dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 078 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 078 ogłoszeń

40 zł/m²26,41 m² 1 056 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 26,41m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży, toalety w częściach wspólnych budynku, możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł201 m² 6 965,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 201m2 z - Lublin, czuby. Lokal dobrze widoczny z głównej ulicy, blisko przystanek mpk. Dwa wejścia z ulicy, duże witryny wystawowe, duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

36,44 zł/m²68,60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o nr. 85.

Szczegóły ogłoszenia

19,64 zł/m²280 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo -magazynowy, pow.280 m2 można zwiększyć powierzchnię do 1500 m2. Wszystkie media, duży plac przed budynkiem. Budynek ogrzewany

Szczegóły ogłoszenia

89,39 zł/m²145 m² 12 962 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 145 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: twój biznes widoczny z daleka! Doskonale wyeksponowany lokal na parterze w ścisłym centrum miasta. Biłgoraj ul. Kopernika 23b pow. 65 m , parter Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lublin, ul. Wschodnia 19 | lokal 28 m z osobnym wejściem | centrum Lublina Na sprzedaż niewielki lokal użytkowy w centrum Lublina, przy ul. Wschodniej 19 w centrum Lublina. Lokal ma 28.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²96 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 96m2, lublin, konstantynów Lokal typu "open space", możliwość dostosowania lokalu według potrzeb najemcy, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

25 230 880 zł3 153,86 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale na sprzedaż, powierzchnie od 289m2, lublin, czuby Możliwość zakupu pojedynczego lokalu! Lokale z najemcami! Dostępne powierzchnie: 326,64m2 - uzyskiwany czynsz najmu: 16 596,58zł netto -.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²5 450 m² 163 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia hali produkcyjno-magazynowej o łącznej powierzchni 5.450 m2, zlokalizowanej w Lublinie na Tatarach. Hala składa się z dwóch hal o powierzchni 2.740m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²80 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 80m2 - Lublin, ścisłe Centrum ulica Kołłątaja Własne wejście, znajdujące się w bramie, lokal "podzielony" składający się z: - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł69,87 m² 14 297,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 70 m , położony na parterze kamienicy w centrum miasta! Doskonała lokalizacja zapewnia świetną ekspozycję, łatwy dojazd i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł147,24 m² 5 976,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lublin, ul. Godebskiego Wieniawa Parter - 3 niezależne lokale + piwnicy gratis - łącznie 113,34 m - możliwość funkcji mieszkalnej lub usługowej! Ten lokal w Lublinie już zarabiał. Teraz.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł42,65 m² 3 282,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu biurowo-usługowy o powierzchni 42,65 m2, położonego w budynku przy ulicy Janowskiej 66a w Białej Podlaskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²240 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz przestrzeni biurowej z zapleczem magazynowym? Większej powierzchni? Mam coś dla Ciebie! Oferta wynajmu pomieszczeń biurowych i magazynowych! Lublin, wrotków ul. Ciepłownicza 6a.

Szczegóły ogłoszenia

3 140 000 zł1 255,84 m² 2 500,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny obiekt gastronomiczno-hotelowy o powierzchni 1.500 m2 położony na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 75 m2, w ścisłym Centrum Lublina, składający się z trzech pomieszczeń oraz toalety oraz miejsce parkingowe na terenie posesji. Media: czynsz najmu 2500zł/mc netto + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²89,54 m² 3 492 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pawilon handlowo/usługowy o powierzchni około 89,54m2, lublin. Miejsce handlowo-usługowe o dużym natężeniu branży handlowych i usługowych. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł275 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale użytkowe / mieszkalne w centrum Białej Podlaskiej możliwość wyodrębnienia Opis nieruchomości Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali w budynku usługowo-handlowo-mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł1 342 m² 1 855,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek o powierzchni około 1342m2 - Lublin, lsm Budynek o trzech kondygnacjach nadziemnych, lokal na parterze typu "open space" - przeznaczenie komercyjne, powierzchnie na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł525 m² 1 007,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferuję budynek murowany o charakterze magazynowo-warsztatowym, położony w miejscowości Łaziska w gminie Opole Lubelskie. Budynek został wybudowany w 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 214 m , usytuowany w samym sercu Zamościa. Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz przestronne witryny, które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²42,70 m² 2 306 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Chodźki 10 to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Lublina, oferujący atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Budynek składa się z 7 pięter. Typowe piętro ma.

Szczegóły ogłoszenia

30,97 zł/m²113 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 153 mkw., składający się z dużej sali - ok. 110 mkw., dwóch pokoi o pow. 14 mkw. i 28 mkw., na piętrze w III-piętrowym budynku. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²250 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 250 m2 ul. Długa , atrakcyjne położenie, możliwość wynajęcia mniejszej lub większej powierzchni, cena netto + vat

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł54,34 m² 7 361,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni około 54,34m2- lublin- centrum. Główny ciąg pieszych, ulica o dużym natężeniu ruchu. Wejście z ulicy (dwa wejścia ), duże witryny wystawowe. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²130 m² 3 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia część budynku przy ul. Czartoryskich 6 (130 m2 na jednym piętrze lub 260 m2 na dwóch piętrach). Idealne na cele biurowe, siedzibę firmy, spa, gabinety kosmetyczne i inne. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²36 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale biurowe: bardzo atrakcyjna lokalizacja - Bronowice. Powierzchnie biurowe do wynajęcia - 3 pokoje o powierzchni od ok. 12 m 2 Ceny zaczynające się już od 480 zł netto miesięcznie za.

Szczegóły ogłoszenia

54,96 zł/m²73 m² 4 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 73 m 2 w nowym biurowcu. Lokal zlokalizowany na 2 piętrze, budynek wykończony w wysokim standardzie, ogrzewanie miejskie, czujniki dymu, okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²133,70 m² 5 348 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Niepowtarzalny lokal biurowy z antresolą - Stare Miasto Do wynajęcia wyjątkowy, funkcjonalny, bardzo jasny lokal biurowy przeznaczony pod działalność biurową/usługową w miejscowości Lublin.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²409 m² 6 340 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 409 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

669 475 zł61 m² 10 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 61 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego bloku przy ulicy Różanej w Lublinie. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²21,23 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Centrum Lublina. Elegancki budynek z windą. Dobry standard. Lokalizacja Centrum, obok Placu Litewskiego. Informacje O nieruchomości Oferujemy do wynajmu pomieszczenie biurowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni łącznej około 160m2 - Lublin, centrum najbliższe okolice ul. Krakowskie Przedmieście Doskonały pod działalność gastronomiczną, zatwierdzony projekt technologiczny do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

1 338 600 zł194 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 194m2, lublin, czuby Parter - około 70m2, piwnica około 124m2, toaleta, duże witryny wystawowe w powierzchni parterowej, wejście bezpośrednio z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 100m2 - Lublin, centrum Lokal po generalnym remoncie! Lokal doskonały pod kancelarię lub działalność biurową, wejście bezpośrednio do dużego.

Szczegóły ogłoszenia

40,73 zł/m²34,37 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²500 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:garaż

Opis lokalu: * Powierzchnia dostosowana do działalności medycznej, składająca się z 10 gabinetów o powierzchni od 12 m do 30 m : - 3 gabinety wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

64,29 zł/m²70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 70m2 - Lublin, śródmieście - bardzo dobra lokalizacja handlowo/usługowa. Ulica o dużym natężeniu ruchu, główny ciąg pieszych. Wejście z ulicy, witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

182 952 zł25,87 m² 7 071,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł960 m² 677,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem Wohyń, gm. Radzyń Podlaski, woj. lubelskie Lokalizacja: wohyń, działka nr 866/2, obręb 0014 Powierzchnia działki: 5 600.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij