dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 123 ogłoszenia

6 200 000 zł1 670 m² 3 712,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość usytuowana bezpośrednio przy ul. Hrubieszowskiej z wjazdem od ul. ks. Skorupki, zabudowana budynkiem wielobryłowym, zasadniczo parterowym, jedna z części posiada antresolę.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 732 m² 20,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna, w obrębie Lasu Konopnickiego w Tereszynie. Wysoki gatunek drzew - przewaga dębów. Powierzchnia 2732m2, wymiary: 8x300m, dojazd drogą gminną szerokości 4m. Cena do negocjacji-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 129 zł52,29 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł4 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Szerokie - działka budowlana położona w doskonałej lokalizacji Lublina. W pobliżu działki znajdują się wszelkie potrzebne obiekty usługowe - sklepy, restauracje, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

620 795 zł60,49 m² 10 262,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 60,49 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Dożynkowej, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-budowlana o pow. 0,93ha położona 8 km od Lublina. Teren płaski, szer. ok. 30m, dł. ok. 300m, energia elektryczna, woda linia telefoniczna na działce. Brak prądu. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł77 m² 8 155,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Wszystko pod ręką - idealne mieszkanie dla rodziny. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia dla rodziny. To.

Szczegóły ogłoszenia

7 671 300 zł51 142 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomość inwestycyjnej pod hale i logistykę o pow. 51420 m , położonej w Trzcińcu gm. Lubartów, woj. lubelskie. Zalety działki > Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł2 000 m² 189,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana W miejscowości dębówka na granicy z dąbrowicą Dojazd do Lublina może odbyć się poprzez ul. Główną i Al. Warszawską do Lublina lub Ul. Nałęczowską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 039 zł51,39 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 298 m² 215,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygody szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja dla Ciebie! Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł79 m² 4 924,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:926 m²

Jeśli szukasz gotowego miejsca na wypady poza miasto, ten murowany domek letniskowy w Rogoźnie (gmina Ludwin) pozwala przyjechać i od razu korzystać z działki, tarasu oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,20 m² 6 483,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | ul. Lotnicza 2, biała Podlaska 319 000 zł | 6 483,74 zł/m Trzy pokoje, dobra lokalizacja i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut pieszo - to mieszkanie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 050 zł174,50 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży nowoczesnej przestrzeni biurowej o łącznej powierzchni 174,5 m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze prestiżowej inwestycji Wieniawska 11. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

504 242 zł35,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | 35,49 m | bez pcc Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie o powierzchni 35,49 m , położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

828 850 zł150,70 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Zakrzów. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 20 arów otoczonej wyjątkowym bogactwem przyrody Nadwieprzańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł47,08 m² 6 499,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Bezczynszowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na parterze budynku przy ul. 6-tego Sierpnia w Puławach. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (19,09mkw) - sypialnia (12,04mkw) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł72,60 m² 4 132,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż dom parterowy w miejscowości Michałki - 19 km od Białej Podlaskiej! kuchnia,salon,pokój,pokój,łazienka,korytarz.Dom zbudowany z białej cegły i pustaka. Na dachu położony.

Szczegóły ogłoszenia

159 700 zł1 452 m² 109,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 103/8 w Mosznej - 22 km od Centrum Lublina. - powierzchnia 1452 mkw - wymiary - 30m x 46m - trzecia linia zabudowy - prąd w działce obok - woda po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł11 000 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki inwestycyjne pod budowę domów wolnostojących z wydzieleniem minimalnych działek o powierzchni 8ar pod 1 dom lub bliźniaków 6ar pod 1 dom., Działki objęte są MPZP,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł34,72 m² 10 512,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe 34,72 m , znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w samym centrum Lublina -ul. Wschodniej, śródmieście. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł750 m² 5 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek 2-piętrowy z podziałem na 3 lokale o łącznej powierzchni 750m2 posadowiony na 22 arowej działce. Budynek: - wybudowany w technologii tradycyjnej - murowanej, - kryty blachą, -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł95,37 m² 7 853,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż świetną alternatywę dla osób poszukujących dużego mieszkania w ciekawej lokalizacji! Lokalizacja Kondygnacja w budynku wielorodzinnym w doskonałej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł60 m² 7 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom o powierzchni 60 m2, położony na działce 2600 m2, w sercu urokliwej i spokojnej miejscowości Charz. Jest to miejsce, które zachwyca krajobrazami lessowych wąwozów, otwartymi polami.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł10 447 m² 83,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,0447ha, położona przy głównej trasie e30/dk2, w miejscowości Styrzyniec, nieopodal Białej Podlaskiej. Na areał składają się dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 260000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 431 000 zł71,55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy apartament w prestiżowej Rezydencji Ogród Saski przy ul. Jasnej 7 w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 71 m znajduje się na 5. piętrze. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 492 zł43,11 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Urbanowicza (dzielnica Felin). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Mieszkanie M22, klatka I, blok B3 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: to jest zajawka - pełna oferta wkrótce! działka nr ew. 151/7, miejscowość #leśniczówka, gmina #bychawa, pow. #lubelski, woj. #lubelskie, o pow. 1,2041 ha #zabudowana: + murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 200 zł40,69 m² 11 998,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:739 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż dom w Płouszowicach Kolonii ( przy Dąbrowicy ) gm.Jastków. III linia zabudowy od Nałęczowskiej- przed obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł70,63 m² 8 466,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 695 m² 179,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 695 m , położonej w urokliwej miejscowości Bochotnica z widokiem na wzgórze zamkowe oraz ruiny zamku Esterki.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,60 m² 8 188,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferowana nieruchomość to 4-pokojowe mieszkanie wyodrębnione w domu dwurodzinnym, położone w dzielnicy Dziesiąta, ul Zemborzycka. Przestronne mieszkanie dla większej rodziny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł50 m² 11 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z cegły w Centrum Lublina. Mieszkanie po generalnym remoncie - do zamieszkania, składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł133,44 m² 4 833,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 134 m , położony na parterze przy zbiegu ulic Mickiewicza i Kopernika w Chełmie. Nieruchomość składa się z 5 pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł111,14 m² 7 009,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! Ostatnie wolne! promocja gratis klimatyzacja 3,5 kw! ( instalacja wraz ze sprzętem) wpłacasz 1% zaliczki A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026 rok! ( Masz czas na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł151,88 m² 7 235,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł64 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów , malowniczej wsi na lubelszczyźnie, z bogatą historią. Wieś położona w powiecie łukowskim, gmina Adamów. Przepływa przez nią rzeka Motwica.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł44,40 m² 7 207,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego cichego i jasnego, mieszkania o powierzchni 44,4m położonego na czwartym piętrze w budynku przy ul. Zemborzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł120 m² 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Odstę pne / cesja lokalu gastronomicznego - lublin os. Rury - 120 M2 Na odstąpienie w formie cesji w pełni przygotowany lokal gastronimiczny o powierzchni 120m2, położony na parterze.