dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 808 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 808 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

399 000 zł46 m² 8 687,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,93 m2, na Kalinowszczyźnie. Mieszkanie do drobnego remontu, z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji przez nowego nabywcę. Idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

598 218 zł56 m² 10 614,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,36 m2 na Osiedlu Koncertowa Dolina na Czechowie. Rozkład pomieszczeń: - salon z kuchnią o powierzchni ok 28,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kresowa

Biłgoraj,lubelskie

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 229 m²

Ten dom to prawdziwa oaza- oaza ciszy i spokoju, gdzie jedyne co widać z okien to ogród i zieleń. Miejsce, które relaksuje i do którego chce się wracać. : lokalizacja: ul. Kresowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starościn

Starościn,lubelskie

419 000 zł96 m² 4 364,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż atrakcyjne domy wolnostojące typu Nowoczesna Stodoła. Będą oddawane w stanie deweloperskim. Powierzchnia 96 m2, na działce o powierzchni 450 m2 w miejscowości Starościn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

675 000 zł69 m² 9 761,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 69,15 m2 w nowej inwestycji Wzgórze Zelwerowicza. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok 33,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

636 300 zł61 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie W dzielnicy sławin - botanik. Mieszkanie przestronne, dwustronnie rozkładowe gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię 60,60 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Franciszków

Franciszków,lubelskie

229 000 zł1 680 m² 136,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka położona w miejscowości Franciszków. Mpzp - 3mn Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. :link do strony :kontakt do agenta Premium Nieruchomości :dane biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kijany,lubelskie

164 000 zł1 254 m² 130,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem-Kijany, gmina Spiczyn, powierzchnia: 1254 m2. Bez prowizji | Oferta na wyłączność. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wroczyńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

467 000 zł48 m² 9 735,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

# rezerwacja ### Luksusowy apartament na sprzedaż w Białej Podlaskiej Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu najpiękniejszego apartamentu w Białej Podlaskiej, położonego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milejów

Milejów,lubelskie

439 000 zł76 m² 5 745,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Rozpoczynamy przedsprzedaż domów jednorodzinnych w Milejowie. Osiedle będzie składać się z ośmiu budynków - cztery z nich z garażami (94.07 m2) - 489 000 zł, cztery dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

613 872 zł53 m² 613 872 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od developera! brak podatku pcc. Stan deweloperski - Lublin Bazylianówka - 8 min do centrum miasta. Zdjęcia poglądowe. Zapraszam po więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

98 000 zł16 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Na sprzedaż garaż przy ulicy Relaksowej Oferujemy na sprzedaż skrajny garaż o powierzchni 16 m . Garaż znajduje się w dogodnej lokalizacji, a przed nim znajduje się dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

642 960 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien od strony północnej, wschodniej i południowej. Mieszkanie ma powierzchnię 67,68 mkw. i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Werchliś

Werchliś,lubelskie

59 400 zł1 360 m² 43,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Werchliś sprzedane! Pierwsza działka o powierzchni 1360 m2 sprzedane! Druga działka o powierzchni 1200 m2 Uzbrojenie: - woda miejska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

199 000 zł342 m² 581,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 342 m ścisłe centrum białej podlaskiej, ul. Cicha Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 342 m , zlokalizowana w prestiżowej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Lublin,lubelskie

391 990 zł39 m² 10 051 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jasieniec

Jasieniec,lubelskie

120 000 zł4 497 m² 26,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

agencja nieruchomości Lublin * Na sprzedaż - działka budowlano-rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej, ok. 16 km od centrum Łęcznej Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

914 277 zł77 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, zapoznaj się z aktualnymi promocjami. Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina, z pięknym widokiem na Stare Miasto i Ogród Saski. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Nałęczów,lubelskie

499 000 zł37 m² 13 593 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe mieszkanie w sercu Nałęczowa - idealne miejsce do zamieszkania lub inwestycji. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,71 m2, zlokalizowane przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

425 000 zł42 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 w Świdniku. Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard! Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,lubelskie

1 899 001 zł230 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Świetnie funkcjonująca, dochodowa agroturystyka na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim nad jeziorem Łukcze czeka na nowych właścicieli, którzy ze świeżą energią będą kontynuować i poszerzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Kalinowa

Biała Podlaska,lubelskie

190 000 zł1 704 m² 111,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w miejscowości Biała Podlaska, ul. Kalinowa. Działka ma powierzchnię 1704 m2, obok zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość składa się z dwóch działek i jest sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

620 000 zł57 m² 10 963,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,55 m2 położone na wysokim parterze w bloku z 2012 roku. Jest to idealna propozycja dla rodziny 2+1 lub 2+2. Możliwość szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Lublin,lubelskie

499 999 zł48 m² 10 330,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Lublin, idealne dla studentów i inwestorów, blisko umcs, kul i Uniwersytetu Przyrodniczego Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łomaska

Biała Podlaska,lubelskie

720 000 zł180 m² 4 002 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Możliwość zamiany na mieszkanie Sprzedaż domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim surowym zamkniętym. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Lublin,lubelskie

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne I przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,6m2, zlokalizowane na parterze przy ulicy Paderewskiego 14. Nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

455 000 zł40 m² 11 461 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Bez prowizji! okazja - Gotowe do zamieszkania! Lublin, czechów Dolny - tylko 3 minuty od Centrum! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zachodnia

Tarnawatka-Tartak,lubelskie

150 000 zł2 968 m² 50,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam trzy działki na mapce oznaczone kolorami o numerach ewidencyjnych: 636/4 - 10,24 ara 636/13 - 13,77 ara 667/3 - 5,67 ara Do działki 636/4 jest doprowadziłem wodociąg o średnicy 80mm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

580 000 zł62 m² 9 339,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

nieruchomości Lublin * Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. To wyjątkowa przestrzeń, która spełni oczekiwania zarówno rodzin, par, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Romanowskiego

Lublin,lubelskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 m²

Konstantynów - ul. Romanowskiego Oferuję przestronny dom mieszcząca w sobie siedem pokoi i garaż. Dom w zabudowie szeregowej na cichym osiedlu domków jednorodzinnych. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na piętrze trzecim inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr 91 b3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

556 800 zł59 m² 9 495,23 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowana nieruchomość to 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami (5,31m2 + 3,26m2) na Felinie. Powierzchnie: mieszkanie mierzy ok. 58,64 m2 i znajduje się na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pólko

Pólko,lubelskie

265 000 zł1 313 m² 201,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w miejscowości Pólko, gm. Niemce, położona bezpośrednio przy Alei Lipowej. Nieruchomość ma 1 313 m2 powierzchni oraz wymiary około 27 m x 51 m Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojenna

Lublin,lubelskie

480 000 zł48 m² 9 977,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry, mam do sprzedania w pełni umeblowane mieszkanie w cichej okolicy. w cenie jest miejsce parkingowe, oraz piwnica z umeblowaniem o wielkości 4,05 m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

687 756 zł62 m² 11 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc. Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,17 mkw. w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy, piętro 3 z 6. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bialska

Czosnówka,lubelskie

140 000 zł1 243 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Spokój natury i szybki dojazd do miasta idealna działka pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1243 m , położona w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Rejowiec,lubelskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam, sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Rejowcu .Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze (środkowe),posiada dwa duże balkony,dużą łazienkę z osobną toaletą i przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

585 792 zł54 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 w nowej inwestycji na Wyścigowej, bardzo blisko centrum Lublina. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majdan

Chełm,lubelskie

915 000 zł115 m² 7 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom z dużą działką i garażem ul. Majdan, chełmpowierzchnia użytkowa: 115 m | Działka: 1007 m | Garaż w bryle budynku | Gotowy do zamieszkania! Po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rozmarynowa

Lublin,lubelskie

2 999 028 zł1 964 m² 1 527 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1964 m2 zlokalizowana w Lublinie w dzielnicy Sławin przy ul. Rozmarynowej. Teren nie jest objętym mpzp. Nieruchomość skład się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Motycz

Motycz,lubelskie

1 519 848 zł202 m² 7 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Motyczu - wyjątkowa nieruchomość blisko Lublina Dom składa się z dwóch kondygnacji naziemnych, oferując przestronną i komfortową przestrzeń idealną.