dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 077 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 077 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

27,27 zł/m²33 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o pow. ok 33m2, zlokalizowany w parterowym budynku przy ul. W. Kunickiego w Lublinie. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia całkowita: 33m2 - rodzaj nieruchomości : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

315 000 zł31 m² 10 161,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego o powierzchni 31,19 m , położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Jana Sawy 8 w Lublin. Idealna propozycja pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Lublin,lubelskie

8 909 000 zł1 638 m² 5 438,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, dwusekcyjny kompleks magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1638,89 m2 (w tym 1423,85 m2 hali i 197,42 m2 biura), zlokalizowany w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Lublin,lubelskie

1 807 050 zł172 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu lub pewnej inwestycji pod wynajem? Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 172,1 m , zlokalizowany w nowo powstałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Lublin,lubelskie

632 100 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu lub pewnej inwestycji pod wynajem? Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 60,20 m , zlokalizowany w nowo powstałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kraśnik,lubelskie

22 zł/m²309 m² 6 798 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 309 m w ścisłym centrum Kraśnika. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

450 000 zł45 m² 10 044,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w Lublinie o pow. 44,80 m2. usytuowany na drugim piętrze w budynku przy ul. Okopowej 14 w Lublinie. Lokal składa się trzech głównych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

20 zł/m²90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość na wynajem, 90 m2, lublin. Polecam Państwu na wynajem budynek wolnostojący o pow. ok 90 m2 położony przy ulicy Karola Namysłowskiego w Lublinie. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Lublin,lubelskie

39,29 zł/m²126 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia Lublin ul. Turkusowa 2. Aktualnie w lokalu prowadzona jest działalność gastronomiczna. Ogrzewanie lpec Klimatyzacja Wentylacja mechaniczna Instalacja alarmowa Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

3 282 020 zł335 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż w pełni zaadaptowany i gotowy do pracy lokal biurowy o łącznej powierzchni 326,77 m , usytuowany na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

4 999 000 zł571 m² 8 754,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz wyjątkowego lokalu usługowego, który stanie się nie tylko przestrzenią do pracy, ale także wizytówką Twojego biznesu? Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 571 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Lublin,lubelskie

29,98 zł/m²800 m² 23 985 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa po kompleksowej modernizacji, gotowa na najbardziej wymagające procesy technologiczne. Oferujemy do wynajęcia niezależną halę o powierzchni ok. 800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Lublin,lubelskie

23 zł/m²483 m² 11 109 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa położona w samym sercu przemysłowej dzielnicy Wrotków. Nieruchomość stanowi idealną bazę dla firm poszukujących optymalnej przestrzeni operacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Pułankowice

Pułankowice,lubelskie

1 450 000 zł378 m² 3 835,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek komercyjny o powierzchni 378,7 m2 położony w strategicznym punkcie komunikacyjnym w Pułankowicach w okolicach Kraśnika. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

49 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie o pow. 44,80 m2. usytuowany na drugim piętrze w budynku przy ul. Okopowej 14 w Lublinie. Lokal składa się trzech głównych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stefczyka

Lublin,lubelskie

45 zł/m²11 m² 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szukają Państwo małego biura dla swojego biznesu ? ta oferta jest idealna dla Waszej działalności! 11m2 mieści się na II piętrze. Północny Czechów u zbiegu ulic Związkowej i Wojtasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Walentynowicz

Lublin,lubelskie

55,32 zł/m²70 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia przestronny 4-pokojowy lokal biurowy o powierzchni 70,5 m , w budynku biurowym przy ul. Anny Walentynowicz w Lublinie. Lokal składa się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Grodzka

Lublin,lubelskie

1 600 000 zł548 m² 2 919,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić Państwu działający biznes - 13 apartamentów na wynajem krótkoterminowy w centrum Lublina. Lokalizacja: apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Lublin,lubelskie

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która stanie się wizytówką Twojej firmy i magnesem dla talentów? Prezentujemy wyjątkową ofertę najmu w pełni wykończonego, nowoczesnego biura o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

55,42 zł/m²72 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - Centrum Lublina - 72 m , duża sala + gabinety + magazyn Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 72 m , położony w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

31,67 zł/m²120 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowo-handlowo- usługowy, położony blisko ciągów pieszych, cenna netto dodatkowo płatne opłaty administracyjne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

40,16 zł/m²122 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 122 m w w budynku po remoncie przy ul. Abramowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lwowska

Chełm,lubelskie

1 790 000 zł366 m² 4 890,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość przy ul. Lwowskiej 13 w Chełmie jednej z najbardziej uczęszczanych ulic w mieście. Budynek o powierzchni całkowitej 366 m oferuje ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Krochmalna

Lublin,lubelskie

41,11 zł/m²180 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szukasz miejsca na działalność? Lokal o powierzchni 180 m znajduje się na parterze w budynku w stylu loftowym, industrialnym z cegły. Duże okna zapewniają naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Synów Pułku

Chełm,lubelskie

325 000 zł65 m² 5 015,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy w atrakcyjnej lokalizacji, przy drodze wylotowej z Chełma, wjeździe na Osiedle zachód/gwarek/ Przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 64,8 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rejowiecka

Chełm,lubelskie

19,57 zł/m²230 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia gotowy warsztat samochodowy Chełm, ul. Rejowiecka. Dwa niezależne stanowiska | pełna infrastruktura | rozbudowany budynek z zapleczem socjalnym | świetna lokalizacja przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

55 zł/m²70 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowe w biurowcu w dzielnicy Bursaki. Lokal 70 m 2 - parter. Lokal podzielony na 3 pomieszczenia i toaletę. Teren ogrodzony z dużym parkingiem, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Olszewskiego

Lublin,lubelskie

50 zł/m²28 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pokój biurowy - 28 m - Lublin, wrotków - Wszystkie media w cenie! Na wynajem oferuję pokój biurowy o powierzchni 28 m , zlokalizowany w budynku biurowym na Wrotkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

84,21 zł/m²95 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul Wolińskiego 35 o pow. ok 95 m2 z witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej aranżacji (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

106,25 zł/m²213 m² 22 629 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Lokal użytkowy na wynajem w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 212,98 m2 z dużymi witrynami. Możliwość powiększenia lokalu o dodatkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Hrubieszów,lubelskie

1 500 000 zł650 m² 2 307,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż budynek inwestycyjny świetna lokalizacja, duży potencjał Oferuję na sprzedaż 3-poziomowy budynek o charakterze inwestycyjnym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kierzkówka

Kierzkówka,lubelskie

3 200 000 zł930 m² 3 440,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż, nowoczesny obiekt komercyjny. Działka o powierzchni 8113 m2 wraz z halą i biurami ok. 930 m2. Lokalizacja Kierzkówka 2 km od gminy Kamionka, 13 km od Lubartowa, 35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Willowa

Lublin,lubelskie

70 zł/m²24 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 24 m2 zlokalizowany w biurowcu przy ul. Willowej na Botaniku. Biuro znajduje się na poziomie -1. Główne atuty: - lokalizacja na rozwiniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

455 000 zł28 m² 16 221 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 58,37 m na I piętrze budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń w pełni wykończona, gotowa do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 70 m2 zlokalizowany w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście w sąsiedztwie Grand Hotel. Nieruchomość znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kierzkówka

Kierzkówka,lubelskie

3 559 000 zł930 m² 3 826,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na sprzedaż Nowoczesny obiekt z możliwością przebranżowienia się na inny interes! Przedstawiamy Państwu rzadką na rynku okazję przejęcia w pełni funkcjonującego, dwutorowego biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal w budynku wolnostojącym przy ul. Mickiewicza o powierzchni ok 48 m2 składający się z 2 pomieszczeń(pierwsze na poziomie parteru drugie w przyziemiu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Komorowskiego

Biłgoraj,lubelskie

58,77 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

: lokalizacja: ul. Komorowskiego 3b, biłgoraj I piętro, lokal nr 30 : W kilku słowach: ścisłe centrum miasta, a w nim nowy lokal o pow. 20,24 mkw z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Lublin,lubelskie

399 000 zł47 m² 8 523,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy - Lublin, śródmieście, al. Piłsudskiego 9 Lokal znajduje się na rogu ulic: piłsudskiego / Szczerbowskiego Wejście do lokalu: od al. Piłsudskiego (3 schodki) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

1 490 000 zł143 m² 10 412,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż - ul. Pogodna 36, lublin Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Pogodnej 36 w Lublinie. Powierzchnia i układ lokalu: łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł445 m² 4 386,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż piętra w budynku biurowo-usługowym o powierzchni ponad 400 m, które jest już w całości wynajmowane, to bardzo atrakcyjna oferta inwestycyjna. Szukasz pasywnego dochodu lub.