dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 079 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Lublin,lubelskie

399 000 zł47 m² 8 523,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy - Lublin, śródmieście, al. Piłsudskiego 9 Lokal znajduje się na rogu ulic: piłsudskiego / Szczerbowskiego Wejście do lokalu: od al. Piłsudskiego (3 schodki) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

1 490 000 zł143 m² 10 412,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż - ul. Pogodna 36, lublin Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Pogodnej 36 w Lublinie. Powierzchnia i układ lokalu: łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł445 m² 4 386,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż piętra w budynku biurowo-usługowym o powierzchni ponad 400 m, które jest już w całości wynajmowane, to bardzo atrakcyjna oferta inwestycyjna. Szukasz pasywnego dochodu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Lublin,lubelskie

398 000 zł24 m² 16 439,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 24,21 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Poniatowskiego

Krasnystaw,lubelskie

2 850 000 zł677 m² 4 209,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo - usługowy z częścią mieszkalną. Budynek w całości wynajęty ( informacje dotyczące cen najmu dostępne w naszym biurze) lokal poziom -1 ( 143,4 m2 ) lokal parter (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

1 483 000 zł101 m² 14 738,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 100,62 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Trojaczkowice

Trojaczkowice,lubelskie

3 170 000 zł634 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny budynek z 2013 roku w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

568 000 zł54 m² 10 616,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz lokalu pod prowadzenie działalności? Mieszkania pod inwestycję? Wynajem? Ta oferta Cię zainteresuje, sprawdź! opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż rozkładowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

25 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sala treningowa 60 m2, idealna dla ćwiczeń treningów personalnych itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł80 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

2 250 000 zł155 m² 14 496 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 155,21 m , zlokalizowany na parterze nowego budynku w okolicy ul.Jutrzenki w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

20 zł/m²90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość na wynajem, 90 m2, lublin. Polecam Państwu na wynajem budynek wolnostojący o pow. ok 90 m2 położony przy ulicy Karola Namysłowskiego w Lublinie. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

2 357 770 zł135 m² 17 413,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 135,4m2 zlokalizowane na parterze w bloku mieszkalnym z garażem podziemnym. Lokal położony w otoczeniu szpitali i uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 200m2, zlokalizowany w ścisłym centrum Łęcznej. Nieruchomość położona jest na parterze, co daje szerokie możliwości adaptacyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

149 000 zł130 m² 1 146,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię działającą restaurację ścisłe Centrum, warunki do uzgodnienia. Cena obejmuje całe wyposażenie, know-how, baza klientów, możliwość kontynuacji działalności jako restauracja sushi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

93,10 zł/m²145 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 145 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

97,82 zł/m²180 m² 17 608 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej/jasnej o pow. 150 m2 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

105,81 zł/m²80 m² 8 465 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy o pow. 80 m2 z dużymi witrynami w budynku przy ul. Jasnej. Dojście do lokalu od ul. Jasnej i ul. Wieniawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Lubelska

Puławy,lubelskie

31,98 zł/m²250 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w ścisłym centrum Puław ul. Lubelska 2C, obok Galerii Zielonej. Pomieszczenia przygotowane pod działalność gastronomiczną, w lokalu znajdowały się restauracje, ostatnio tania odzież.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Trojaczkowice

Trojaczkowice,lubelskie

23,66 zł/m²634 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wynajem prosperującego hotelu w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny budynek z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Lublin,lubelskie

478 000 zł28 m² 17 041 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 28,05 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wschodnia

Lublin,lubelskie

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szukasz taniego lokalu w samym centrum Lublina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! ważne! Istnieje możliwość zmiany przeznaczenia nieruchomości na lokal mieszkalny! na sprzedaż spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kozubszczyzna

Kozubszczyzna,lubelskie

60 zł/m²42 m² 2 531 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal biurowy/usługowy 42,18 m z fotowoltaiką i klimatyzacją. Kozubszczyzna, gm. Konopnica | Trasa Konopnica-Motycz Szukasz idealnie zbalansowanej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

agencja nieruchomości Lublin* Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Lublina - na dowolną działalność biurową typu biuro podatkowe, kancelaria prawna, usługi doradcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Janów

Janów,lubelskie

3 140 000 zł1 256 m² 2 500,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny obiekt gastronomiczno-hotelowy o powierzchni 1.500 m2 położony na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

100,78 zł/m²89 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 89,30 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiej 11 w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Lublin

Lublin,lubelskie

2 035 756 zł245 m² 8 308,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: całe piętro - 8 lokali studenckich | 245 m | Lublin Na sprzedaż oferujemy całe piętro 5p/5p w nowoczesnym, wielofunkcyjnym budynku, obejmujące 8 wyodrębnionych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

325 000 zł31 m² 10 483,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego o powierzchni 31,19 m , położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Jana Sawy 8 w Lublin. Idealna propozycja pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Wodna

Okuninka,lubelskie

9,43 zł/m²902 m² 8 506 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Obwieszczenie O przetargu na dzierżawę nieruchomości W okunince (ośrodek wypoczynkowy) Wydzierżawiający: poczta polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

60 000 zł16 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym na -1 / 1 piętro w budynku przy ul. Relaksowej 25 na Sławinku, osiedle Botanik. Wjazd do budynku od ul. Relaksowej. Szlaban i brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kozubszczyzna

Kozubszczyzna,lubelskie

80 zł/m²77 m² 6 145 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem z parkingiem i fotowoltaiką (76,81 m )kozubszczyzna, gm. Konopnica | Trasa Konopnica-Motycz. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy w zupełnie nowym, piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

30,30 zł/m²33 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o pow. ok 33m2, zlokalizowany w parterowym budynku przy ul. W. Kunickiego w Lublinie. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia całkowita: 33m2 - rodzaj nieruchomości : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

4 999 000 zł571 m² 8 754,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz wyjątkowego lokalu usługowego, który stanie się nie tylko przestrzenią do pracy, ale także wizytówką Twojego biznesu? Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 571 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal biurowy o pow. 30 m 2 Lokal zlokalizowany na 1 piętrze w biurowcu przy ul. Turystycznej. Przed budynkiem parking, dostępny od 15.10.2025 Cena 35 PLN /m2 Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Lublin,lubelskie

1 198 700 zł75 m² 15 914,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną - w pełni zaadaptowany i wykończony lokal gastronomiczny o powierzchni 75,23 m2, zlokalizowany w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sienna

Lublin,lubelskie

6 500 000 zł990 m² 6 565,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:garaż

Lokal 990 m idealny pod działalność biurową I medyczną ul. Sienna, lublin Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 990 m z przeznaczeniem biurowym oraz medycznym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²384 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

35 zł/m²456 m² 15 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w biurowcu po generalnym remoncie. Lokale znajdują się na 1 piętrze, powierzchnia 456 m2, 20 pokoi i 2 toalety, lokal wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²221 m² 17 642 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 220,52 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szkolna

Chełm,lubelskie

48,57 zł/m²35 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal w ścisłym centrum Chełma- plac dr. Edwarda Łuczkowskiego o powierzchni 35 m2 (1 piętro) oraz z toaletą na drugim piętrze. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij