dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 124 ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 730 zł43,90 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie, przy ul. Koncertowej, w dzielnicy Czechów. Idealne dla pary, singla lub jako mieszkanie inwestycyjne. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł10 918 m² 8,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka między lasami na terenie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. Wymiary 389x27 m Możliwość sprzedaży wraz z sąsiednią działką. W takim przypadku cena za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Kamienica (cztery poziomy) o pow. 250 m2 położona w centrum Włodawy, w woj. Lubelskim. Kamienica: - pow. 250 m2 Dostępne media: - prąd - woda (wodociąg miejski - gaz - kanalizacja: - co.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 192 m² 37,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przeznaczona pod usługi, produkcję lub magazyn zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej! Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka znajduje się w korzystnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane przy bychawskiej, pod zabudowę jednorodzinną lub usługową! Polecam do sprzedaży dwie działki budowlane, o powierzchniach : 1576 m2 oraz 1614 m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł82,58 m² 5 558,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne 82,58 m | ul. Lubartowska 24, lublin | 459 000 zł Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,58 m , położone na 1. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł6 200 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sadurki - działka rolno-budowlana o nieregularnym kształcie położona przy drodze lokalnej z wydanymi warunkami zabudowy i pozwoleniem na budowę. Duża - 62ar działka, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł99,76 m² 9 522,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny w nowoczesnym budynku jednorodzinnym wolnostojącym, w którym wydzielono dwa niezależne lokale. To idealna propozycja dla osób, które cenią nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania szeroka działka w miejscowości Garbów o powierzchni 2200 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 31,5 m szerokość x 70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 440 zł41,60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,6 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 19.30 z wyjściem na balkon, - Pokój o pow. 9,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł280 m² 3 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 220 m , położony na 20-arowej, ogrodzonej działce przy ul. Pszennej w Chełmie w spokojnej i cenionej części miasta. Budynek oferuje funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł943,70 m² 943,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 687 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną na terenie miejscowości Kaliłów, gmina Biała Podlaska na działce nr geod. 314/5 o powierzchni 0,4687 ha, zabudowaną zespołem hal pieczarkani wraz.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł62,62 m² 8 607,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Lublin, dziesiąta Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 57 m oraz dużej piwnicy - 5,62 m po.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł62,30 m² 5 296,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję mieszkanie typu M4 o powierzchni 62,3 m , położone w Bialej Podlaskiej przy ulicy Mikolaja Kopernika. Lokal znajduje sie na 4 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 12 arowa działka położona przy ulicy Skowronkowej w Lublinie w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1200 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam do zaoferowania 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111,42 m , położone na 4 i 5 piętrze 5-piętrowego bloku położonego przy zbiegu Al. Gen. Władysława Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 279, położona w miejscowości Terespol przy ul. Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni ponad 5000 m , w kształcie trapezu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,98 m , położonego w spokojnej części Łęcznej przy ul. Staszica 21. To idealna propozycja dla par, rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł38 m² 10 763,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Montażowej 1 (lublin, tatary). To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 728 zł51,56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To jedyna lokalizacja w Lublinie, która zapewnia mieszkańcom dostęp do schronu. Rozwiązania rzadko spotykanego nawet w skali ogólnopolskiej. Oferujemy aktualnie do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Czechów. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i północny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 575 zł32,15 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,15 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 119 m² 210,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania w Polanówce, gm. Strzyżewice, działka budowlana o pow. 1119 mkw. w I linii zabudowy. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 674 zł35,41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w zakończonej inwestycji w dzielnicy Wrotków. 0% pcc do Urzędu Skarbowego, 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

1 283 000 zł290 m² 4 427,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:354 m²

Prezentujemy Państwu dom wolnostojący w atrakcyjnej dzielnicy, w północno-zachodniej części Lublina. Cicha i spokojna okolica, a zarazem łatwy dostęp do centrum czy też do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: deszkowice pierwsze, gm. Sułów, powiat zamojski, woj. lubelskie Bardzo ładnie, urokliwie na górce położona działka ok 40 m od rzeki Wieprz i 700 m od zalewu Nielisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30 851 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne Srebrzyszcze, gm. Chełm (numery 426/1 oraz 426) Na sprzedaż łącznie ok. 3,15 ha (31 460 m ) gruntów ewidencyjnych, położonych w miejscowości Srebrzyszcze, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 292 m² 406,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1292 m , w kształcie prostokąta, o wymiarach 24 m x 52 m. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej, co zapewnia wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

6 126 480 zł17 018 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 17018m2(1,7ha) - Lublin, zadębie okolice ul. Mełgiewskiej. Działka bardzo dobrze widoczna obiekt z głównej ulicy! Działka płaska, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta na zakup domu w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy) Dominów - Lublin. Kameralne osiedle, kompleks 2 budynków "bliźniaków" na granicy Dominowa i Lublina. Domy są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł70 m² 10 427,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Ofertę stanowi mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami z dbałością o każdy szczegół. Lokal usytuowany jest w niskim bloku przy ul. Skautów (boczna ul. Popiełuszki) na III.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,70 m² 5 783,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz nieruchomości gotowej do zamieszkania w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z łatwym dojazdem do niego to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł137,38 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej parterowej o pow. użytkowej 99,02m2 w Dominowie na działce o pow. ok. 600m2. Garaż dwustanowiskowy w bryle budynku o pow. 33,11m2. za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł107,25 m² 3 822,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze domu wolnostojącego dwurodzinnego. Do sprzedawanej nieruchomości przynależy garaż oraz oddzielny budynek gospodarczy o pow. 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Radawcu Małym, gm. Konopnica w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy szosie asfaltowej. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

866 432 zł67,69 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, który mieści się w centrum Lubartowa. Powierzchnia użytkowa to około 150m2, w całości podpiwniczony (ok. 90m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł170 m² 15 294,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni około 170m2 - Lublin, konstantynów W cenie lokalu pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach - nowe umeblowanie, klimatyzacja, wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 330 m² 62,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w malowniczej miejscowości Michałki tylko 66,50 zł/m! Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku ta.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,40 m² 6 283,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Lubelskiej. Lokalizacja: mieszkanie: mieszkanie składa się z 2 pokoi: salon, sypialnia, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości składającej się z dwóch działek o nr 38 i 39 - usługowej z częścią leśną i łącznej powierzchni ok. 10000 mkw.! lokalizacja:.