w budynku 4 piętrowym. Nieruchomość idealna dla rodziny, inwestora lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

12,80 €/m²300 m² 3 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany na 3 z 3 pięter nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). inne.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62,80 m² 11 926,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku. Lokal składa się z trzech funkcjonalnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

193 500 zł30,49 m² 6 346,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 30,5 m | 1 piętro | Chełm | ul. Mickiewicza | świetna lokalizacja Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,5 m położona na 1 piętrze w budynku przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 350 m 2 , Rok budowy: - 2009r Konstrukcja - płyta warstwowa Wysokość - 4.60 m Posadzka niepylna Ogrzewanie gazowe Brama wjazdowa poziom 0 Obiekt dostępny od stycznia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł9 321 m² 32,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka budowlana z własnym lasem, usytuowana na malowniczym wąwozem o powierzchni 9 321 m , położona w urokliwej miejscowości Zawada w gminie Wąwolnica.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł66,20 m² 8 006,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! mieszkanie do generalnego remontu! Sam zaprojektuj swoje nowe gniazdko :) tylko 8 tys/m2 lsm - jedno z ulubionych osiedli w Lublinie ,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł7 200 m² 38,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7200 m położona w miejscowości Paprotnia, gmina Stężyca, powiat rycki, województwo lubelskie. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 21,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż siedlisko Miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy , spokoju, wytchnienia od miejskiego zgiełku a jednocześnie pragnących bliskości natury. Budynek nie zamieszkały , dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł254 m² 5 984,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesny design, najwyższą jakość wykończenia i unikalną lokalizację. Ten elegancki, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa brutto: 16,46 m2 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

47,29 zł/m²52,86 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. Pomieszczenie biurowe o pow. 47m2, pomieszczenie socjalne 2,41m2, toaleta. Nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (biura.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł130 m² 13 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękny dom całoroczny o powierzchni 130 m2, położony w Cholewiance, 2 km od Kazimierza Dolnego. Jest to rewelacyjna lokalizacja pozwalająca korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 367 m² 211,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Oferta tylko w biurze knc city Lublin ul. Krótka 4 ** Działka z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę łącznie z projektem domu! motycz- gm. Konopnica, pow. 1376 m , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 594 m² 84,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gm. Puchaczów, turowola - kolonia. 1600m2 - uzbrojona, płaska, kwadratowa działka budowlana. Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana. 1,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

734 500 zł58 m² 12 664 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie wykończone w standardzie "pod klucz", położone na nowym osiedlu przy ul. Wrońskiej. Wnętrze, które robi wrażenie - to nie są wizualizacje. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł137,60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni łącznej na 2 kondygnacjach 137mkw znajdujący się w dzielnicy Czechów w Lublinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł221,65 m² 5 865,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 918 m²

Chciałbym zaoferować Państwu, wyjątkowy, dwurodzinny dom o powierzchni ok 222 m2 i powierzchni użytkowej 151m2 znajdujący się w otoczeniu zieleni na działce o powierzchni 2918 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublina Czuby Północne, ul. Kaczeńcowa 2. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł95 m² 11 568,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony apartament przy ulicy Poniatowskiego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej kuchni i łazienki z wc+bidet. Teren bloku.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 072 m² 307 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki (12 sztuk- sąsiadujące ze sobą) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (mpzp) o powierzchni od 1072 m2 do 2684 m2 przy jednej z głównych ulic w drugiej linii zabudowy (cicha.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 122m2 - Lublin, ścisłe Centrum Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, lokal typu "open space", wysokość lokalu 3m, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

106,42 zł/m²80 m² 8 514 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy o pow. 80 m2 z dużymi witrynami w budynku przy ul. Jasnej. Dojście do lokalu od ul. Jasnej i ul. Wieniawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 300 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji! 2300 m2|woda, gaz, prąd w drodze| Spokojna wieś Pachole Marzysz o domu na wsi, gdzie poranki pachną jabłoniami, a sąsiadem może być bocian? Oferuję idealną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49,30 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z 2001r, po remoncie, 2 pokojowe w dzielnicy lsm na ul.T.Zana. Blisko umcs, kul i Uniwersytet Przyrodniczy! Parking przy bloku. Skład mieszkania: -pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 082 zł40,70 m² 12 974,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij