dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 124 ogłoszenia

385 000 zł635 m² 606,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:38 800 m²

Prawie 4 ha ziemi wraz z obiektami produkcyjno-handlowymi za jedyne 385 tys. zł - okazja! Budynki gospodarcze i produkcyjne oraz dom o łącznej powierzchni zabudowy 635 m - wszystko to.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 700 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy działkę składającą się z trzech mniejszych działek o powierzchni 57 arów o idealnych wymiarach 75m x 76m. Położoną w miejscowości Motycz-Józefin z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w samym centrum Świdnika. Nieruchomość ma powierzchnię 871m I jest płasko ukształtowana. Działka położona jest przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł48 m² 8 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaż mieszkanie położone w Lublinie - lsm, os. Słowackiego. Mieszkanie o pow. 48 m2 składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki z toaletą, położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł8 100 m² 20,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 8 100 m , położona przy drodze wojewódzkiej nr 809. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 42m x 190m, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 876 zł62,36 m² 12 489,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,36 m2 na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny o pow. 25,24 m2 z wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 900 zł54,54 m² 9 899,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy w sprzedaży 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 200 zł51,62 m² 8 682,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł40 m² 61,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:29 500 m²

Na sprzedaż siedlisko składające się z 5 działek, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Bobliwo, zaledwie 1 km od stoku narciarskiego. Na działce znajduje się drewniany dom do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł14,90 m² 10 738,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować kompaktowe mieszkanie o powierzchni 14,9 m , położone na drugim piętrze kamienicy przy ul. 1 maja w Lublinie. Lokal stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 886 zł67,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: i kwartał 2027 Do końca marca w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 243 zł57 m² 10 899 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle stworzone z myślą o rodzinach - jedyne w Lublinie miejsce, gdzie z każdego mieszkania widać.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji, w miejscowości Klonownica Duża, położone zaledwie 7km od Janowa Podlaskiego i 14km od Białej Podlaskiej. Nieruchomości gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania z wygodnym, rozkładowym układem i osobną kuchnią, ta oferta na ul. Racławickiej w Świdniku daje solidną bazę do urządzenia wnętrza po swojemu. 48 m na.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł36,76 m² 12 948,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Lublinie przy ul. Długiej 2. Jest to blok całkowicie odnowiony w 2023 r, wraz z wymianą instalacji, okien, ociepleniem budynku, odnowieniem części.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 276 m² 301,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Atrakcyjna działka z szybkim dojazdem do/z Lublina ** kalinówka (gmina głusk) - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1276 m . Doskonała lokalizacja z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 908 zł34,06 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Węglin w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

640 080 zł8 001 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 8001 m , usytuowana w malowniczym, zielonym otoczeniu zaledwie 4 km od Białej Podlaskiej. Idealne miejsce dla inwestorów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł146 m² 6 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertę sprzedaży stanowi inwestycja deweloperska składająca się z 8 domów w Dysie, przy u. Topolowej. Prezentowany dom ma powierzchnię 146m2 oraz składa się z: parter: - otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł1 471 m² 178,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w drugiej linii zabudowy. Media - gaz, prąd i światłowód w drodze dojazdowej. W pobliży przystanek mpk, sklep, kościół i tereny zielone z Zalewem Zemborzyckim na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 073 m² 96,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2073 m2, położona w miejscowości Bełżyce, przy ulicy Kopernika, w drugiej linii zabudowy. Wymiary w przybliżeniu: 75,5m x 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

735 090 zł68,70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-18, balkon: 11,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 232 zł55 m² 9 622,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Termin realizacji 4 kwartał 2026 r. Budynek 7 piętrowy na Choinach, świetna komunikacja z centrum Lublina, szybki dostęp do Akademii Medycznej. W promieniu 400 m punkty handlowo- usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 200 m² 158,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Motycz, położona tuż za granicami Lublina, o powierzchni ok. 22a, z wydanymi warunkami zabudowy. Zapraszam do zapoznania się ze.

Szczegóły ogłoszenia

491 900 zł4 919 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz miejsca, które łączy luksus, ciszę, prywatność i doskonałą lokalizację -ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł45,30 m² 10 596 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie na Tatarach - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: lublin, dzielnica Tatary Idealne mieszkanie dla rodziny, które zostało pomysłowo zaaranżowane i przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na osiedlu Słowackiego, blisko lubelskich Uczelnii. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 184 zł63,16 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie o pow. ok. 70 m2 usytuowane na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku zlokalizowanym na osiedlu F. Chopina (czechów płd.). Na rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. Na Sprzedaż Apartament w inwestycji zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 27,55 m , I piętro - vat 23 % Na sprzedaż nowoczesny, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

669 475 zł61 m² 10 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 61 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego bloku przy ulicy Różanej w Lublinie. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł1 528 m² 464,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szerokie gm, konopnica , atrakcyjna działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej pełne uzbrojenie ( energia na dziłce , woda , gaz przez drogę , kanalizacja w realizacji ) światłowód. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, niezabudowana działka położona między domami jednorodzinnymi, co daje możliwość zmiany jej przeznaczenia na budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,30 m² 5 878,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w Chełmie przy ul. Piłsudskiego. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz, co stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 676 zł41,15 m² 11 195,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację! Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,15 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł50,30 m² 4 174,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 50,30 m2 z ogrodem - Iłowa (gm. Ruda-Huta) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,30 m2, położone na parterze w kameralnym budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł41,15 m² 13 730,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 41,15 m2 zlokalizowane na Ponikwodzie przy ul. Dożynkowej. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: salon z aneksem, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52 m zlokalizowane na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 430 m² 40,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzone miejsce na Twój dom w otoczeniu przyrody! Działka budowlana na malowniczym Roztoczu. Lipowiec, gm. Tereszpol Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł298 m² 5 033,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom bliźniak 298 m - Sławin, ul. Tulipanowa - 2 garaże, ogród, balkony, 3 kondygnacje Cena: 1 500 000 zł Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 298.