dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 808 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 808 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją - funkcjonalny układ, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 7. piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czosnówka

Czosnówka,lubelskie

230 000 zł2 400 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 2400 m Czosnówka k. Białej Podlaskiej Cena: 230 000 pln do negocjacji Cena za m : 96 pln Powierzchnia działki: 2400 m Lokalizacja: czosnówka, gm. Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

280 000 zł47 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 749 m²

Oferujemy Państwu siedlisko na działce o powierzchni 2749m2. Nieruchomość położona jest w Wymysłówce gm. Bełżyce. Budynek wybudowany w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 490 000 zł139 m² 17 913,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jeden z najstarszych budynków mieszkalnych w Kazimierzu Dolnym. Niezwykle klimatyczny obiekt w najbardziej urokliwej części miasteczka. Jak mawiają nasi Goście kwintesencja tego, za co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kaliłów

Kaliłów,lubelskie

155 000 zł2 823 m² 54,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka o powierzchni 2835 m . Działka posiada wydane warunki zabudowy! Nieruchomość położona jest w miejscowości Kaliłów, gmina Biała Podlaska, powiat bialski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

599 925 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z wystawą okien od strony wschodniej, południowej i zachodniej. Mieszkanie ma powierzchnię 63,15 mkw. i składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaniwola

Kaniwola,lubelskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:419 m²

Oferta nieaktualna, dom sprzedany Na sprzedaż urokliwy dom nad jeziorem Piaseczno Kaniwola, pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie Szukasz spokojnego miejsca na wakacje lub weekendowy odpoczynek blisko natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Staffa

Chełm,lubelskie

120 000 zł993 m² 120,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Chełmie w bardzo dobrej lokalizacji - 10 min. pieszo do centrum handlowego - Galeria Chełm, do szkoły przedszkola, przychodni, szpitala, 5 min. pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

593 884 zł63 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Już oddana Inwestycja! nowy blok na czechowie Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Oferuję Państwu mieszkanie 4 pokojowe na nowej inwestycji Czechów, które składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 na 2 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Czuby. Forma własności: odrębna własność(kw bez obciążeń). Na sprzedawany lokal składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

370 000 zł33 m² 11 280,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Łęczyńskiej w Lublinie. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze wieżowca wyposażonego w windę. Mieszkanie gotowe do zamieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł60 m² 8 309,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości informacje ogólne Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,05m2 położonego na parterze w bloku. Mieszkanie obejmuje 3 pokoje, oddzielna kuchnię oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Majdan Mętowski

Majdan Mętowski,lubelskie

499 900 zł2 700 m² 184,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szeroka działka budowlana pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą w Majdanie Mętowskim czeka na nowych właścicieli! Nieruchomość położona jest pośród nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

624 987 zł63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,13 m2. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,77 m2 z wyjściem na balkon o pow. 7,44 m2 Pokój o pow. 9,30 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Lublin,lubelskie

530 000 zł46 m² 11 509,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji Lublina blisko centrum, uczelni i zieleni? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! wyjątkowa oferta gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

605 472 zł57 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

425 000 zł42 m² 10 073,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

, r E Z E R W A C J A , bardzo artakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie Do sprzedania bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 39,03 m2 w doskonałej lokalizacji Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 199 000 zł173 m² 6 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z 2006 r. o pow. całkowitej 173,49m2, użytkowej 118,33m2 na działce o pow. 149m2, osiedle Szerokie w Lublinie. Niski parter: - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukszpanowa

Lublin,lubelskie

485 443 zł44 m² 11 149,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam mieszkanie o pow. 43,54 mkw. z prywatnym ogródkiem o pow. 58 mkw. ogrodzonym metalowymi panelami systemowymi o wysokości około 128 cm Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

609 070 zł54 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 53,90m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie. Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem do ogródka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

939 000 zł146 m² 6 452,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy, energooszczędny, w świetnej lokalizacji i gotowy na Twoje pomysły. To wszystko znajdziesz w naszej najnowszej inwestycji przy ul. Granicznej w gminie Niemce miejscu, gdzie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

499 264 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 43,04m2, 2 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krasne

Krasne,lubelskie

1 899 000 zł230 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Świetnie funkcjonująca, dochodowa agroturystyka na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim nad jeziorem Łukcze czeka na nowych właścicieli, którzy ze świeżą energią będą kontynuować i poszerzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

598 302 zł56 m² 10 613,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,37 m2 na Osiedlu Koncertowa Dolina na Czechowie. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni ok 22,66 m2. z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Curyn

Curyn,lubelskie

47 000 zł17 500 m² 2,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ziemia w miejscowości Curyn, gmina Wisznice, powiat bialski, woj. lubelskie Działka o różnym przeznaczeniu gruntów, położona w pobliżu wsi Kopytnik Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1500m2 w Majdanie Krasienińskim. Pierwsza linia zabudowy. Teren płaski, kształt działki zbliżony do trapezu. Działka budowlana z przeznaczeniem mr -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Brzegowa

Okuninka,lubelskie

150 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:478 m²

Mam ogromną przyjemnością przedstawić Państwu tę wyjątkową nieruchomość, doskonałą zarówno dla osób pragnących znaleźć spokój i ucieczkę od miejskiego zgiełku, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie po remoncie na Czubach Na sprzedaż świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim bloku na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

529 000 zł62 m² 8 575,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lublin, czechów 61,69 M - 3 pokoje + oddzielna kuchnia 1 piętro Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 61,69 m - 3 pokoje z oddzielną, jasną kuchnią, usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

421 050 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z wystawą okien od strony południowej i zachodniej, znajdującego się na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z windą. Jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Lublin,lubelskie

555 000 zł49 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lublin (wieniawa), ul. Sowińskiego 4 49 M2 - 2 pokoje + kuchnia Z jadalnią 1 piętro Miejsce postojowe do wynajęcia ______ Do sprzedania mieszkanie 49 m2 - 2 pokoje na Miasteczku Akademickim, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unicka

Lublin,lubelskie

479 000 zł48 m² 10 006,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Unickiej. Mieszkanie składa się z: - salon (13,8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja na pierwszy sprzedany dom! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sobieska Wola Pierwsza

Sobieska Wola Pierwsza,lubelskie

350 000 zł980 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Budynek szkolny wraz salą gimnastyczną i budynkiem mieszkalnym o łącznej pow. użytkowej 980 mkw. + poddasze ok. 400 mkw. o wys. 6 metrów (pow. całkowita prawie 1400 mkw) do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

549 000 zł49 m² 11 190,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o pow. 49,06 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. B. Prusa w Centrum miasta. Na nieruchomość składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Biała Podlaska,lubelskie

340 000 zł47 m² 7 215,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość gotowa do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 47,12 m2 zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Kościuszki 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kameralna

Lublin,lubelskie

667 715 zł53 m² 12 490 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 53,46 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Kameralnej na Czechowie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

430 000 zł37 m² 11 534,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje | Balkon | Piwnica | Blisko um | Gotowe do wprowadzenia - I piętro | Lublin Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 37,28 m2, położone na 1. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000m2 w Majdanie Krasienińskim. Druga linia zabudowy. Teren płaski, kształt zbliżony do kwadratu. Działka budowlana z przeznaczeniem mr - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

688 302 zł62 m² 11 144,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc. Mam do zaoferowania czteropokojowe , dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

498 128 zł39 m² 12 675 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa! Cena mieszkania zawiera: - pakiet Smart Home Premium Miejsce postojowe naziemne w cenie 15 000 złotych. Zadzwoń i zapytaj o możliwość uzyskania dodatkowych, atrakcyjnych.