dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 128 ogłoszeń

349 000 zł12 100 m² 28,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlano-rolna o powierzchni 1,21ha i parametrach 30x 540m w Jankowej. Wieś otoczona lasami położona jest tuż za granicą Opola Lubelskiego przy nowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 200 m² 480,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana przede wszystkim do deweloperów, których interesuje postawienie co najmniej czterech budynków zbliźniaczonych albo 3 wolnostojących. MN - mieszkalnictwo niskie - o ustaleniach: 1).

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł76,53 m² 12 282,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie w prestiżowej inwestycji Kameralny Sławin - jednej z najlepiej ocenianych lokalizacji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

513 000 zł57,34 m² 8 946,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie na czubach/węglinie - gotowe do aranżacji Lokalizacja: lublin, dzielnica czuby/węglin Przestronne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 000 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteś rolnikiem i szukasz inwestycji? Ta działka może Ci się spodobać. Działka rolna o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Janów, powiat chełmski, województwo lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł138 m² 4 710,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 532 m²

Odkryj wyjątkowe siedlisko w urokliwej wsi Sobibór, położone nad malowniczą rzeką Bug. Ta spokojna i zadbana miejscowość zapewnia idealne warunki do życia w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł177,60 m² 7 314,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przepiękny dom w stanie surowym zamkniętym | Motycz | przestrzeń, cisza | wyjątkowy projekt Jeśli marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 227 m² 224,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę która w mpzp przeznaczona jest jako tereny aktywności gospodarczej oznaczona symbolem agc. Nieruchomość znajduję się w okolicy ul.Turystycznej w szybkimy.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł50 000 m² 35,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Na sprzedaż oferowane jest gospodarstwo rolne, w skład którego wchodzą grunty rolne o łącznej powierzchni około 5 ha, położone we wsi Rzeczyca, obręb Rzeczyca, jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 564 zł60,36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni projektowej 60,36 m2 położone na drugim piętrze/ii w Elizówce z szybkim dojazdem do Lublina. Na nieruchomość skłądają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł211 m² 5 450,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Nowoczesny dom wolnostojący 211 m | Długie k. Lublina | garaż dwustanowiskowy | stan deweloperski | bez pcc Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom wolnostojący położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł117,50 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Sławinek. Nieruchomość o powierzchni 117 m2 znajduje się na trzecim piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł53 m² 11 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie, lublin, ul. Ks. Wincentego Granata, 2 pokoje, 52 m2 Opis mieszkania: - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 52,03 m2 - salon: 19,65 m2 - kuchnia: 7,33 m2 - sypialnia: 13, m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,70 m² 9 124,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m2, znajdujące się przy ul. Narutowicza (centrum). Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka budowlana w miejscowości Sumin (gmina Urszulin) o powierzchni 1000m2. Przeznaczenie w mpzp: - zabudowa mieszkaniowa zagrodowa oraz jednorodzinna Media już na działce!:.

Szczegóły ogłoszenia

1 867 000 zł4 435 m² 420,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poznaj wyjątkową okazję inwestycyjną w urokliwej miejscowości Pokrówka! Ta atrakcyjna oferta to działka o powierzchni 4 435 m , położona przy ul. Gminnej 23 w gminie Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

190 600 zł1 501 m² 126,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce na dom Wierzchowiska Pierwsze, gmina Piaski - 10 minut od Felicity! Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł57,50 m² 9 026,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m2 usytuowane na dzielnicy lsm - siódme piętro w wieżowcu z windą. Mieszkanie jest dwu stronne (północ-południe) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka, zemborzyce Tereszyńskie, wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu. Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł5 192 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

52-arowa działka przy drodze wojewódzkiej Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka znajduje się w korzystnej lokalizacji bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 835, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,99 m² 8 424,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 44,99 m , położone na wysokim parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Mełgiewskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 153 zł52,91 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Nowa cena! Nowa inwestycja "dominów Rynek" przy ul. Parkowej w Dominowie, gm. Głusk, lublin. Termin realizacji IV kwartał 2026 r. Oferujemy mieszkania w metrażach od 33,84 m2 do 67,74.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 539 m² 109,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Radzyń Podlaski, ul. Podlaska Powierzchnia: 1539 m Teren: płaski, w pełni przygotowany pod zabudowę Zabudowa: sąsiedztwo domów jednorodzinnych o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł79,30 m² 7 490,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na poddaszu w bliźniaku przy ul. Gajowej (dzielnica Sławin). Mieszkanie składa się pokoju dziennego 36,9 m2, sypialni 13,3 m2, kuchni 10,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł91,50 m² 12 896,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament z dużym tarasam i niepowtarzalnym widokiem na wąwóz Rury - zlokalizowany na ostatniej kondygnacji kameralnego bloku przy ul. Dziewanny w dzielnicy Czuby Północne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł137,50 m² 6 465,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (jeden lokal) o powierzchni całkowitej 137,5 m , zlokalizowany w Wilczopolu, tuż przy granicy Lublina, w rejonie ul. Wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł950 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną o powierzchni 950 m2, znajdującą się na ul. Tysiąclecia w Kraśniku. Sala sprzedaży obejmuje powierzchnię 746 m2, dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,25 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Chełmie przy ul. Wołyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 53,25 m2 usytuowana jest na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł36,70 m² 19 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w inwestycji Art Deco przy ul. Spokojnej 10 to wyjątkowa oferta w sercu Lublina, w odrestaurowanej, ponad stuletniej, zabytkowej kamienicy wyposażonej w nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

419 868 zł32,30 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone na dzielnicy Czechów, usytuowane na 4 piętrze w bloku z 1977 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 557 zł48,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł79,27 m² 8 161,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Ułanów, czuby. Duże mieszkanie z tarasem i możliwością dokupienia garażu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł2 714 m² 11,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest 5 działek rolnych łąk, położonych w miejscowości Łysołaje oraz Łysołaje Kolonia, w spokojnej, zielonej okolicy o typowo rolniczym i rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o powierzchni 9548 m2 w miejscowości Antoniów-Kolonia gmina Milejów. Działka ma wymiary 23,5 m x 406 m i ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47,54 m² 8 413,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł38,77 m² 9 208,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł394,89 m² 2 253,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 116 m²

Opis: szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z komfortem, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na wodę? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Wincentowie (koło.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł59 m² 7 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 59 m2 położone w sąsiedztwie Politechniki Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 534 000 zł14 136 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow 1,4 ha. Świdnik Strefa Aktywności Gospodarczej Działka usługowa w mpzp oznaczona symbolem U i U-P, usługi oraz usługi i przemysł. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 474 m² 67,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szybki dojazd do Chełma i pełne uzbrojenie to połączenie, które dziś decyduje o wartości działki. Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale bez kompromisów.