dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 126 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce do zamieszkania! Działka pod budowę wymarzonego domu w spokojnej miejscowości Korytków Duży, gm. Biłgoraj Korzystna lokalizacja: atrakcyjne miejsce na zamieszkanie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 833 m² 48,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł85 m² 1 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 967 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczynasz od kawy na tarasie, wśród śpiewu ptaków i zapachu świeżo skoszonej trawy. Tak właśnie wygląda codzienność na siedlisku w Kozłach.

Szczegóły ogłoszenia

548 433 zł40,70 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Aktualnie atrakcyjne rabaty na mieszkania! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł3 304 m² 278,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze! Tył działki -tereny Parku Nadrzecznego z zaplanowanymi kortami tenisowymi i terenami zielonymi rekreacyjnymi. Działka opisana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł151,31 m² 5 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego jednorodzinnego w stanie deweloperskim, który łączy w sobie nowoczesność i komfort, położony w spokojnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 000 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:98 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zabytkowy Zespół Dworsko-Parkowy (xixw. budowany do ok. 1880 r). Malowniczy zabytkowy zespół dworsko-parkowy w Turce/k. Lublina wybudowany został w latach.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 117 m² 96,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Panieńszczyzna, 800m od Urzędu Gminy w Jastków. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, opisana symbolami mr.

Szczegóły ogłoszenia

113 500 zł1 060 m² 107,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna lokalizacja, świetne parametry - działki budowlane w urokliwej, gminnej miejscowości! Brodziaki, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działki zlokalizowane w spokojnej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł1 139,27 m² 11 323,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:583 m²

Kamienica o pow. użytkowej 1139, 27 m2 położona w doskonałej lokalizacji idealna jako inwestycja pod biura, gabinety, kancelarie, instytucje finansową. Budynek jest podpiwniczony,usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,50 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 27,32 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 15,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 952 zł54,56 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2% pcc do Urzędu Skarbowego. Brak prowizji. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję w dzielnicy - Czechów Górny. W bliskim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 663 zł60,94 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 343 zł28,25 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! lublin! - felin! Idealny rozkład pomieszczeń! Dostępne są również większe metraże od 25m2 do 65m2 (88 mieszkań ) - Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł186 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

Wolnostojący dom z użytkowym poddaszem i dwoma podwójnymi garażami w bryle budynku w doskonałej lokalizacji - pokrówka/bazylany. Solidnie wybudowany zgodnie z kanonami.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł9 379 m² 26,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Terebela k. Białej Podlaskiej | 9 379 m | 27 zł/m Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o numerze ewidencyjnym 1259/6,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Nowa obniżona cena nieruchomości - 550 tys. ZŁ Przedmiotem oferty jest siedlisko znajdujące się w miejscowości Bogusław gm. Gorzków (krasnystaw) - powierzchnia działki 9500 m2 - zabudowane domem.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł65,50 m² 9 006,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone na III piętrze w budynku IV piętrowym wybudowanym w 2000 roku w dzielnicy Sławinek (rogatka Warszawska). Mieszkanie o pow. 65,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 840 zł52,60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Dominowie i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni 52,60 mkw w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Pogodna, dzielnica Bronowice, lublin: na sprzedaż jasne, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 500 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z rozpoczętą budową w spokojnej miejscowości Tarnawa Mała, gm. Turobin Lokalizacja: przyjemne i spokojne miejsce w pobliżu gminnej miejscowości z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36,50 m² 10 657,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na 4 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Hutnicza o powierzchni 36,5 m2. Forma własności: odrębna własność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,57 m² 13 311,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w stanie deweloperskim położone w dzielnicy Czechów. Lokalizacja to niewątpliwy atut nieruchomości. Apartamentowiec powstaje o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości w Janowie Lubelskim. Przestronny dom o powierzchni 230 m2, położony na działce o powierzchni 700 m2, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

499 646 zł12 429 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 12429 m2 zlokalizowana w miejscowości Niedrzwica Duża zaledwie 10 km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - część działki.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki położone w spokojnej i malowniczej części Janowa Podlaskiego. Idealna propozycja zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i letniego siedliska. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 022 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rekreacyjna o powierzchni 1022 m w miejscowości Łomnica, gmina Urszulin brama do Poleskiego Parku Narodowego! Położona w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł281,90 m² 8 155,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 895 m²

Działka o powierzchni 3895 m z możliwością podziału na 2 działki budowalne (oraz opcją dokupienia trzeciej - 1255 m ) Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ponad 280 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

328 206 zł28,79 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym, usytuowane na parterze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł49,30 m² 6 186,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne do własnej aranżacji mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni 49,30 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom Z ogródkiem | 5 sypialni I 2 łazienki I gabinet I sala kinowa I bar I sala kominkowa I ogród I taras I działka I dla rodziny kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku mieszkalnym z windą w dzielnicy Węglinek, w Lublinie. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 500 m² 66,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni aż 4500 m w samym sercu Dominowa w gminie Mełgiew. Atuty nieruchomości: wymiar działki: działka o wymiarach 22x194 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej miejscowości Rozdoły koło Sitna. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 47 x 102 m i.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. 260 m2 położonego w Rąblowie na działce o pow. 8 300 mkw Opis nieruchomości: dom pow. 260 m2, składający się z: parter: - otwarty salonu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł31,60 m² 11 234,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję lub na start? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze informacje: lokalizacja: ul. Puławska 27 (dzielnica wieniawa)metraż: 31,6 m + piwnicapiętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 484 m² 74,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękne działki budowlane w Janowie (koło Chełma). Działki o powierzchni - nr działki -205/10- cena -80zl/m 141.000 zł- powierzchnia-. 1761m2 - sprzedana nr. działki - 205/11-.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł2 300 m² 509 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego lub działalność usługową w Lublinie w okolicy ulicy Zelwerowicza. W sąsiedztwie znajdują się głównie domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł194,65 m² 5 646,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Dom wolnostojący, budowany zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką budowlaną, oddany do użytku w 2012 roku. Projekt luna II, wysokość pomieszczeń 270 cm, w domu znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł119,15 m² 7 049,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-