dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 804 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Wilczopole-Kolonia,lubelskie

239 000 zł1 659 m² 144,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana z doskonałym dojazdem do Lublina. Zaledwie 2 km do granicy miasta i 15 min jazdy samochodem (9,5 km) do centrum Lublina. Wilczopole - kolonia ul. Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

380 000 zł37 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w bardzo bliskiej odległości od Uniwersytetu Medycznego oraz Zamku Lubelskiego. Lokalizacja mieszkania jak i jego bardzo dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

990 000 zł88 m² 11 297,50 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem idealne dla rodziny lub na biuro | 87,63 m | Lublin Funkcjonalność i wyjątkowe położenie? To mieszkanie spełni oczekiwania wymagających!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłoczew

Kłoczew,lubelskie

650 000 zł164 m² 3 963,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wysoki standard, stan deweloperski Kłoczew, pow. Rycki Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164 m , wybudowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rejowiec

Rejowiec,lubelskie

575 000 zł102 m² 5 637,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Na sprzedaż dom w Rejowcu o powierzchni całkowitej 102 m2 wybudowany w 2019 roku. Dom wybudowany z pustaka, pokryty blachodachówką. Posiada parter z wyjściem na podwórko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Puławy

Puławy,lubelskie

205 000 zł1 571 m² 130,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Góra Puławska, ul. Podwale Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1571 m , położoną w malowniczej okolicy tuż przy Wiśle, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

799 000 zł68 m² 11 784,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | ul. Kryształowa | wysoki standard | klimatyzacja | 2 balkony Na sprzedaż przestronne i nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sławatycze

Sławatycze,lubelskie

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż: urokliwe siedlisko w starorzeczu Bugu Z ogrodem wiśniowym I wieloma odmiana o starych drzew owocowych. Z bólem serca, ale z nadzieją, że trafi w dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Aleksandrów

Aleksandrów,lubelskie

249 000 zł22 800 m² 10,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość siedliskowa, zabudowana domem mieszkalnym z lat 60. oraz licznymi budynkami gospodarczymi. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawórce

Jawórce,lubelskie

685 000 zł220 m² 3 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedstawiam Państwu posiadłość w miejscowości Jaworce Na skraju Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, 9 km od Kazimierza Dolnego. Przepiękna okolica, z okien domu roztacza się sielski widok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasutów

Nasutów,lubelskie

769 999 zł114 m² 6 772,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Okazja wpłacasz 1% zaliczki A resztę dopiero przy odbiorze domu we wrześniu 2026 rok! ( Masz czas na sprzedaż swojego mieszkania lub działki ewentualnie na dozbieranie środków do wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińskiego

Lublin,lubelskie

466 500 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania niedrogie rozkładowe mieszkanie , znajdujące się w bardzo dobrej osiedlowej lokalizacji - Lublin - bliski Czechów. W pobliżu liczne sklepy, przychodnia publiczna i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

506 000 zł46 m² 10 902,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***oferta na wyłączność- tylko w Imperium Nieruchomości*** Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie- stan deweloperski, zlokalizowane na Węglinku, ul. Jemiołuszki 23. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dęblin

Dęblin,lubelskie

490 001 zł92 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Duże, przestronne mieszkanie urządzone w minimalistycznym stylu loftowym z elementami rustykalnymi na pierwszym piętrze pięknie zachowanego budynku z 1890 roku. Powierzchnia 96 mkw, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Pułku Szwoleżerów

Chełm,lubelskie

275 000 zł50 m² 5 543,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,61 m , usytuowane w dogodnej lokalizacji z dala od głównej ulicy, co zapewnia ciszę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lwowska

Tomaszów Lubelski,lubelskie

1 900 000 zł700 m² 2 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż inwestycja przy głównej drodze w Tomaszowie Lubelskim. W lokalu urzęduje świetnie prosperujący sklep, istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz ze stałym, wypłacalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią Lublin

Lublin,lubelskie

273 045 zł25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca wakacji 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

1 049 000 zł76 m² 13 828,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 w dzielnicy Helenów przy ul. Nałęczowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 6- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Józefów-Pociecha

Józefów-Pociecha,lubelskie

255 000 zł1 375 m² 185,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Józefów-Pociecha, zlokalizowaną w odległości 15 min. do Lublina i dosłownie 3 min. do terenów rekreacyjnych nad zalewem w Jastkowie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Turów

Turów,lubelskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjne sąsiadujące ze sobą działki budowlane nr 301/7 oraz 301/8 ( stary numer 301/2 patrz na załączonej mapce podzielona wzdłuż na pół) z dużym potencjałem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połaniecka

Chełm,lubelskie

355 000 zł56 m² 6 350,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,9 m , położone na parterze przy ul. Połanieckiej w Chełmie. Blok zadbany, ocieplonym po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kredowa

Lublin,lubelskie

500 000 zł42 m² 11 862,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie, z własnym garażem (miejsce parkingowe w podziemnym parkingu) , w wyśmienitej lokalizacji - ok. ul. Nadbystrzyckiej, nowe osiedle blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

454 000 zł33 m² 13 837,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32.81m , usytuowane przy ul. Koralowej 16. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

585 900 zł63 m² 9 344,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego jasnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 62,7 m2 zlokalizowanego w spokojnej, zielonej okolicy z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czechów po generalnym remoncie. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku wyposażonego w 2x windy. Mieszkanie gotowe do wejścia nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dziedzickiego

Biała Podlaska,lubelskie

790 000 zł366 m² 2 158,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom z potencjałem w centrum Białej Podlaskiej gotowy do własnej aranżacji! Na sprzedaż przestronny segment środkowy podpiwniczony z garażem, położony przy ul. Dziedzickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Świdnik,lubelskie

429 000 zł50 m² 8 798 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świdnik Wschód 49,9 m2 wysoki parter 3 pokoje po remoncie generalnym do wprowadzenia od zaraz wystarczy odmalować ściany Cena ofertowa do rozsądnej negocjacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rozkładowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Węglin, usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni! nowe domy tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Depułtycze

Nowe Depułtycze,lubelskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko z domem na działce o powierzchni 50 arów, bez bezpośredniej obecności sąsiadów w miejscowości Nowe Depułtycze, gmina Chełm. Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawidz

Jawidz,lubelskie

1 500 000 zł245 m² 6 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Komfortowy dom W jawidzu rezydencja 244 M2 działka 71 A Przedmiotem oferty jest komfortowy dom wolnostojący posadowiony na dużej działce. Wybudowany z solidnych materiałów oraz efektownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Głuska

Lublin,lubelskie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlaną 1000, plan zagospodarowania, sąsiedztwo domków jednorodzinnych, przystanek mpk, dojazd do Centrum 10 min, sklepy. Możliwość powiększenia o 1200 m ( zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

529 888 zł46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 45,68m2, 3 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

590 000 zł46 m² 12 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*** rezerwacja *** Na sprzedaż jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 46,5 m2. Zlokalizowane w bloku przy ulicy Koralowej, w samym centrum osiedla. Podwyższony parter (jak I piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Lublin,lubelskie

580 000 zł86 m² 6 783,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja! Tylko w Arena Biuro Nieruchomości! Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5m2 położone przy ulicy paderewskiego/czechów Lokal składa się z: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gminna

Pokrówka,lubelskie

130 000 zł1 113 m² 116,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1113m w miejscowości Pokrówka, zaledwie 1,5 km od Chełma. To idealne miejsce dla osób, które cenią spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Połaniecka

Chełm,lubelskie

399 000 zł73 m² 5 473,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe M5 zlokalizowane przy ul. Połanieckiej w Chełmie. Spokojna lokalizacja i funkcjonalny układ jeśli szukasz przestrzeni dla siebie i rodziny, to mieszkanie może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Lublin,lubelskie

570 000 zł57 m² 9 930,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie, dwustronne -północ/południe, zlokalizowane w dzielnicy lsm-ul. Skrzetuskiego 4! Nieruchomość idealna na wynajem. Lokata kapitału! Blokiem zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

939 000 zł160 m² 5 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący 5 pokoi wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim. Termin oddania lipiec 2025. Powierzchnia 160 m2 na działce 500 m2. w gminie Niemce, woj. lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościnna

Lublin,lubelskie

553 690 zł65 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania na sprzedaż w Lublinie? To wyjątkowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,14 m , zlokalizowane w dzielnicy Czuby Północne, jest idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwaskowa Góra

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 899 000 zł154 m² 12 331,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 221 m²

Stylowy, klasyczny kazimierski dom, otoczony pięknym, swobodnym ogrodem na dużej, zacisznej działce, przy ul. Kwaskowa Góra (wjazd od ul. Czerniawy). Miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie.