dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 078 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 078 ogłoszeń

30 zł/m²2 740 m² 82 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 2.740 m2, zlokalizowanej w Lublinie na Tatarach. Hala jest częścią kompleksu o powierzchni składającego się z 4 hal.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł800 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna w prestiżowej lokalizacji 800 m w samym centrum Janowa Podlaskiego. Na sprzedaż oferowany jest imponujący piętrowy dom handlowy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w centrum Nałęczowa o powierzchni około 60,00 m2. Prezentowany lokal znajduje się na parterze i świetnie nadaje się na gabinet lekarski lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

64,40 zł/m²31,81 m² 2 049 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet lekarski do wynajęcia: powierzchnia 31,81m2 (pow.gabinetu 24,26m2), LSM/Śródmieście , w budynku prowadzone są usługi medyczne, do wynajęcia pozostają dwa gabinety lekarskie, mile widziani.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy o pow ok. 58 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji naprzeciwko biłgorajskiego ratusza Biłgoraj, ul. Kościuszki 11 Położenie i okolica: korzystna,.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²134 m² 11 926 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze budynku usługowego przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Powierzchnia lokalu to 134 m2. Lokal w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni łącznej około 160m2 - Lublin, centrum najbliższe okolice ul. Krakowskie Przedmieście Lokal doskonały pod każdy rodzaj działalności - przystosowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy zlokalizowany na I piętrze budynku usługowo-biurowego przy ul. Wojciechowskiej. To idealna propozycja dla firm poszukujących przestrzeni gotowej do.

Szczegóły ogłoszenia

58,67 zł/m²24 m² 1 408 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal 19 m2 w biurowcu w centrum miasta. Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 24 m (powierzchnia użytkowa: 1 9 m ) zlokalizowane w samym centrum miasta. Biuro znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny, stylowy lokal użytkowy wraz z dwoma mieszkaniami w Lublinie przy ul. Tysiąclecia, w domu wolnostojącym posadowionym na działce o pow.15 arów.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł88 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal jako budynek wolnostojący o pow. 88 m2 wraz z terenem wokół (ogródek) o pow. 85 m2 znajdujący się przy ul. Kołłątaja w Puławach woj. lubelskie. Lokal: -powierzchnia 88.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

66 320 zł8,29 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Dobry adres dla przedsiębiorczych! Lokale użytkowe w centrum miasta Biłgoraj, poprzeczna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Poprzecznej znajdującej się w ścisłym centrum Biłgoraja.

Szczegóły ogłoszenia

54,59 zł/m²458 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 458 m , zlokalizowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Przestrzeń typu open space stanowi idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnego biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 012 zł377 m² 6 604,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż This offer is also available in English. For more details in English, please do not hesitate to contact me directly obiekt usługowo-magazynowy w centrum Urszulina - gotowy biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

28,87 zł/m²277,10 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

643 680 zł43,20 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży nowoczesnej przestrzeni biurowej o łącznej powierzchni 43,20 m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze prestiżowej inwestycji Wieniawska 11. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

93,33 zł/m²15 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 15m2 - Lublin, śródmieście Świetna lokalizacja handlowa, duże natężenie ruchu, wejście z ulicy, ogrzewanie gazowe, czynsz najmu 1400zł brutto, polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł145,26 m² 6 815,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży jednopoziomowy lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele usługowe, handlowe lub biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²164 m² 8 855 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość - lokal usługowo-handlowy w Krasnymstawie (ph Złoty Róg), o powierzchni 164 mkw. Park Handlowy Złoty Róg to nowoczesny obiekt handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

39,73 zł/m²73 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na wynajem kompaktowe biuro o powierzchni ok. 73 m2. Lokal składa się z 3 pomieszczeń w tym dwa niezależne pokoje biurowe oraz część open space. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 286,80 m² 1 359,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż kompleks przemysłowy po byłym zakładzie produkcyjno-usługowym, zlokalizowany w północnej części miasta Chełm, bezpośrednio przy ul. Ceramicznej. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,80 m² 10 044,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w Lublinie o pow. 44,80 m2. usytuowany na drugim piętrze w budynku przy ul. Okopowej 14 w Lublinie. Lokal składa się trzech głównych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym na -1 / 1 piętro w budynku przy ul. Relaksowej 25 na Sławinku, osiedle Botanik. Wjazd do budynku od ul. Relaksowej. Szlaban i brama.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²44,80 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

80,96 zł/m²19,80 m² 1 603 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Jasny, odświeżony, gotowy do pracy Do wynajęcia lokal przeznaczony pod działalność biurową w Lublinie (dzielnica Śródmieście) w niedalekiej odległości od Placu Litewskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

63,98 zł/m²23,85 m² 1 526 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową w ścisłym Centrum miasta w budynku klasy A, powierzchnia: pokój o powierzchni 18,85m2 (powierzchnia rozliczeniowa 23,85mkw) na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60,50 m² 5 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę sprzedaży 61-metrowego lokalu użytkowego na osiedlu Sławinek ul. Kolorowa. Lokal posiada urządzoną księgę wieczystą. Dotychczas wynajmowany był pod najem krótkoterminowy na.

Szczegóły ogłoszenia

62,82 zł/m²29,37 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal o głównych wymiarach 4,8 m x 6,15 m, który jest wyposażony w meble biurowe. Na tej samej kondygnacji są usytuowane dwa lokale o podobnej powierzchni które.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem klimatyzowane lokale biurowo- usługowe o powierzchni 15 lub 18 m2 zlokalizowane w biurowcu przy ul. Willowej na Botaniku. Warunki najmu: 80 zł/ m2 netto, +vat 23%, prąd wg zużycia,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł76 m² 7 697,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 81m2 mieszczący się przy ul. Domeyki w Lublinie. Lokal znajduje się w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży powierzchnia 110m2 w Śródmieściu Lublina. Lokal dwupoziomowy, położony jest na parterze oraz 1 piętrze z bezpośrednim wejściem od ulicy, duże witryny, widne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy do wynajęcia, powierzchnia około 50m2, ,Lublin, śródmieście Budynek w pierwszej linii zabudowy, w głównym ciągu komunikacyjnym, lokal znajduje się na 4 pietrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

7,02 zł/m²229 m² 1 607 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczeń o łącznej powierzchni 229,70 m2 usytuowanych w budynku dworca Radzyń Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł678,53 m² 10 242,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica na sprzedaż. Na sprzedaż w pełni skomercjalizowana kamienica inwestycyjna zlokalizowana w Lublinie przy ul. Targowej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł377 m² 5 291,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż This offer is also available in English. For more details in English, please do not hesitate to contact me directly obiekt usługowo-magazynowy w centrum Urszulina Wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł18,83 m² 4 514,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro vesta przedstawia garaż na sprzedaż, zlokalizowany na osiedlu Węglin Południowy w Lublinie. Zamykany murowany boks garażowy o powierzchni 18,83 m2 znajduje się w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

7,01 zł/m²241 m² 1 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczeń o łącznej powierzchni 241,50 m2 usytuowanych w budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²220 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem - 220 m | parter | nowe osiedle | ul. Nałęczowska 16 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

35,17 zł/m²58,29 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

29,85 zł/m²67 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal handlowo usługowy położony w Lublinie przy ul. Jana Sawy 10, możliwość przeznaczenie na gastronomię możliwość wynajmu dodatkowo 150 m2 na ogródek

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł137,60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy położony na parterze bloku na Czechowie. W pobliżu ul. Koncertowej. Atrakcyjna cena. Lokal dwupoziomowy, składają się na niego: parter: recepcja, sala sprzedaży,.