dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 124 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 położoną przed obwodnicą Lublina, w miejscowości Płouszowice-Kolonia (gm. Jastków). Atrakcyjna lokalizacja na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł3 002 m² 27,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3002 m2 - Białopole, powiat chełmski, woj. lubelskie W ofercie również działki sąsiednie - działka w 1 linii zabudowy - 3180 m2 - cena 99 000 zł - działka w 2 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł108,56 m² 6 899,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy pod Świdnikiem - w miejscowości Nowy Krępiec. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 120 zł36,58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,58 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam w swojej ofercie działkę o powierzchni 1 200 m w miejscowości Lachówka Duża, gm. Zalesie, powiat bialski, województwo lubelski. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94 m² 8 287,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie 94 m z antresolą ul. Pogodna, bronowice, lublin. Mieszkanie położone jest przy ul. Pogodnej w dzielnicy Bronowice w Lublinie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52,36 m² 10 867,07 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - ul. Niecała 12 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina przy ul. Niecałej. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł40,48 m² 9 634,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Dęblinie na osiedlu Stawy. Mieszkanie ma powierzchnię 40,5m2 i usytuowane jest na wysokim parterze, w 3.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,90 m² 6 339,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami, o powierzchni 48,90 m , położone przy ul. Sidorskiej 14 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Wygodna kawalerka w niskim budownictwie na Bronowicach /kośminku. Szybki termin wydania. Dla inwestora - możliwość zakupu dwóch kawalerek w tym samym budynku. Pierwsze piętro - dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

2 957 000 zł396 m² 7 467,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom wolnostojący w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce na działce 1224m2. Część dzienna/ parter: - korytarz - pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu - sypialnia z łazienką -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Kawalerka | 36,65 m | Konstantynów | bezczynszowe | miejsce postojowe Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,65 m , położone w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł974 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych na osiedlu Karolówka w Zamościu. Działki mieszczą się w pasie od ulicy Braterstwa Broni,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł6 992 m² 112,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okazja inwestycyjna: grunt pod osiedle domów (0,7 ha) - Panieńszczyzna, gmina Jastków Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o ogromnym potencjale deweloperskim, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący o dwóch kondygnacjach naziemnych z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony na działce 525m2 w Puławach Parter: - wiatrołap - salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł136,70 m² 9 363,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Rodzinny dom z ogrodem - spokojna przystań na obrzeżach Lublina Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna połówka bliźniaka , idealna dla rodziny szukającej własnej przestrzeni, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł214 m² 3 504,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 606 m²

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy jednorodzinny dom, budowany wg projektu barwny zewnątrz wykończony a w środku stan surowy z instalacją elektryczną Zamość, ul. Majdan działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł343,50 m² 5 094,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt usługowo-handlowy blisko centrum miasta Lublin Na sprzedaż nieruchomość wyjątkowa, położona w Lublinie, przy ul. 1 maja 16h (jedyne 90 m pieszo od Placu Bychawskiego). Budynek wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 489 zł26,11 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł517,80 m² 7 705,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Chcesz zainwestować? Szukasz czegoś oryginalnego? Oferta zespołu dworkowo-parkowego jest tym czego byś chciał! Historyczny xixw. zabytkowy dworek wraz z parkiem oraz zespołem 6 stawów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,73 m² 6 547,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Sprzedam Mieszkanie 5-Pokojowe, 68.73m2 w Lublinie Ulica Langiewicza Do sprzedania mieszkanie w sercu Miasteczka Akademickiego w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 68.73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł987 m² 49,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 987 m (nr działki 347), zlokalizowana w miejscowości Bogucice, gmina Trzeszczany. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł3 175 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o pow. 3117 m2 pośród drzew z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa położona przy drodze asfaltowej w atrakcyjnej części miejscowości Kowala gm. Puławy, 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł517,80 m² 7 705,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł320 m² 6 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy Państwu niepowtarzalny dom w zabudowie bliźniaczej. Architekt, który go zaprojektował został uhonorowany prestiżową nagrodą w Szwecji, co potwierdza jego wyjątkowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 240 zł60,48 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 60,48 m2 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Śródmieściu. Układ pomieszczeń: - główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł318 m² 3 141,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 424 m²

Dworek z 1911r. w Adampolu, zacisznej, otoczonej lasami wsi, 6 km od Włodawy. Na ogrodzonej działce o powierzchni 4424m2 rośnie m.in. dwadzieścia 100-letnich dębów czerwonych, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł10 995 m² 149,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana o pow. 10995m2, w kształcie prostokąta. Położona przy drodze asfaltowej. Media: prąd, gaz, wodociąg - doprowadzone przyłącze do działki. Licencja zawodowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:648 m²

Do sprzedaży inwestycyjna działka wraz z kamienicą w uroczym miejscu w dzielnicy Dziesiąta. Kamienica z początku XX w. Nie ma nadzoru konserwatora. Na tą część dzielnicy nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł183,16 m² 8 680,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Klimatyczny dom wolnostojący na sprzedaż - spokojne obrzeża Lublina, bliska Kalinówka Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort życia w nowoczesnym domu z ciszą i zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

149 800 zł450 m² 333 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal ponad 450 m . Odstępne 150 000 zł netto! kup zanim kupi ktoś inny cena podlega negocjacji zapraszam na prezentację Opis Lokalu: - powierzchnia: ponad 450 m - sala koncertowa ze sceną,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł55,40 m² 8 844,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Centrum Lublina, idealna lokalizacja do mieszkania jak i pod wynajem! - ul. Graniczna, samo Centrum Lublina! - piętro 4/4 ( bez windy) - blok z 2006 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 880 zł38,99 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 600 m² 143,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wólka Krasienińska, powiat lubartowski, gmina Kamionka. Świetna lokalizacja, w pobliżu dużo terenów zielonych, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł235,34 m² 3 097,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego oraz dwóch działek o łącznej pow. 1,17 ha w miejscowości Głusko Duże Kolonia gmina Karczmiska. Jedna działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł262 m² 11 259,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 298 m²

Posiadłość oraz budynek biurowo-magazynowy położony na wzgórzu Kazimierza Dolnego. Działka o powierzchni 1,0298 ha. Wyjątkowo cicha i kameralna okolica. Zrewitalizowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 732 zł36,28 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 20,79m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze niskiego bloku z 1975 r. Mieszkanie posiada Balkon Forma własności:Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł313 m² 134,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Włodawa, okuninka, działki nad jeziorem, jezioro Białe, nad stawem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 313 m2 na, znajdującej się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 880 zł33,85 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania na kameralnym osiedlu to nowa inwestycja Dominów Rynek. W ofercie mieszkania 2-, 3-, i 4-pokojowe o pow. od 33 m do 67 m w niskiej dwupiętrowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł266 m² 8 984,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 177m2, na działce 327m2 w dzielnicy Ponikwoda. Parter: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - sypialnia -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij