dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

113,04 zł/m²115 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lublin - Atrakcyjny lokal użytkowy na parterze - w najlepszej części ulicy Krak.Przedmieście! Nowość! Oferuję do wynajęcia, jako jedyny właściciel lokal użytkowy w Lublinie, w opinii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Znajduje się na 6. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

44,90 zł/m²127 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 126,95 m2 posadowiony na parterze w dwupiętrowym budynku przy ul. Bursaki. Zestawienie powierzchni: -5 pomieszczeń biurowych -sanitariaty -hall Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wigilijna

Lublin,lubelskie

2 650 zł53 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,4m2 w bloku na 3 piętrze - ul. Wigilijna. Pokój dzienny o pow. 11m2 z wyjściem na balkon. Oddzielna kuchnia (zabudowa, sprzęt agd: zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

22,79 zł/m²75 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem pod działalność usługowo - magazynową Na wynajem lokal użytkowy położony przy ul. Nadrzecznej w dzielnicy Dziesiąta o powierzchni 75 m2 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

3 300 zł85 m² 38,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o pow. 84,93 m2 usytuowane na 1. piętrze w bloku zlokalizowanym w bardzo atrakcyjnej części Lublina (dzielnica Czuby), przy ul. Szmaragdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Lublin,lubelskie

2 000 zł50 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiot wynajmu stanowi w pełni umeblowane oraz wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.5 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku przy ul. Przedwiośnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pniówek

Pniówek,lubelskie

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu na wynajem murowany budynek jednorodzinny, zlokalizowany w Pniówku 3 km od Zamościa. To propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie dla tych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

9 500 zł460 m² 20,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 460 m2 z zapleczem biurowym o pow. 90 m 2. Magazyn 460 m 2 Przed budynkiem parking i plac manewrowy, wysokość 4,9 m 3 bramy poziom 0, wymiary 4,25/4 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Świdnik,lubelskie

2 100 zł36 m² 57,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,37 m2 usytuowane na 3. piętrze w 4. piętrowym bloku znajdującym się przy ul. Turystycznej w Świdniku. Rozkład powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkania 2 pokojowe przy ul.Fulmana.Salon z aneksem kuchennym,osobna sypialnia z balkonem i klimatyzacją,łazienka razem z WC.Ogrzewanie i ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zawadówka

Zawadówka,lubelskie

45 000 zł1 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Oferujemy do wynajęcia cały "hub przeładunkowy" jako centrum operacyjno logistyczne, głównie nastawione na wariant dostaw do/z kierunków wschodnich. Obiekt zlokalizowany jest 5 km od Chełma, ok. 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Bogusławskiego

Lublin,lubelskie

1 350 zł17 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia po raz pierwszy nowoczesna kawalerka ul. Bogusławskiego 17. Nieruchomość: mieszkanie ciepłe, z ogrzewaniem podłogowym. Świeżo po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Biała Podlaska,lubelskie

500 zł47 m² 10,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (47 m ) w spokojnej okolicy, idealne dla studentów. Położone na 4. piętrze w bloku z 2000 r. W pełni wyposażona kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

110,56 zł/m²166 m² 18 353 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 160 m2 z dużymi witrynami, z możliwością powiększenia lokalu o dodatkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w suterenie budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej przystosowany do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej typu: szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kustronia

Lublin,lubelskie

1 600 zł48 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Józefa Kustronia na Kalinowszczyźnie. Nieruchomość o powierzchni 47,6 m usytuowana jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zegadłowicza

Lublin,lubelskie

56,67 zł/m²120 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal usługowy 120 m Przestronny lokal o powierzchni 120 m , który dzięki swojemu układowi i wysokiemu standardowi wykończenia świetnie sprawdzi się jako siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa

Biała Podlaska,lubelskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Czas na jesienno-zimową promocję do 24 grudnia 2025. Wynajmę mieszkanie z balkonem na pół roku, z możliwością przedłużenia, odstępne tylko 1500 zł/miesiąc, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu do wynajmu lokal przy Krakowskiem Przedmieściu, w wysokim standardzie, o pow. 40 mkw usytuowany w biurowcu klasy A+. Lokal wyposażony we wszystkie możliwe instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

68,75 zł/m²16 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Wylotówka z Lublina na ulicy Turystycznej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niski budynku, biuro ma 16m2 Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kleniewskich

Lublin,lubelskie

800 zł8 m²

 

Piętro:2/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Wynajmę dwa zamykane na klucz pokoje niepalącym studentom lub osobom pracującym/ bez zwierząt/ w mieszkaniu czteropokojowym na ul.Kleniewskich. Bardzo blisko Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

106,25 zł/m²358 m² 38 059 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 358,20 m2 z dużymi witrynami, możliwość podzielenia lokalu. Ekspozycja na ulicę o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Operowa

Lublin,lubelskie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia, bez prowizji Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Operowej 1 (nowe osiedle na Czechowie) - boczna ulicy Koncertowej. Wolne od 1 grudnia 2025r. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Lublin,lubelskie

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niezwykle klimatyczne mieszkanie w nowym bloku przy ul.Hetmańskiej 7 w Lublinie czeka na najemcę. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie wykończone i wyposażone wg. indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

31,67 zł/m²120 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Chciałbym Państwu zaprezentować atrakcyjny lokal do wynajęcia! Prezentowana nieruchomość mieści się na Czubach! Lokal znajduje się na osiedlu z lat 2000, w niskim bloku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Stawie

Lublin,lubelskie

1 300 zł31 m² 42,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka po remoncie, zlokalizowana w Centrum Lublina przy ulicy Przy Stawie. Bliskość uczelni umcs, kul, up i niskie opłaty to nie jedyne atuty tej wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyrkoniowa

Lublin,lubelskie

2 600 zł62 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2 położone na parterze w bloku przy ulicy Cyrkoniowej 5. Budynek wyposażony jest windę. Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 300 zł59 m² 38,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Wieniawa, w bliskiej odległości do lubelskich uczelni wyższych umcs i kul. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piłsudskiego

Puławy,lubelskie

75 000 zł2 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek ma 4 kondygnacje z wejściem od ul. Piłsudskiego i od ulicy Centralnej. Powierzchnie najmu od 150m2 do 2500 m2. Budynek mieści się w ścisłym centrum miasta. Klimatyzowany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zawieprzycka

Lublin,lubelskie

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 170m2 w przemysłowej okolicy. Prezentowana nieruchomość znajduje się na ulicy Zawieprzyckiej, jest to boczna ul: turystycznej. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

37 zł/m²137 m² 5 069 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy do Wynajęcia Lokal biurowo-usługowy znajdujący się w dzielnicy Czechów Górny. Lokal znajduje się w biurowcu po generalnym remoncie oraz po termomodernizacji. Dostępny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Operowa

Lublin,lubelskie

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe wykończone i w pełni wyposażone zlokalizowane przy ul.Operowej w Lublinie.Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy al.Racławickich- 5 min od UMCS i KUL.Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone.Dostępne w dniu podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

3 200 zł87 m² 36,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym Centrum Lublina, z własnym niezależnym wejściem do budynku. Mieszkanie jest 2-poziomowe. Dużym jego atutem jest bezproblemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Czechowska

Lublin,lubelskie

41,67 zł/m²22 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal/pokój pod działalność biurową, kancelarię adwokacką/doradcy kredytowego w apartamentowcu na ul. Czechowskiej! 1 piętro Do dyspozycji Najemcy pokój o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

79,17 zł/m²12 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Chciałbym Państwu zaproponować do wynajęcia małe biura w atrakcyjnej lokalizacji! Boczna Drogi Męczenników Majdanka przy nowo powstającym osiedlu. Prezentowana nieruchomość jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

36,61 zł/m²87 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal usytuowany w ścisłym centrum Lublina, z niezależnym wejściem, przeznaczony na różnorodną działalność usługową. Możliwość parkowania auta na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Lublin,lubelskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 37 m2 położone w niskim bloku przy ulicy Niecałej 13. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, jeszcze nie zamieszkane, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 41,85 m2 na IV piętrze / z XVIII w Lublinie, ul. Pana Balcera - Metropolitan. Wynajem minimum na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 970 zł73 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jasne, ustawne mieszkanie 73 m2 z balkonem i piwnicą - Czechów, 1. piętro 2970+czynsz(z ciepłą i zimną wodą, gaz i co oraz wywóz nieczystości)+opłaty licznikowe za energię Na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij