dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 265 ogłoszeń

62,50 zł/m²16 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

nieruchomości Lublin*** Do wynajęcia pokój 16 m2 (na cele biurowe, cichą działalność) na parterze w domu na Ponikwodzie. Wspólne wejście do kilku pomieszczeń, wspólny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

24 936 zł1 039 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn - Lublin, zadębie Magazyn o powierzchni około 1039m2. (dwie strefy wychłodzenia) Dodatkowo możliwy wynajem biur o powierzchni około 200m2- dodatkowa opłata (około.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie mieszczące się na ul. Juranda. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku z windą i składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako kancelaria, biuro czy gabinety psychologiczne. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojego biznesu w sercu Śródmieścia - zacznij działać od pierwszego dnia! Wyobraź sobie miejsce, do którego klienci trafiają naturalnie - z ruchliwego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²75 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w nowoczenym biurowcu. Lokalizacja Felin z bardzo dobrym dojazdem do centrum oraz obwodnicy miasta. * wysoki standard wykończenia * Kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Żeromskiego 47. W skład mieszkania wchodzi: korytarz łazienka pokój dzienny z aneksem kuchennym pokój pokój.

Szczegóły ogłoszenia

20,62 zł/m²194 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lub sprzedaży lokal użytkowy położony na parterze bloku na czubach. Osiedle Poręba. Lokal położony na zamkniętym osiedlu, nie bezpośrednio przy ulicy. Lokal jest 2 poziomowy:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się na ul. Dziewanny ( Osiedle Wiśniowy Sad). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią (z salonu wyjście na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²56 m² 2 408 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 56m2 - południowa część Lublina Bardzo dobra lokalizacja, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu, budynek biurowy, widoczny z ulicy, pierwsza linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł167 m² 50,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta domu na wynajem w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjny dom na wynajem w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej (wjazd od ulicy Ustronnej). w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

106,77 zł/m²16,70 m² 1 783 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestrzeń biurową zlokalizowaną na pierwszym pietrze w nowoczesnym budynku biurowym, położonym w centrum miasta. Powierzchnia pokoju biurowego to 16,7 m2 (21,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo - usługowy zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy - Śródmieście - przy głównej ulicy z bardzo dobrą ekspozycją. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - ul. Kmicica, 66 m Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , zlokalizowane na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł500 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala nowa magazynowa o powierzchni około 500m2 - Lublin Budynek wolnostojący, jednopoziomowy, przeznaczenie terenu Ag - tereny aktywności gospodarczej obejmujące obszary zgrupowań.

Szczegóły ogłoszenia

26,05 zł/m²69,09 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Terespolu przy ul. Janowskiej 23. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

93,65 zł/m²180 m² 16 857 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej/jasnej o pow. 180 m2 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²133,57 m² 10 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 133,57m2, lublin, śródmieście Lokal użytkowy typu "open space", stan deweloperski, duże witryny, wejście od ulicy, ogrzewanie miejskie, wentylacja mechaniczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

51,25 zł/m²60 m² 3 075 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o pow. 60m2, znajdujący się na parterze budynku umiejscowionego w ścisłym centrum Łęcznej. Lokal składa się jednego dużego pomieszczenia oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

7 830 zł200,78 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia hala o powierzchni około 200,78m2 - Lublin, wrotków Dwie bramy wjazdowe z poziomu "0", ogrzewanie gazowe, zaplecze socjalno-biurowe, do hali przynależy plac utwardzony, proponowany.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 1000m2 - Lublin, zadębie Hala nieogrzewana, wysokość hali: 4,2m do konstrukcji Wymiary hali: 15,4m x 64m 3 bramy wjazdowe: 1) 3,2m x 3,5m 2) 4m x 4,3m odsuwana.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem na magazyn, pow. ok. 300 m2 ( 220m2 piętro, 80m2 parter), położony w budynku wielofunkcyjnym, w pobliżu drogi krajowej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

25 740 zł780 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna 782 m z dokiem i zapleczem biurowym Wynajmę funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 782 m . Hala oferuje dużą kubaturę i jest.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²360 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Na wynajem wykończony lokal biurowy o powierzchni ok. 360 m2. Do dyspozycji najemcy cała kondygnacja budynku. Oferta skierowana do firm posiadających liczne zespoły pracowników, których organizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia o pow. 75 m2 w do dowolnego zagospodarowania i wykorzystania według potrzeb w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kołłataja w Puławach woj. lubelskie Lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni około 59 m , położone na 1 piętrze. Lokal świeżo odmalowany i gotowy do zamieszkania, idealny dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

63,99 zł/m²273,48 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest parter budynku usługowego zlokalizowany w Lublinie, dzielnica Dziesiąta. Łączna powierzchnia oferowanej powierzchni to 273,48 m2. Na którą składają się: dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

44,10 zł/m²195 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia 195m2 - świetna lokalizacja handlowo/ usługowa! lublin-Centrum Lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Możliwość dobrania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w budynku usługowym przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Powierzchnia lokalu 120 m2, od frontu wyodrębniona część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie przedstawia propozycję wynajęcia placu o powierzchni 1500 m2 posadowionego na działce oznaczonej w ewidencji gruntów nr 817/8.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²125,90 m² 5 666 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Piętro pod działalność biurową przy Bramie Krak. Funkcjonalny lokal biurowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Śródmieście. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo duża powierzchnia biurowa w budynku w okolicy ul. Głuskiej. Obiekt to biuro mieszczące się na 1 piętrze, o łącznej powierzchni 250 m2. Składa się ono z -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł4 400 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 5700 m 2. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym. Park posiada place manewrowe oraz parkingi przy budynku. Ilość bram wjazdowych i doków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje Aleje Tysiąclecia 2 piętro Na wynajem oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia obiekt handlowo- usługowy , położony w Terespolu przy ulicy Czerwonego Krzyża 5. Całkowita powierzchnia do wynajęcia 812 metrów kwadratowych na którą składają się 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł89 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie dwupoziomowe na osiedlu botanik 3 piętro, w budynku nie ma windy. Blok z roku 2003 Bardzo dobra lokalizacja. W najbliższej okolicy sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²1 400 m² 71 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe, 1400m2, lublin, czuby Możliwość wydzielenia mniejszych powierzchni, powierzchnie biurowo-usługowe na trzecim piętrze, toalety oraz pomieszczenia socjalne w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

74,56 zł/m²228 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przepiękny lokal położony w Centrum Lublina na ostatnim piętrze, możliwość dowolnej adaptacji, zostanie oddany w stanie deweloperskim, klimatyzowany, w budynku winda, położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł1 523 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w dzierżawę działkę o nr 543/7 zlokalizowaną w miejscowości Zwierzyniec w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 20m2 - Lublin Centrum Podłoga - terakota, toaleta w częściach wspólnych budynku, czynsz najmu 60zł/m2 netto - w tym zawarte wszystkie opłaty za media!.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł791 m² 15,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 850 m²

Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe z biurami o łącznej powierzchni 791m2 - chełm Hala produkcyjna z pomieszczeniem socjalnym o powierzchni 540m2 (rok 2008). - wysokość hali od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij