dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

516 000 zł48 m² 10 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Lublina usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z 1956r. Mieszkanie kompleksowo wyremontowane i przystosowane pod działalność biurową. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

305 000 zł72 m² 4 236,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo - biurowo - handlowy o pow. 71,85m2 na parterze pasażu przy ul. Głębokiej 10. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych! Gotowy do wejścia. Brak ścian konstrukcyjnych pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

183,37 zł/m²76 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia 3 gabinety stomatologiczne z czterema stanowiskami, do których przynależy rentgen. 1 - z dwoma stanowiskami o powierzchni 29,22 m2; 2 - z jednym stanowiskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czechowska

Lublin,lubelskie

49 zł/m²181 m² 8 869 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy (całe piętro) zlokalizowany przy ul. Czechowskiej w Lublinie. Lokalizacja bardzo atrakcyjna pod względem biznesowym, centrum miasta, w bliskiej odległości urzędy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Prusa

Lublin,lubelskie

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu lokal do wynajęcia o powierzchni 45m2, który składa się z: -jednego dużego, głównego pomieszczenia -2 toalet -zaplecza Lokal nadaje się idealnie na różnego rodzaju usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

98,12 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia gabinet pod dowolną działalność medyczną lub kosmetyczną o powierzchni 12,23 m2 z przyłączem wodno-kanalizacyjnym. Gabinet znajduje się w budynku przystosowanym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Lublin,lubelskie

30 zł/m²463 m² 13 902 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal handlowy/usługowy 2. Oferujemy do wynajęcia lokal w galerii handlowej, usytuowanej u zbiegu ważnych ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Lublin,lubelskie

30 zł/m²388 m² 11 634 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

45 zł/m²94 m² 4 230 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy z możliwością przeznaczenia na różnorodną działalność handlową, usługową, gastronomię, gabinety medyczne itp. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Lublin,lubelskie

35,81 zł/m²78 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 78,2 m2, położony na parterze w kamienicy -śródmieście. Lokal z przeznaczeniem na działalność biurową usługową (kancelarię notarialna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubartów

Lubartów,lubelskie

4 000 000 zł1 800 m² 2 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży budynek handlowo-usługowy położony w ścisłym Centrum miasta. Budynek 3 kondygnacyjny, o łącznej powierzchni ok 1800 mkw, powierzchnia użytkowa ok 1400 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Deszczowa

Lublin,lubelskie

25,71 zł/m²350 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prezentujemy Państwu atrakcyjną inwestycję w Lublinie. Hala o powierzchni 170m2 oraz budynek o powierzchni 180m2 (90 m2 powierzchnii garażu oraz 90 m2 pomieszczeń użytkowych) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Deszczowa

Lublin,lubelskie

1 499 000 zł22 350 m² 67,07 zł/m²

 

 

 

Lublin,lubelskie

30 zł/m²240 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal handlowy 2. Oferujemy do wynajęcia lokal w galerii handlowej, usytuowanej u zbiegu ważnych ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Lublin,lubelskie

30 zł/m²1 100 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal handlowy 2. Oferujemy do wynajęcia lokal w galerii handlowej, usytuowanej w rejonie ścisłego Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

31,18 zł/m²51 m² 1 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

**lokal na wynajem w sercu osiedla** Oferuję na wynajem bardzo atrakcyjny lokal w dzielnicy Rury. Nieruchomość ma powierzchnię 51 m 2. Lokal składa się z 3 pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł65 m² 13 117,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal 2 poziomowy w Centrum Lublina z wejściem z bezpośrednio z ulicy. Lokal posiada drugie wejście z klatki schodowej wewnętrznej. Powierzchnia całkowita lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rogatka Warszawska

Lublin,lubelskie

54,60 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

O f erujemy na wynajem lokal usługowy na Rogatce Warszawskiej. Lokal jest położony na parterze w budynku wielorodzinnym z dużymi witrynami. Rozkład pomieszczeń: - główne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Lublin,lubelskie

30 zł/m²400 m² 12 000 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny lokal w centrum Lublina przy ul. Chopina 45/5 u zbiegu ulic Lipowa, chopina i Narutowicza obok Hotelu Victoria. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego i VC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

9 500 zł78 m² 121,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Działająca restauracja na deptaku w Lublinie o powierzchni 78m2. Cena odstępnego 149.000zł, czynsz miesięczny brutto 9.500zł. W cenie kompletne wyposażenie, cały brand, przepisy itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

76,67 zł/m²30 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal o pow. 30 m2 zlokalizowany przy ul. Jutrzenki w Lublinie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz łazienki. Wejście bezpośrednio z ulicy. Sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany

Lublin,lubelskie

75,52 zł/m²54 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

***na wynajem nowoczesny lokal Z wyjątkową aranżacją wnętrza*** Na oferowaną powierzchnię 54,29 m 2 składają się: -główna sala sprzedaży -zaplecze -pomieszczenie socjalne -wc -chłodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Lublin,lubelskie

63 zł/m²100 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna lokalizacja! lokal biurowy! wysoki standard! Prezentujemy państwu lokal położony w obrębie centrum biznesowego Zana, jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Lublinie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polna

Zamość,lubelskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek usługowo-handlowy w centrum osiedla,obok Przychodni i Szkoły Podstawowej nr.2.Dobry dojazd , 4 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

38,67 zł/m²75 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

W ofercie na wynajem lokal o powierzchni 75 mkw o przeznaczeniu biurowym. To trzy pomieszczenia biurowe w tym sala konferencyjna. Lokal odświeżony za raz po malowaniu wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Puławy,lubelskie

19 zł/m²27 m² 513 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia bezpośrednio lokal użytkowy w ścisłym centrum Puław. Metraż: 27 m2 Adres: ul. Piłsudskiego 24 Lokalizacja: lokal znajduję się na I piętrze. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

55,04 zł/m²102 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję na wynajem pomieszczenia pod usługi medyczne w dzielnicy Rury. Lokale wolne od zaraz. Bardzo atrakcyjna lokalizacja dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Lublina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

56,43 zł/m²57 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokale pod działalność medyczną w dzielnicy Rury. Nieruchomość znajduje się na I piętrze nowoczesnego budynku, w którym z powodzeniem prowadzone są inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Lublin,lubelskie

37 zł/m²95 m² 3 515 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Wynajem powierzchni komercyjnej na konstantynowie! Przedstawiamy państwu powierzchnie komercyjną do wynajęcia. Lokal idealnie się nadaję pod wszystkie usługi biurowo - usługowe. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Węglin Północny

Lublin,lubelskie

35,61 zł/m²98 m² 3 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 98 m2 położony na parterze budynku usługowego. W lokalu znajduje się 6 pomieszczeń, hol, 2 łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Plac Żołnierzy Wyklętych

Krasnystaw,lubelskie

332 035 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

olx_pro_listing#:~:text=Ostatni%20wolny%20lokal,z%20Nasz%C4%85%20ofert%C4%8
5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wrotków

Lublin,lubelskie

449 000 zł271 m² 1 656,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek wolno-stojący- usługowo-handlowo-magazynowy o powierzchni 271m2 na osiedlu Wrotków. Budynek parterowy, murowany, składa się z 3 większych pomieszczeń, 2 mniejszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Felin

Lublin,lubelskie

28,07 zł/m²57 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 57m2 usytuowany na parterze w bloku z witrynami w ciągu pieszo-jezdnym z przeznaczeniem na prowadzenie działalności usługowo - handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35 zł/m²67 m² 2 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe do wynajęcia W samym centrum lublina! Bardzo dobra lokalizacja, możliwość poruszania się bez użycia samochodu. Prezentowana oferta przedstawia lokal z widokiem na deptak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

37,69 zł/m²135 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 135,3 m 2. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze pawilonu handlowego , w orientacji narożnej. Duże okna lokalu gwarantują doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35 zł/m²126 m² 4 407 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

25 zł/m²220 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam lokal biurowo -usługowy o pow.220 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku wolno stojącym przy ul Wojciechowskiej. Lokal składa się z pomieszczeń biurowych, sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bohaterów Westerplatte

Świdnik,lubelskie

16 zł/m²164 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w Świdniku przy ul. Bohaterów Westerplatte z 2014roku. Położony na ogrodzonej działce o pow. 188mkw. Budynek o pow. użytkowej 164,79 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Czuby

Lublin,lubelskie

60 000 zł102 m² 588,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

< lokal użytkowy wolnostojący, parterowy, na działce -wieczyste użytkowanie gruntu(miesięczne opłaty do um). wysokość pomieszczeń 2,8m /może być wyżej, bo jest sufit podwieszan rok budowy - 2000,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wyszyńskiego

Kraśnik,lubelskie

27,94 zł/m²34 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajme lokal - idealny na działalność usługową, gabinet lekarski, sklep. Niskie koszty utrzymania. Powierzchnia ok, 34m kw. na parterze nowego budynku mieszkalnego, w ciągu sklepów. Łatwy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij