dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 071 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

354 000 zł35 m² 10 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność rozłożona na kilka rat. Mieszkanie dwupokojowe, w cenie ogródek. Powierzchnia mieszkania ok 35 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

665 000 zł88 m² 7 523,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie przestronne, 3 pokojowe o powierzchni około 89 mkw w niskim budownictwie przy ul. Probostwo niedaleko Uniwersytetu Medycznego Mieszkanie składa się z: 3 dużych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marysin

Marysin,lubelskie

299 000 zł1 100 m² 271,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 1 z 12 atrakcyjnych działek budowlanych w Marysinie - tylko 2 km od Lublina! Z przyjemnością prezentujemy ofertę 1 z 12 działek budowlanych położonych w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

570 000 zł56 m² 10 242,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Domeyki na osiedlu Wrotków, blok z 2016 roku z windą Mieszkanie położone na I piętrze w nowszym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ćmiłów

Ćmiłów,lubelskie

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o powierzchni około 80 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Ćmiłów, tuż przy granicy z Lublinem. Dom: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 399 000 zł186 m² 7 525,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:464 m²

Bardzo uroczy dobrze wyposażony sześciopokojowy dom w Lublinie przy ul. Trześniowskiej na Ponikwodzie w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Zawilcowa. Dom położony w bezpiecznym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

330 000 zł60 m² 5 546,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,50m na 2 piętrze, w Białej Podlaskiej, przy ul. Sidorskiej 103 na osiedlu biawena! W doskonałej lokalizacji tuż obok uczelni! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

466 785 zł45 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

797 000 zł127 m² 6 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż - Lokal nr 1 Parterowy dom w zabudowie bliźniaczej z przestronną działką Dostępna już tylko jedna nieruchomość w tej inwestycji! Informacje podstawowe: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

359 000 zł33 m² 10 955,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Lublin, dzielnica Tatary | Gotowe do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego, w pełni wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanówka

Polanówka,lubelskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Oferujemy do sprzedania atrakcyjną posiadłość oddaloną kilka kilometrów od Kazimierza Dolnego. Możliwość zakupu z pełnym wyposażeniem, wszystko zachowane w kazimierskim klimacie. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie spokojną lokalizację z dala od zgiełku miasta. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe na Felinie. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią Lublin

Lublin,lubelskie

288 200 zł25 m² 11 505 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin mieszkania Z własnym zielonym parkiem! ogrodzone oraz monitorowane! jedynie 7 minut spacerem do parku zawilcowa! pętla autobusowa mpk jedynie 50 metrów od budynku! Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oczki

Lublin,lubelskie

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w domku jednorodzinnym. Mieszkanie dostępne dla max 2-3 osób. Akceptowane są koty. Wyłącznie osoby nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Biała Podlaska,lubelskie

324 000 zł58 m² 5 563,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

#rezerwacja# Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Kościuszki w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 58.24m2, znajduje się na drugim piętrze, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

2 800 zł44 m² 64,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Polecamy do wynajęcia świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Relaksowej /osiedle Botanik. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górska

Lublin,lubelskie

22,18 zł/m²101 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal składa się z 6 pomieszczeń: o powierzchni 32 m2, 30 m2, 16 m2, 6 m2 (pomieszczenie sanitarne), 3 m2 (wc), magazynek i korytarz. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Chromówka

Chromówka,lubelskie

77 600 zł20 600 m² 3,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 20 600 m , położoną w spokojnej miejscowości Chromówka, w sercu powiatu chełmskiego. Przestrzeń z wymiarami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

2 200 zł58 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ładne, zadbane rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, poł. w spokojnej osiedlowej lokalizacji. Rozkład: 3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do zaoferowania Państwu mamy przestronny, dwupiętrowy lokal usługowy zlokalizowany przy ulicy Kawaleryjskiej w Lublinie o powierzchni 60 m2. Nieruchomość stanowi odrębny budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jabłonna Druga,lubelskie

1 199 001 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Przestronny dom w Jabłonnie Drugiej, 5 sypialni, duży salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia, dwie łazienki, pralnia z kotłownią, garaż w bryle budynku, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Lublin,lubelskie

3 000 zł49 m² 61,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku z dwoma windami przy ul. Przedwiośnie w Lublinie. Centrum miasta, blisko do uczelni: politechnika, umcs, kul, uniwersytet Przyrodniczy. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junoszy

Lublin,lubelskie

560 000 zł65 m² 8 627,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o świetnym rozkładzie pomieszczeń, które mieści się na 2 piętrze w bloku z 1964 roku przy ul. Junoszy 26 na Wieniawie. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ludwinów

Niedrzwica Kościelna,lubelskie

199 000 zł1 671 m² 119,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę działki budowlanej , zlokalizowanej w miejscowości Niedrzwica Kościelna przy ul. Ludwinów. Nieruchomość położona jest na nieogrodzonym terenie, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Turno-Osada

Turno-Osada,lubelskie

114 460 zł30 374 m² 3,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz kawałka ziemi, który oferuje ciszę, spokój i bliskość natury? Prezentujemy wyjątkową działkę rolną nr 215 o powierzchni 30 374 m , zlokalizowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł48 m² 10 310,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie inwestycyjne w doskonałej lokalizacji lsm, nadbystrzycka Na powierzchnię użytkową: 48,3 m2 składają się: - pokój z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

933 790 zł51 m² 18 360 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nałęczowska 177 - wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Niepowtarzalne, luksusowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Ta starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabłocie

Zabłocie,lubelskie

469 000 zł85 m² 5 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Piękny i nowoczesny dom z sauną po generalnym remoncie w urokliwej i spokojnej miejscowości Zabłocie Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do zamieszkania, bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Lublin,lubelskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 48 mkw. na lsm os. Krasińskiego, blok z około 1990 roku z windą. Mieszkanie jest położone na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sobieska Wola Pierwsza

Sobieska Wola Pierwsza,lubelskie

350 001 zł980 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Budynek szkolny wraz salą gimnastyczną i budynkiem mieszkalnym o łącznej pow. użytkowej 980 mkw. + poddasze ok. 400 mkw. o wys. 6 metrów (pow. całkowita prawie 1400 mkw) do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wachniewskiej

Zwierzyniec,lubelskie

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - poddasze (powierzchnia użytkowa podłogi 150 m2) w budynku na działce 2000 m2 (do poddasza należy 567 m2 działki). 3 sypialnie, salon z kominkiem, aneks kuchenny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

399 000 zł39 m² 10 222,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy składające się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni i łazienki z toaletą. W przedpokoju została zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

750 000 zł75 m² 10 046,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedmiot sprzedaży stanowi czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74.65 m , usytuowane na wysokim parterze niskiego, kameralnego budynku z 2012 r. przy ul. Kryształowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bronowice

Lublin,lubelskie

1 159 000 zł400 m² 2 897,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:475 m²

Do sprzedaży dom wolno-stojący o powierzchni użytkowej około 382m2. Dom składa się z 3 odrębnych mieszkań i dodatkowo wydzielonej powierzchni (około 40m2) przeznaczonej do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigilijna

Lublin,lubelskie

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku przy ulicy Wigilijnej 2C na terenie ogrodzonego osiedla. Mieszkanie ma powierzchnię 43 m2. Składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Sobieszyn

Sobieszyn,lubelskie

799 000 zł5 000 m² 159,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agroturystyka Sobieszyn | Sobieszyn gm. Ułęż | Ośrodek Pod Dęblinem | Sprzedaż Agroturystyki | Domki Z Sauną | Łowisko Na Sprzedaż | Ośrodek Wypoczynkowy | Obiekt Wakacyjny Na Sprzedaż |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

625 000 zł58 m² 10 813,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja- lsm ul. Wołodyjowskiego, bezpieczna okolica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze bloku 4- piętrowego. Oferujemy do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

594 000 zł50 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od developera! brak podatku pcc! Zdjęcia poglądowe. Stan deweloperski - Lublin Bazylianówka - 8 min do centrum miasta. Zapraszam po więcej informacji. Zdjęcia poglądowe. Czy wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Okuninka

Okuninka,lubelskie

1 199 000 zł153 m² 7 836,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Okuninka j. Białe Oferuję do sprzedaży dobrze prosperujący lokal gastronomiczny o powierzchni około 77 m2, oraz dwa apartamenty do wynajmu o powierzchni po około 33 m2 każde ( sypialnia plus.