dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Mełgiewskiej 7-9 w Lublinie. Najchętniej dla pary lub studentów, długoterminowo. Powierzchnia 50 m . Mieszkanie jest słoneczne, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

2 500 zł44 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** nieruchomości Lublin Polecamy do wynajęcia świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Relaksowej /osiedle Botanik. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Czuby Południowe

Lublin,lubelskie

18,18 zł/m²33 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 33m2. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego(wspólnego dla całego budynku). Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. Opłata miesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleja Józefa Piłsudskiego

Lublin,lubelskie

3 000 zł90 m² 33,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,50m2 na III piętrze / z III w kamienicy przy al. Piłsudskiego, lublin - Centrum. W skład mieszkania wchodzi: pokój o pow. 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kołłątaja

Lublin,lubelskie

35,71 zł/m²98 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przestronny, 4 pokojowy lokal o powierzchni 98m2 na I piętrze / z III w kamienicy przy ul. Kołłątaja, lublin - Centrum. Możliwość wjazdu samochodu pod klatkę na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Lublin,lubelskie

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 67 m2 usytuowanego na dziesiątym piętrze, w dziesięciopiętrowym budynku. Prezentowana nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gospodarcza

Lublin,lubelskie

36,16 zł/m²112 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 112m2 , na I kondygnacji z II w budynku przy ul. Gospodarczej w Lublinie. Jeżeli szukasz dla swojego zespołu przestronnego, dobrze doświetlonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

75 zł/m²560 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia open space 560 m2 na parterze z możliwością funkcji: gastronomicznej lub handlowo-usługowej. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 276 m2, wyłożony kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, aleja Józefa Piłsudskiego

Lublin,lubelskie

33,52 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Lublin,lubelskie

13 371 zł625 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 773 m²

Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 454 m2 z powierzchnią biurową 132 m2. Dodatkowo do hali przynależą pomieszczenie socjalne o powierzchni 39 m2. Łączna powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Lublin,lubelskie

30 zł/m²280 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 280 m2 ( całe piętro) na 4 piętrze z windą w nowoczesnym, 4 piętrowym biurowcu na Felinie, w pobliżu strefy ekonomicznej. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wieniawa

Lublin,lubelskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu apartament w samym centrum Lublina. Mieszkanie będzie dostępne od kwietnia 2023 roku. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Juranda

Lublin,lubelskie

2 500 zł61 m² 41 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na lsm ul. Juranda. Nieruchomość składa się z 3 sypialni, przestronnego salonu połączonego z kuchnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Lublin,lubelskie

2 310 zł41 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne wkrótce! *wszystko prawie nowe, na gwarancji. *Ciekawa aranżacja. *W pobliżu Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie. Wyposażenie: *salon: sofa narożna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

2 500 zł40 m² 62,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, 39,8 mkw, 2 pokoje, 2 piętro, lsm, ul. Wileńska. Mieszkanie w wysokim standardzie, jasne, w nowym budownictwie. Blok z windą, osiedle monitorowane. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem w wyjątkowej aranżacji apartament położny w ścisłym centrum Apartament znajduje się na II piętrze w odnowionej, stylowej kamienicy. Na powierzchnię 45 m2: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Lublin,lubelskie

3 500 zł98 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98m2 na I piętrze / z III w kamienicy przy ul. Kołłątaja, lublin - Centrum. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

35 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w budynku usługowym przy ul. Wojciechowskiej. Powierzchnia 120m, 1pietro. Lokal składa się z 8 pomieszczeń w tym łazienki oraz socjalnej kuchni. Standard lokalu widoczny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 położona na drugiej kondygnacji budynku trzypiętrowym przy ulicy Bursztynowej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Pokój o powierzchni 15,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zemborzyce Tereszyńskie

Zemborzyce Tereszyńskie,lubelskie

6,67 zł/m²300 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem halę magazynowo - produkcyjną o powierzchni 300 m2 w Zemborzycach Tereszyńskich tuż przy obwodnicy Lublina. Prezentowany obiekt jest wolny i może być udostępniony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukaszyńska

Biała Podlaska,lubelskie

1 200 zł76 m² 15,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże i przestronne mieszkanie na wynajem na ul.Łukaszyńskiej Nieruchomość złożona z: pokój 13,67 m.kw pokój 26 m.kw łazienka główna 5 m.kw kuchnia otwarta z oknem 12,33 m.kw salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Lublin,lubelskie

45,81 zł/m²63 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

**lokal biurowy w świetnej lokalizacji** Oferuję na wynajem lokal biurowy w dzielnicy Rury o powierzchni 63,6 m 2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze budynku biurowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, Wrotków

Lublin,lubelskie

1 660 zł82 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 771 m²

Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 68 m2 z powierzchnią biurową 13,5 m2. Łączna powierzchni na wynajem to 82 m2. Nieruchomość zlokalizowaną w przemysłowej dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Pana Balcera 6 w Lublinie (metropolitan Park). Prezentowany lokal to 53 m2 przestrzeń, w skład której wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

111,11 zł/m²72 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu usługowego zlokalizowanego w ścisłym centrum Lublina, przy ulicy Narutowicza (plac Wolności). Dlaczego właśnie ta nieruchomość? Z kilku ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierki

Lublin,lubelskie

3 000 zł55 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Skierki na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Oferta idealna dla studentów z racji bliskiej lokalizacji miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pielgrzymia

Lublin,lubelskie

40,42 zł/m²87 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym. Przystosowany pod usługi Fryzjersko- kosmetyczne. Wydzielone strefy ze stanowiskami usługowymi, rozprowadzona instalacja elektryczna, wodno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

76 zł/m²25 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Budynek znajduje się w centrum Lublina, przy Alejach Racławickich 8, u zbiegu ul. Żwirki i Wigury. Jest to pierwszy budynek biurowy do wynajmu posiadający klasę A, ulokowany w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

66,98 zł/m²43 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Lublin,lubelskie

49 zł/m²221 m² 10 816 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis budynku (standard techniczny) Lokal o dobrym standardzie technicznym: klasa A. Lokal oferuje: centralne ogrzewanie, klimatyzację, wentylację, alarm, czujniki ruchu, alarm przeciwpożarowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 72 m2 położone na IV piętrze w niskim bloku przy ul. Górskiej na Czechowie. Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płouszowice-Kolonia

Płouszowice-Kolonia,lubelskie

2 900 zł91 m² 31,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie bezczynszowe, w odnowionym domu 3-rodzinnym, w Płouszowicach Kolonii. Lokal po generalnym remoncie, z nowym wyposażeniem kuchni i łazienki, gotowy do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Lublin,lubelskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 1 marca! *2 pokoje + kuchnia *winda *balkon *pełne umeblowanie i wyposażenie m.in. zmywarka, 2 x tv, roboty kuchenne, odkurzacz bezprzewodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

1 300 zł16 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 27 lutego! *rewelacyjna, przestronna kawalerka. *Idealne dla osób pracujących oraz dla wymagających studentów. *400 m do Uniwersytetu Medycznego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Puchacza

Lublin,lubelskie

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 1 marca! *słoneczna, ciepła kawalerka. *Bezpieczna - ogrzewanie miejskie, brak gazu w lokalu. *Po generalnym remoncie, wszystko nowe i na gwarancji -.