dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 078 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 078 ogłoszeń

167 500 zł40 m² 4 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o powierzchni 40 m , położony w ścisłym centrum Biała Podlaska na ulicy Stanisława Moniuszki. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

: lokalizacja: ul. 3 maja 47, biłgoraj parter : W kilku słowach: nowoczesny budynek w centrum Biłgoraja i funkcjonalny lokal o powierzchni 25 m z witryną okienną od strony.

Szczegóły ogłoszenia

16,33 zł/m²300 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 300 m2 , różne przeznaczenie gastronomiczne, handlowe biurowe, w remontowanym budynku przy ul. Krochmalnej. Możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Kondygnacja -1 cena.

Szczegóły ogłoszenia

7,55 zł/m²265 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy ( parter+piwnica) o łącznej powierzchni około 265m2 - Lublin, lokal zlokalizowany w środku osiedla, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²29,95 m² 1 617 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego o powierzchni 29,95 m , usytuowanego na trzecim piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²16 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Samodzielny lokal biurowy, atrakcyjna lokalizacja, pierwsze piętro, duży parking, cena netto + 7 zł opłaty serwisowej+ 150 zł czynsz

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł800 m² 3 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek warsztatowo-magazynowy o powierzchni 800 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 3500 m2. Istnieje możliwość podziału na klika lokali z odrębnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,2 m , aktualnie zaadaptowane na lokal usługowy, położone przy ul. Narutowicza w Lublinie, na 1 piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł251 m² 7 131,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy ok 250 m - gotowy pod różnego typu inwestycję | Lublin, ul. Szwoleżerów Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 250 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

9 499 000 zł934 m² 10 170,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek mieszkaniowo usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 934 m , usytuowany na działce o powierzchni 1397 m . To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²76 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 75m2 - Lublin, centrum 1 piętro, budynek po generalnym remoncie, lokale klimatyzowane, dostępne również lokale o powierzchni około 74m2 (p1).

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy Trzydnik Duży, woj. lubelskie Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 450 m , zlokalizowany w centrum miejscowości Trzydnik Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²31,10 m² 1 213 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale w budynku biurowo-usługowym - Lublin, ścisłe Centrum, budynek z windą oraz ochroną (recepcja), obecnie dostępne pomieszczenia biurowe na piętrach: - 34m2 / piętro 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²42 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 42m2 - Lublin, centrum Pierwsze piętro, lokal wymaga odświeżenia - właściciel partycypuje w ewentualnych kosztach remontu! Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie użytkowe zlokalizowane w jednym z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych budynków w ścisłym centrum Tomaszowa Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 800 zł2 018 m² 1 486,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt składająca się z zespołu budynków o łącznej powierzchni 2.018m2 położna na działce o łącznej powierzchni 1,27ha w Wierzbicy. Nieruchomość wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²236 m² 12 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o łącznej powierzchni 236m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Budynek Nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Bronowice w Lublinie, oferujący funkcjonalne powierzchnie biurowe dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

14,77 zł/m²67,70 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia: atrakcyjny lokal usługowy o wysokim standardzie w centrum Turobina Turobin, ul. Dekerta 16 Położenie i okolica: nieruchomość położona w urokliwej gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Okazja inwestycyjna: wielofunkcyjny obiekt 400 m2 w sercu Trzeszczan Biznes z perspektywą Cena: 2 390 000 pln Lokalizacja: trzeszczany Pierwsze 141, pow. hrubieszowski Powierzchnia użytkowa: 400.

Szczegóły ogłoszenia

16,36 zł/m²1 100 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

******* wyjątkowe miejsce na zajęcia grupowe, retreat, szkolenia, ośrodek itp.! ******* Oferujemy Państwu na wynajem niesamowitą, przestronną nieruchomość w pełni wyposażoną, umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł600 m² 6 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Kamień to urokliwa miejscowość położona w bliskiej odległości od Wisły, która nadaje jej niepowtarzalnego uroku oferując jednocześnie dostęp do naturalnego piękna. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²30 m² 1 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale usługowo-biurowe i magazyny do wynajęcia - Lublin Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne lokale usługowo-biurowe oraz magazyny w bardzo dobrej lokalizacji w Lublinie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł12 m² 11 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wykończone lokale użytkowe, w biurowcu, w sprzedaży lokale wynajęte lub puste do prowadzenia własnej działalności. Lokale po generalnym remoncie. Ogrzewanie miejskie

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²165 m² 4 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: duży lokal użytkowy w najlepszej lokalizacji w mieście! powierzchnia: 165 m2, parter Biłgoraj ul. Lubelska 7 Położenie i okolica: atrakcyjna, widoczna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł79,63 m² 5 877,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży gotowy do użytkowania lokal o powierzchni ok. 80m2 położony w Białej Podlaskiej przy ul. Żeromskiego 45. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia osobnego, zamykanego.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

ul. Wrońska, bronowice Do wynajęcia powierzchnie biurowe, biurowo - produkcyjne. Lokale do własnej adaptacji. Lokal usytuowany na parterze. Wewnątrz budynku winda towarowa. Pod lokalem znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

28,21 zł/m²117 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: nowe miejsce na nowy biznes! Lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum miasta. Biłgoraj ul. Kopernika 23b pow. 117 m , I piętro Położenie i okolica: atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²93 m² 3 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

4 pokoje / Blisko centrum / Dostępny parking Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni biurowej w dobrze skomunikowanej części miasta, ta oferta będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł750 m² 5 066,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Gotowy Biznes - Agroturystyka znajdująca się w okolicach Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. 1.26ha działki usługowo-turystycznej, która graniczy ze stawami (z możliwością ich.

Szczegóły ogłoszenia

30,12 zł/m²59,76 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 59,76m2 - Lublin , Centrum Lokal typu "open space" - obecnie przechodzi generalny remont! Bardzo dobra lokalizacja! Główny ciąg pieszych, wejście z ulicy, trzy sale,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 50m2, piaski Sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze z toaletą, ogrzewanie - klimatyzacja (ciepło-zimno), witryny wystawowe, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

99,79 zł/m²70,15 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 70,15m2 - Lublin, śródmieście Lokal widoczny z ulicy, parter, duża witryna wystawowa, lokal typu "open space" - obecnie duża sala sprzedaży, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²369,11 m² 14 764 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 369,11m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży, toalety w częściach wspólnych budynku, możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

2 577 120 zł436,80 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni całkowitej około 436,8m2 - Lublin, czechów Dwie kondygnacje - lokal dwupoziomowy (niski i wysoki parter), lokal handlowo-usługowy, wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²435 m² 30 450 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 435m2 - Lublin Lokal obecnie wykończony! Duża witryna wystawowa, główny ciąg pieszych, ulica o dużym natężeniu ruchu, lokal typu "open space", instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni 145m2 , znajdujący się na parterze w kamienicy , w bliskiej odległości od centrum Lublina. W skład lokalu wchodzą : - otwarta przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wynajem bez prowizji od Wynajmującego. Propozycja najmu lokalu usługowego o powierzchni 85,97 m2 w standardzie deweloperskim, usytuowanego na parterze z witrynami od strony wschodniej (widok.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 40 mkw. na Ii piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Łazienka z wc na korytarzu do.

Szczegóły ogłoszenia

59,48 zł/m²50,44 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 50,44m2 - Lublin, śródmieście Sala sprzedaży o powierzchni około 35,34m2; wymiary sali sprzedaży około 5,7m x 6,2m, ogrzewanie klimatyzacją,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij