dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wyszyńskiego

Kraśnik,lubelskie

27,94 zł/m²34 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajme lokal - idealny na działalność usługową, gabinet lekarski, sklep. Niskie koszty utrzymania. Powierzchnia ok, 34m kw. na parterze nowego budynku mieszkalnego, w ciągu sklepów. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

15 zł/m²40 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

agencja nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany 2-poziomowy lokal handlowo-usługowy, przystosowany na zakład fryzjerski, usytuowany w a ciągu pawilonów, w ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Lublin,lubelskie

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 90 mkw, składający się z 4 pokoi oraz wc. Lokal zawiera: - pomieszczenie główne z klimatyzacją, - pomieszczenie magazynowe przejściowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

44,12 zł/m²136 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajmu lokal gastronomiczny/restaurację w ścisłym Centrum Lublina o powierzchni 136mkw, a jednocześnie w zacisznym miejscu, gdzie można zatrzymać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Sławin

Lublin,lubelskie

26 zł/m²84 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do Wynajęcia lokal/mieszkanie w dzielnicy Sławin. Lokal o powierzchni ok 84 mkw położony jest na piętrze domu wolnostojącego. W skład lokalu wchodzą: - 2 sypialnie mogące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

769 000 zł122 m² 6 303,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! Lokal usługowo handlowo - przemysłowy o powierzchni 122 mkw zlokalizowany w pawilonie parterowym w kompleksie handlowym w środku osiedla przy ul. Przyjaźni 38 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Garbarska

Lublin,lubelskie

45 zł/m²220 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia część parteru o powierzchni 220 m2 w dwukondygnacyjnym budynku przy ul. Garbarskiej. Wolnostojąca nieruchomość znajduje się tuż przy ulicy, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Królewska

Puławy,lubelskie

91 zł/m²5 m² 455 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Puławy, dnia 14 września 2022 r. ZN.6845.108.2022.ZP ZARZĄD POWIATU PUŁAWSKIEGO działając na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (dz. U.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

1 091 875 zł87 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji! Lokal usługowo - handlowy na parterze z panoramicznymi witrynami. Lokal jest dogodny rodzajów działalności gospodarczej. Może pełnić rolę powierzchni handlowej, wystawienniczej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Głusk

Lublin,lubelskie

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

nieruchomości Lublin* Polecamy do wynajęcia całą wolną kondygnację o pow. 250 m2 na 1-piętrze w obiekcie wolnostojącym pełniącym funkcję biurowo-usługową. Budynek przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Spadek

Zamość,lubelskie

1 650 000 zł404 m² 4 084,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy w Zamościu na Nowym Mieście Przedmiotem sprzedaży jest obiekt o funkcji handlowo-usługowej o łącznej powierzchni 404 m2, powierzchni użytkowej 347,14m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Biskupie-Kolonia

Biskupie-Kolonia,lubelskie

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofertę najmu stanowi znajdujący się w miejscowości Biskupie - kolonia lokal usługowy zaadaptowany pod branżę Beauty (salon fryzjerski, kosmetyczny) Lokal usytuowany jest na parterze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Konstantynów

Konstantynów,lubelskie

18,01 zł/m²167 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji w centralnej części miasta Konstantynów. Lokal znajduje się na piętrze o pow. 166,56 m 2 w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brzeska

Biała Podlaska,lubelskie

1 600 000 zł1 600 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży duża nieruchomość komercyjna: zespół budynków o łącznej pow. ok. 1 600 m , położony w miejscowości Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lotnicza

Biała Podlaska,lubelskie

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowa niższa cena Oferujemy Państwu lokal o pow. 49 m 2 przy ul. Lotniczej o funkcji usługowo - handlowej w Białej Podlaskiej. Parametry ogólne lokalu: powierzchnia usługowa - 41,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Konstantynów

Lublin,lubelskie

69 zł/m²40 m² 2 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek biurowo-usługowy usytułowany przy dużym skrzyżowaniu w zachodniej części miasta. Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku komunikacji miejskiej, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Konstantynów

Konstantynów,lubelskie

990 000 zł297 m² 3 329,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem w o funkcji usługowo - handlowej w Konstantynowie przy ul. Nowej. W skład nieruchomości wchodzą: działka gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

1 200 000 zł227 m² 5 291,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy Państwu lokal w doskonałej lokalizacji przy ul. Batorego. Lokal znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku, ma pow. ok. 227 m 2 i wysokość ok. 3,3 m. Świetne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Węglin Południowy

Lublin,lubelskie

45 zł/m²270 m² 12 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec wykończony w wysokimi standardzie. Zlokalizowany w zachodniej części Lublina, przy obwodnicy Lublina w kierunku Rzeszowa. Biurowiec również jest dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Lublin,lubelskie

50 zł/m²220 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biurowiec klasy A ulokowany w samym sercu miasta. Łączy bliskość najładniejszych terenów zielonych Lublina z prestiżową lokalizacją i szerokim dostępem do wszelkich urzędów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Felin

Lublin,lubelskie

9,75 €/m²100 m² 975 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny kompleks biurowy składający się z dwóch budynków, usytuowany na osiedlu Felin, tuż przy obwodnicy miasta. Budynki sąsiadują z Lubelskim Parkiem Naukowo Technologicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Felin

Lublin,lubelskie

9,75 €/m²200 m² 1 950 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

990 000 zł574 m² 1 723,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Oferujemy Państwu wolnostojący obiekt użytkowy o funkcji usługowo-hotelowej w niedalekiej odległości od centrum Białej Podlaskiej. W skład nieruchomości wchodzą: działka gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubartów

Lubartów,lubelskie

990 000 zł320 m² 3 094,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek biurowo usługowy zlokalizowany w centrum Lubartowa. Budynek trzykondygnacyjny o pow. ok 320 m2, położony na działce o pow. 336 m2, pow. zabudowy 167 m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Sławin

Lublin,lubelskie

11,31 €/m²350 m² 3 959 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy biurowiec znajdujący się w rozwojowej dzielnicy Lublina. Lokalizacja biura jest niewielkiej odległości od centrum, duży parking przed budynkiem jest atutem tego miejsca. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Felin

Lublin,lubelskie

9 €/m²100 m² 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Kameralny budynek biurowy, w pobliżu obwodnicy, oddalony zaledwie 15 minut jazdy autem od centrum miasta. Obok nieruchomości znajduje się C.H. Felincity, galeria Lubelska oraz duże osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Sławinek

Lublin,lubelskie

50 zł/m²370 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wielofunkcyjny budynek 2 piętrowy. Nowoczesny obiekt usługowo- handlowo-biurowy z idealnym dojazdem. Obok znajduje się nowe osiedle mieszkaniowe. W samym budynku mieszczą się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Węglin Południowy

Lublin,lubelskie

46 zł/m²270 m² 12 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Felin

Lublin,lubelskie

9,75 €/m²207 m² 2 018 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Puławska

Bochotnica,lubelskie

20,39 zł/m²118 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szukasz miejsca dla swojej firmy a jednocześnie chciałbyś zamieszkać w bliskich okolicach Kazimierza Dolnego? A może zastanawiasz się nad otworzeniem swojej działalności w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Konstantynów

Lublin,lubelskie

69 zł/m²60 m² 4 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Felin

Lublin,lubelskie

44 zł/m²360 m² 15 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek wysokiej klasy posiada powierzchnie biurowe na 4 kondygnacjach naziemnych, a także 105 miejsc postojowych. Biurowiec ma dogodną lokalizację, pozwalającą na sprawne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Felin

Lublin,lubelskie

46 zł/m²700 m² 32 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Konstantynów

Lublin,lubelskie

69 zł/m²80 m² 5 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sympatyczna

Lublin,lubelskie

40,30 zł/m²67 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę przestronny lokal użytkowy przy ul. Sympatycznej 5b przeznaczony pod działalność handlową lub usługową. Lokal położony na parterze o powierzchni 67 m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Felin

Lublin,lubelskie

46 zł/m²300 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Felin

Lublin,lubelskie

46 zł/m²400 m² 18 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

580 000 zł112 m² 5 178,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal handlowy / usługowy / biurowy / - aktualnie lokal mieszkalny do przekształcenia. 2. P O Ł O Ż E N.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Wrotków

Lublin,lubelskie

41,60 zł/m²28 m² 1 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powszechni 28 m 2. Cena tylko 1164,84 zł Netto. Pomieszczenie biurowe o powierzchni 28 m 2 znajduje się na pierwszy piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kryształowa