dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

670 000 zł1 442 m² 464,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu piękną działkę z potencjałem położoną w pięknym, zacisznym miejscu, blisko natury, w Lublinie (dzielnica Zemborzyce). Niewątpliwym atutem działki jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,80 m² 11 755,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem 30 m | 2020 r. | parter | winda | Lublin, ul. Wyścigowa Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w bloku z komfortem jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł128,16 m² 9 363,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 128,16 m , usytuowane w kameralnym bloku z 2018 roku. Lokal został funkcjonalnie podzielony na dwa w pełni niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł262,68 m² 2 474,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Segment z garażem 2 niezależne lokale Osiedle Francuska Na sprzedaż segment w zabudowie szeregowej, położony na Osiedlu Francuska w Biała Podlaska, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

61 000 zł3 300 m² 18,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Lublin od 1650 m2 do 30000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej zlokalizowanej w parku logistycznym. Ilość bram wjazdowych i doków dostosowana jest do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł4 959 m² 393,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Tylko u nas - zapraszam- działka o pow.49 ar -idealna pod inwestycję przemysłowa , magazynową czy logistykę! W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²135 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: lokal handlowo - usługowy w reprezentacyjnym budynku w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Powierzchnia: 135 m2 , II piętro Biłgoraj, ul. 3 maja 18 Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,10 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m , zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie. Lokal składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 174 m² 55,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 2174 m2. Wydane są warunki zabudowy dzięki czemu można od razu rozpocząć realizację swojego wymarzonego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 914 m² 19,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek - Zażółkiew, gm. Krasnystaw Oferuję na sprzedaż trzy działki o łącznej powierzchni 39,14 ar (0,3914 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

2 164 000 zł17 316 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Działka o pow. 1,73 ha o wszechstronnym przeznaczeniu w doskonałej lokalizacji. Biłgoraj, ul. Biłgorajska Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł223 m² 3 582,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Bochotnicy 2,5km od rynku głównego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji turystycznych w Polsce Kazimierz Dolny. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1 ha poł. pomiędzy Męczenników Majdanka a ul. Wyzwolenia, w przeważającej części zabudowa jednorodzinna

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł3 880 m² 334,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka inwestycyjna położona w sąsiedztwie centrum handlowego. Nieruchomość gruntowa o łącznym obszarze 0,3880 ha, w skład której wchodzą 2 działki gruntu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł31,41 m² 12 702,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku z widną. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym 17,25 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł46,03 m² 4 736,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna propozycja mieszkania po generalnym remoncie położonego w centrum Terespola przy ulicy Granicznej 4. Ustawne i przytulne wnętrza dla osób szukających mieszkania z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł977 m² 982,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna w prestiżowej części Lublina. W mpzp oznaczona 11mn. Dopuszczalna zabudowa bliźniacza I szeregowa! Lokalizacja - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł87,20 m² 8 027,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny segment na kameralnym osiedlu w Białej Podlaskiej przy ulicy Kolonia Francuska. Idealne miejsce dla osób szukających segmentu na terenie Białej Podlaskiej ale.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł265 m² 2 260,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:127 m²

Biuro Vesta przedstawia dom (kamienica) w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacja w samym centrum Parczewa. Położenie łączące kompleks lokali handlowych i usługowych na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę z dobrym dojazdem do miasta? A może zależy Ci na spokojnym sąsiedztwie i pięknej okolicy? Prezentujemy działkę zlokalizowaną w bardzo ładnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Rezerwacja oferty rezerwacja oferty rezerwacja oferty ** Oferta tylko w Biurze knc city Lublin ul. Krótka 4 ** Atrakcyjny dom na zadbanej działce z szybkim dojazdem do\z Lublina S17 i 12 ( 33.

Szczegóły ogłoszenia

2 482 400 zł232 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 232m2, lublin, konstantynów Lokal typu "open space", doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal w pierwszej linii zabudowy, ogrzewanie miejskie, duża.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wrotków. Okna mieszkania wychodzą na północ i zachód z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł103,63 m² 5 587,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który znajduje w nowo budowanej inwestycji Osiedle Słoneczne Pojezierze Park II w Łęcznej- podzamcze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42,93 m² 7 570,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie przy ul. Stefana Żeromskiego feruje na sprzedaż mieszkanie na 3 piętrze przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej blok bez windy. Mieszkanie w stanie częściowo wykończonym do.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 zł256 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynki produkcyjno-biurowe - gmina Niedrzwica Duża Hala o powierzchni około 170m2 oraz biuro (2 pomieszczenia) + część socjalno-sanitarna o powierzchni około 86m2 (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł79 m² 10 126,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 79m2, lublin, lsm Lokal wynajmowany - więcej informacji w biurze! Sala sprzedaży + zaplecze socjalne z toaletą + pomieszczenie gospodarcze, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł143,30 m² 8 374,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom na sprzedaż Kolechowice-Kolonia 143 m , działka 45 arów, fotowoltaika 13,16 kw, garaż 3-stanowiskowy Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 143 m położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 001 m² 124,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1001m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Wólce Krasienińskiej, 15km od granic Lublina. O nieruchomości: wymiary działki 22mx45m Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 925 505 zł142,63 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy, o powierzchni całkowitej 142,63 m2 mieszczący się w centrum w Lublinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł714 m² 12 464,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokalizacja: lublin, sławin Powierzchnia całkowita: 714 m2 Cena: 8 900 000 zł Oferta na wyłączność - Biuro Nieruchomości Kwadrat Opis nieruchomości Wjeżdżając na teren tej rezydencji, od razu.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 110 m² 76,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży 6 działek budowlanych po około 1 100 m każda, położonych w spokojnej i zielonej części Międzylesia (gmina Tuczna, powiat bialski). Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł68 m² 5 955,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:273 m²

Dom po generalnym remoncie 68 m z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała Podlaska Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości! To.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58,22 m² 8 227,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przedmiot sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58.22 m , usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku z 1961r. przy ul. Sokolej 5 w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł1 680 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana usługowo mieszkaniowa o pow. 1569 m2, cena netto + vat, możliwość podziału. . Dla terenu 1mn, 2mn, 3mn, 4mn, 5mn, 6mn, 7mn, 8mn, 9mn, 10mn, 11mn, 12mn, 38mn ustala się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł157 m² 4 350,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko metry i ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,70 m² 11 649,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Narutowicza w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie usytuowanym na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

4 341 zł300 m² 14,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni od około 300m2 do około 4000m2 niemce - ok. 10km od Lublina. Łatwy dostęp do obwodnicy Lublina. Do wynajęcia dowolne powierzchnie magazynowe tj składowanie palet na posadzce lub.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł86,70 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie na Felinie - ul. Królowej Jadwigi Zapraszamy do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 87 m2, położonego na parterze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

525 zł1 311 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w dzierżawę działkę o nr. 516/7 zlokalizowaną w miejscowości Chotyłów przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 503 zł40,86 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko Teraz! super Oferta! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Prezentujemy ofertę nowego mieszkania nr 10 - 2 -pokojowe o powierzchni 40,86 m , zlokalizowanego na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij