dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 405 ogłoszeń

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się na ul. Dziewanny ( Osiedle Wiśniowy Sad). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią (z salonu wyjście na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,99 m² 8 424,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 44,99 m , położone na wysokim parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Mełgiewskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 153 zł52,91 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Nowa cena! Nowa inwestycja "dominów Rynek" przy ul. Parkowej w Dominowie, gm. Głusk, lublin. Termin realizacji IV kwartał 2026 r. Oferujemy mieszkania w metrażach od 33,84 m2 do 67,74.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 539 m² 109,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Radzyń Podlaski, ul. Podlaska Powierzchnia: 1539 m Teren: płaski, w pełni przygotowany pod zabudowę Zabudowa: sąsiedztwo domów jednorodzinnych o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł79,30 m² 7 490,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na poddaszu w bliźniaku przy ul. Gajowej (dzielnica Sławin). Mieszkanie składa się pokoju dziennego 36,9 m2, sypialni 13,3 m2, kuchni 10,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł91,50 m² 12 896,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament z dużym tarasam i niepowtarzalnym widokiem na wąwóz Rury - zlokalizowany na ostatniej kondygnacji kameralnego bloku przy ul. Dziewanny w dzielnicy Czuby Północne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł137,50 m² 6 465,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (jeden lokal) o powierzchni całkowitej 137,5 m , zlokalizowany w Wilczopolu, tuż przy granicy Lublina, w rejonie ul. Wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

36,84 zł/m²950 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość komercyjną o powierzchni 950 m2, znajdującą się na ul. Tysiąclecia w Kraśniku. Sala sprzedaży obejmuje powierzchnię 746 m2, dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²56 m² 2 408 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 56m2 - południowa część Lublina Bardzo dobra lokalizacja, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu, budynek biurowy, widoczny z ulicy, pierwsza linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł950 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną o powierzchni 950 m2, znajdującą się na ul. Tysiąclecia w Kraśniku. Sala sprzedaży obejmuje powierzchnię 746 m2, dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,25 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Chełmie przy ul. Wołyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 53,25 m2 usytuowana jest na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł36,70 m² 19 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w inwestycji Art Deco przy ul. Spokojnej 10 to wyjątkowa oferta w sercu Lublina, w odrestaurowanej, ponad stuletniej, zabytkowej kamienicy wyposażonej w nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł210 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 210 m , położony w miejscowości Motycz, gmina Konopnica, na dużej i zielonej działce o powierzchni 22 ary (2200.

Szczegóły ogłoszenia

419 868 zł32,30 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone na dzielnicy Czechów, usytuowane na 4 piętrze w bloku z 1977 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 557 zł48,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł167 m² 50,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta domu na wynajem w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjny dom na wynajem w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej (wjazd od ulicy Ustronnej). w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł79,27 m² 8 161,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Ułanów, czuby. Duże mieszkanie z tarasem i możliwością dokupienia garażu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o powierzchni 9548 m2 w miejscowości Antoniów-Kolonia gmina Milejów. Działka ma wymiary 23,5 m x 406 m i ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47,54 m² 8 413,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł38,77 m² 9 208,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

106,77 zł/m²16,70 m² 1 783 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestrzeń biurową zlokalizowaną na pierwszym pietrze w nowoczesnym budynku biurowym, położonym w centrum miasta. Powierzchnia pokoju biurowego to 16,7 m2 (21,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo - usługowy zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy - Śródmieście - przy głównej ulicy z bardzo dobrą ekspozycją. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł394,89 m² 2 253,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 116 m²

Opis: szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z komfortem, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na wodę? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Wincentowie (koło.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł59 m² 7 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 59 m2 położone w sąsiedztwie Politechniki Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 534 000 zł14 136 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow 1,4 ha. Świdnik Strefa Aktywności Gospodarczej Działka usługowa w mpzp oznaczona symbolem U i U-P, usługi oraz usługi i przemysł. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 474 m² 67,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szybki dojazd do Chełma i pełne uzbrojenie to połączenie, które dziś decyduje o wartości działki. Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - ul. Kmicica, 66 m Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , zlokalizowane na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł70 m² 13 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Dlaczego warto zainwestować w tę nieruchomość? 1. Stabilny przychód: już teraz jeden z lokali jest wynajęty, co oznacza, że inwestycja zaczyna przynosić zyski od pierwszego dnia. Przychód.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 128 m² 465,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 279 m²

Doskonała lokalizacja, duży potencjał i świetne warunki do życia. Dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnej części Biłgoraja w sąsiedztwie terenów zielonych Biłgoraj, ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł63,30 m² 8 688,78 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,3 m2, położone na ul. Hirszfelda (obok um oraz usk nr 4). Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze i składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł94 m² 1 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż obiekt po dawnym sklepie, położony w spokojnej miejscowości Walinna, w gminie Komarówka Podlaska. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 700 m , z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

163 500 zł1 635 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w drugiej lini zabudowy o powierzchni 1635 m2 w miejscowości Zajaczków gm. Opole Lubelskie. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 478 m² 261,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o powierzchni 25 arów przy ulicy Góry w Kazimierzu, zaledwie 2,5 kilometra od Rynku z możliwością budowy dużego, eleganckiego domu lub podziału na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 410 000 zł236,25 m² 10 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom, położony przy ulicy Uzdrowiskowej w miejscowości Dąbrowica gm. Jastków, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Nałęczowskiej oraz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł135,90 m² 4 709 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Lokalizacja: szopinek/kalinowice, gm. Zamość, powiat zamojski, woj. lubelskie Nieruchomość położona w miejscowości szopinek/kalinowice w gminie Zamość w jednej z atrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 893 zł43,70 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów północny! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! idealne dla inwestorów pod wynajem! Zadzwoń i zapisz się na prezentacje! Na sprzedaż nowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł53,55 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53,55 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Koszary w Zamościu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

99,34 zł/m²6,04 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia mały lokal użytkowy, położony w centrum Lublina, doskonale wyeksponowany, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. 1. O G Ó L N E I N F.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł150 m² 10 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż, powierzchnia około 150m2, lublin , lsm lokal Z długoterminowym najemcą! Obecnie prowadzone jest Przedszkole, lokal składa się z dwóch sal, kuchni, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 251 m² 132,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o doskonałych parametrach na wyjątkowym osiedlu w sąsiedztwie lasu Nadrzecze , gm. Biłgoraj Położenie i okolica: nieruchomość położona jest w Nadrzeczu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł248 m² 5 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowoczesny dom premium z tarasem, ul. Łanowa, zamość Ten dom od progu daje poczucie przestrzeni, jakości i spokoju. To propozycja dla osób, które szukają luksusowego, dopracowanego domu,.