dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 124 ogłoszenia

699 000 zł5 005 m² 139,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka położona blisko Lubartowa, w miejscowości Szczekarków. Działka o powierzchni 5005 m2, w kształcie trójkąta. Według mpzp częściowo oznaczona jest symbolem mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 279 zł59,23 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł30,80 m² 8 603,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,8 m , położona na 3 piętrze w spokojnej części Nałęczowa. Mieszkanie składa się z: -ustawnego pokoju 18m2, -oddzielnej kuchni 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł38,81 m² 10 048,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 38,81mkw Mieszkanie o powierzchni 38,81m 2 usytuowane na parterze obejmuje salon z aneksem kuchennym, sypialnię, przestronny przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł107 m² 3 261,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Białej Podlaskiej przy ulicy Okopowej. Atutem mieszkania jest położenie na drugim piętrze, duża kuchnia oraz trzy oddzielne pokoje, które sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł77,47 m² 3 846,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej, 2 piętro Najważniejsze atuty: powierzchnia mieszkania 77,47 m2 + piwnica 12 m2 i dostęp do strychuukład: 2 duże pokoje po 25 m2kuchnia 12.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł6 365 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna ze starym drzewostanem modrzewiowo-sosnowym. Działka położona w kompleksie leśnym. Dodatkowe informacje: typ własności: własność z księgą wieczystą Kanalizacja: brak.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59 m² 12 694,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania atrakcyjny lokal , obecnie wynajmowany przynoszący pasywny dochód, ścisłe Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 795 zł60,49 m² 10 262,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie o powierzchni 60,49 m może być twoje! Usytuowane na parterze nowoczesnego budynku. Składa się z dwóch pokoi, salonu oraz osobnej kuchni, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z windą na os. Tatary. Teren wokół budynku zagospodarowany i oświetlony, posiada sporo.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł70,50 m² 9 475,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sławinek - 70,5m2 zadbane, czyste -po remoncie! Ogromna Łazienka 3 pokoje - ul. Kolorowa. Niewymagające dodatkowych nakładów finansowych. Pierwsze piętro - z balkonem i piwnicą. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 174 m² 613,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka pod zabudowę jednorodzinną, która znajduje się w miejscowości Lublin, ul. Mieczykowa. Działka jest zagrospodarowana i ogrodzona metalowym płotem. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 085 zł52,43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To jedyna lokalizacja w Lublinie, która zapewnia mieszkańcom dostęp do schronu. Rozwiązania rzadko spotykanego nawet w skali ogólnopolskiej. Oferujemy aktualnie do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł47,27 m² 11 994,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie na Miasteczku Akademickim na ul. Sowińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim) w bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: - pokoju nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 867 000 zł4 435 m² 420,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż unikalna działka inwestycyjna o powierzchni 4.435 m , położona w malowniczej miejscowości Pokrówka przy ul. Gminnej 23, w gminie Chełm. Ta atrakcyjna nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pierwszej i drugiej linii zabudowy w Lublinie o powierzchni 2500 m2. z udziałem w drodze. - dostępne są dwie działki! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł70 m² 11 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się około 900m od Bramy krakowskiej. Ulica Okopowa, jedyna taka oferta w Centrum Lublina! Idealne na wynajem długo jaki krótko-terminowy!.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł114 m² 4 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dom wolnostojący w centrum Łaszczowa po generalnym remoncie, z potencjałem mieszkalno-usługowym Na sprzedaż dom wolnostojący położony w centrum Łaszczowa, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł2 038 m² 181,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2038m2, znajdujący się w miejscowości Jastków. Działka o wymiarach 45mx45m, płaskie , z drogą dojazdową, blisko lasu. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 006 m² 116,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - po podziale i w trakcie przekształcania na budowlaną o powierzchni 3006m2. Smugi, gmina Jastków. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej gminnej. Wymiary - 22m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni około 6 188m2 - Opole Lubelskie, media: -woda, energia elektryczna, kanalizacja deszczowa - na działce, -gaz w odległości około 14m od granicy działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 152 zł40,70 m² 13 074,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowania 2 - pokojowe mieszkanie nr 1.B.5.04 o powierzchni łącznej 40,70 m2. Zlokalizowane w Lublinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących komfortowego mieszkania dla rodziny lub bezpiecznej inwestycji. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55 m , 2 pokoje na drugim piętrze, balkon ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

403 360 zł50,42 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 50,42m2 - Lublin, czuby Lokal obecnie wynajęty, winda w budynku (przeznaczona również dla osób niepełnosprawnych) Na piętrze znajduje się ogólnodostępny węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł69,25 m² 10 902,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr ib1 o powierzchni 69,25 mkw, składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł156,88 m² 11 786,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, gdy słońce delikatnie zagląda do salonu. Ciszę, przestrzeń i poczucie, że jesteś u siebie w domu, który daje komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł13 133 m² 57,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową inwestycyjną, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Działka o łącznej powierzchni 13 133 m (nr działek: 1373/1, 1373/2, 1373/3,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł103 m² 7 087,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 466 m²

Na sprzedaż zadbany dom o powierzchni użytkowej 121 m , zlokalizowany na przestronnej i zagospodarowanej działce o powierzchni 2466 m , przy bocznej ulicy Rejowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 230 m² 603,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycję deweloperską o pow. 3230 m2. Miejscowość : Lublin. Dzielnica : Wrotków - okolica ul. Nałkowskich i Ks. L. Zalewskiego. Media : woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 181 m² 117,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Firlej przy ul. Serockiej. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego mn zabudowa niska, jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza: -.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł71 400 m² 4,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolno-leśne Horbów-Kolonia | 7,1437 ha Na sprzedaż kompleks 5 działek rolno-leśnych położonych obok siebie, tworzących zwartą i spójną całość. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł24,60 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szukasz przytulnego mieszkania do własnej aranżacji? Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ulicy Kopernika 20. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł23 005 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni 2,3 ha, położone w niewielkiej odległości od siebie. Pierwsza działka o powierzchni 18 563 m2 stanowi dojrzały drzewostan.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł68 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł170 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojący | ul. Tańskiego, biała Podlaska 590 000 zł | 3 470,59 zł/m Dom wolnostojący z lat 80. w spokojnej, zielonej części Białej Podlaskiej - z osobnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł432 m² 2 893,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na sprzedaż - Lublin, sławinek Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina - na Sławinku. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 000 zł67,68 m² 9 796,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy w sprzedaży 10.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m położone w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu miasta przy ulicy Niecałej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

677 500 zł56,54 m² 11 982,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo wykończone, pachnące świeżością mieszkanie przy ul. Obrońców Lublina! Mieszkanie o powierzchni 56,54m2 składa się: - salonu z aneksem kuchennym; - sypialni; - pokoju; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 349 m²

Unikatowy dom w artystycznym klimacie, otoczony pięknymi drzewami w samym sercu Nałęczowa blisko Parku Zdrojowego. Wygodny azyl dla osób szukających spokoju i prywatności, poranków.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł986 m² 608,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 968m2, zlokalizowaną przy ulicy Reformackiej w Chełmie nieopodal hotelu Kamena. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka.