dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

739 989 zł110 m² 6 742,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Okazja dom 1a deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zielni. Nowe domy tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

174 900 zł110 m² 1 590 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię prosperującą i przynoszącą dochód restaurację znajdującą się przy ulicy Agatowej w Lublinie. Lokal ma powierzchnie 110m2 i położony jest w ciągu handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biała Podlaska,lubelskie

364 000 zł62 m² 5 824 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Jasne, ciche, mieszkanie w spokojnej okolicy obok psw. Idealne pod inwestycje oraz dla ciebie i twojej rodziny! Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Sidorskiej w Białej Podlaskiej To jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

468 810 zł52 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,09 m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 28,91 m2 z wyjściem na balkon, pokój o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

553 000 zł47 m² 11 798,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży: nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji! Lokalizacja: felin - ul. Z.Augusta Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

408 195 zł45 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal inwestycyjny z funkcją mieszkalną o pow. 45,36 m2 na 3 p. / 6 p. na Czubach. Zestawienie powierzchni: -Pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 16,25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Kamień,lubelskie

120 000 zł1 474 m² 81,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa w miejscowości Kamień przy ul.Malinowej. Miejscowość położona w odległości 5km od granic Chełma. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi gminnej - asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki-Kolonia

Prawiedniki-Kolonia,lubelskie

749 999 zł126 m² 5 966,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Okazja oferta deweloperska - rynek pierwotny! standard deweloperski bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! gmina głusk - prawiedniki-kolonia! cena gwarantowana! Projekt domu powiększony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stara Jedlanka

Stara Jedlanka,lubelskie

5 200 000 zł65 340 m² 79,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:65 340 m²

Szukasz dobrze prosperującego biznesu turystycznego? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam wielofunkcyjny ośrodek wypoczynkowy położony w samym sercu malowniczego Pojezierza Łęczyńsko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

921 060 zł71 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, zapoznaj się z aktualnymi promocjami. Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina, z pięknym widokiem na Stare Miasto i Ogród Saski. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sulimów

Sulimów,lubelskie

99 000 zł24 500 m² 4,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2,4500 ha w miejscowości Sulimów, jest to wieś w województwie lubelskim w powiecie hrubieszowskim, w gminie Dołhobyczów. Działka leży na terenie łąk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

1 139 657 zł84 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 83,86 m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 31,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lublin

Lublin,lubelskie

1 500 000 zł6 753 m² 222,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka numer ewidencyjny 6/3 oraz 6/4 każda działka w cenie 750000zł wydane warunki zabudowy pod dom wolnostojący i budynek gospodarczo garażowy, dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Dominów,lubelskie

950 000 zł150 m² 6 337,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

i podatku pcc uwaga -ostatnie 2 Bliźniaki Zabudowa jednorodzinna dwulokalowa- kupując stajesz się właścicielem gruntu pod budynkiem. Nie współdzielisz własności działki pod połówką bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

601 680 zł65 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja: miejsce naziemne gratis lub rabat na miejsce podziemne! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Pokój dzienny o pow. 20,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

631 300 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,13 m2. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,77 m2 z wyjściem na balkon o pow. 7,44 m2 Pokój o pow. 9,30 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przy Stawie

Lublin,lubelskie

767 000 zł64 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Tylko u Nas! Mieszkanie w centrum Lublina, usytuowane w pobliżu ulic Leszczyńskiego i Długosza, z widokiem na stadion Lublinianki i Park Saski. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Świdnik,lubelskie

479 000 zł49 m² 9 918,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku po generalnym remoncie, zlokalizowane w Centrum Świdnika bez piecyka gazowego. Przedstawiamy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

469 700 zł38 m² 12 396,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od developera! brak podatku pcc! Stan deweloperski - Lublin Bazylianówka - 8 min do centrum miasta. Zdjęcia poglądowe Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Piotrkówek,lubelskie

195 000 zł3 200 m² 60,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa w Piotrkówku, gm. Krzczonów. Miejscowość położona w odległości 20km od granic Lublina. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi gminnej - asfaltowej. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

635 881 zł62 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 61,76 m2 na 1 p. / 5 p. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,86 m2 z wyjściem na balkon, -Sypialnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Lublin,lubelskie

615 000 zł66 m² 9 350,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość w stanie deweloperskim na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowym trzypiętrowym bloku w dzielnicy Sławin. Lokalizacja To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Konopnica

Konopnica,lubelskie

570 000 zł5 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania piękną działkę w Konopnicy. Według warunków zabudowy na działce można wybudować budynek mieszkalny jednorodzinny z dopuszczeniem garażu w bryle budynku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

635 332 zł58 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 57,81 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na Sławinie. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 19,77 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beka

Biała Podlaska,lubelskie

290 000 zł37 m² 7 747,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Józefa Beka w Białej Podlaskiej! Na sprzedaż kawalerka z funkcjonalnym układem. Lokal o powierzchni 37,43 mkw (wraz z piwnicą) znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

528 220 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania O metrażu 53,90 m2 na 3 piętrze - południowy- zachód! najbardziej atrakcyjne! ceny mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

855 228 zł65 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem oraz do zamieszkania W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkanie o tym układzie pomieszczeń! możliwość oglądania mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Fajsławice

Fajsławice,lubelskie

1 200 000 zł18 490 m² 64,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu ofertę sprzeda nieruchomości w Siedliskach Pierwszych gmina Fajsławice składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni 1, 849 ha. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rejowiec Fabryczny

Rejowiec Fabryczny,lubelskie

639 000 zł86 m² 7 425,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Na sprzedaż starannie wykończony, wolnostojący, parterowy dom z 2021 r. znajdujący się w miejscowości Rejowiec Fabryczny. Parametry nieruchomości: powierzchnia użytkowa 86,05m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin,lubelskie

2 135 000 zł3 850 m² 554,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3850 m2. Działka w trakcie przekształcenia pod zabudowę wielorodzinną i budownictwo jednorodzinne. Wymiary działki 30x130. Jest możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom rodzinny w miejscowości Łany obok Krasnegostawu Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni 70m2 położony na prostokątnej działce w województwie lubelskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Pocztowa

Lublin,lubelskie

890 000 zł506 m² 1 758,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa w bliskim sąsiedztwie Dworca Metropolitalnego w Lublinie. Dojazd do działki od ul. Pocztowej. Wymiary całkowite: szerokość 17m, długość 29,50m, płaski teren. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

499 675 zł41 m² 12 325,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od developera! brak podatku pcc! zostały 3 ostatnie mieszkania o tej powierzchni! Stan deweloperski - Lublin Bazylianówka - 8 min do centrum miasta. Możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jadwigi

Biała Podlaska,lubelskie

227 000 zł37 m² 6 085,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

# rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,3m2, położone na 1 piętrze w Białej Podlaskiej, przy ulicy Królowej Jadwigi. Lokal składa się z 2 pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

515 000 zł57 m² 9 082,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym, położone w malowniczym otoczeniu osiedla Słowackiego-lsm. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dudzińskiego

Lublin,lubelskie

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Poszukujesz domu w centrum Lublina, ale i z dostępem do terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny wolnostojący w willowej/prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włodawa

Włodawa,lubelskie

999 000 zł2 532 m² 394,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 867 m²

Obiekty handlowo - biurowo - magazynowe z najemcami ( umowa długoterminowa) o powierzchni 2532 mkw, posadowione na działce 7867 mkw, dojazd bezpośrednio z ulicy w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Lublin,lubelskie

645 000 zł56 m² 11 518 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest atakcyjne mieszkanie znajdujące się na lubelskim lsm Lublin ul. Pana Tadeusza powiat lubelski Znakomita lokalizacja - blisko kluczowych uczelni, niedaleko centrum. Solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szastarka

Szastarka,lubelskie

1 580 000 zł209 m² 7 573,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 993 m²

Nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym w Szastarce w pobliżu Kraśnika o pow. całkowitej 208,61m2 (z czego pow. użytkowa to ok.164,6 m2) z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

710 976 zł63 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,48 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód. Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny o pow. 17,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

710 000 zł70 m² 10 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 69,98 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 30,04 m2.